srbi nestaju-za 40 godina u srbiji,srbi bicu manjina

Bugarash

Domaćin
Banovan
Poruka
3.875
:(
U Srbiji svake godine nestaje jedan grad velicine Kikinde...svake godine Srbija gubi po 35,000 stanovnika zbog bele kuge.Ako se kao polazište uzme podatak nemačkog geografa dr Alojza Fišera fon Egera o broju balkanskih naroda početkom prošlog stoleća dolazimo do činjenice da se turski narod brojčano uvećao za 400 odsto,albanski za 700 odsto, bugarski za 45 odsto, rumunski za 38 odsto i grčki za 35 odsto. Jedini narod koji se ne uvećava, već umire je srpski narod.
To potkrepljuje i profesor Pavle Šafarik koji je 1840. godine zapisao da je broj Srba 5,5 miliona. Danas, u Srbiji živi svega 6.180.000 Srba.
Dok se u Srbiji i Vojvodini poslednjih godina beleži značajan mortalitet, na Kosovu i Metohiji tokom poslednjih 80 godina imamo pravi bebi-bum.
Recimo, Šiptara je 1921. godine, bilo 140.000. Danas ih prema svim relevantnim podacima su postali jedan ćitavi narod od dva miliona ljudi, a već smo pomenuli da će ih 2050. godine biti čak 4,4 miliona. Opet u Vojvodini je 1948. godine bilo 2,2 пута više stanovnika nego li na Kosmetu, da bi danas Kosovo i Metohija bili brojniji za oko 200.000 ljudi.
Najpesimističkije prognoze stručnjaka su još konkretnije - ako se ovako nastavi, Srbi će za 300 godina i biološki izumreti.
Podaci i statistika su sumorni. Da postoje valjani razlozi da se pozabavimo ovom temom,
neka posluži najnoviji podatak da na svaki brak u Srbiji dolazi 0,88 posto dece. Drugim rečima, Srbi umiru i ako se,ne daj bože,
ovako nastavi već 2050. godine, u centralnoj Srbiji biće 2.100.000 stanovnika, Vojvodini 800.000, dok bi na Kosovu i Metohiji taj broj, prema sadašnjem populacionom trendu, bio čak 4,4 miliona.
Dakle u svojoj državi bićemo nacionalna manjina!


...........

ovo je samo mali deo od preporake strucnjaka i deo trudova u knigi ''ZASTO SRBI NESTAJU''

http://www.belakuga.narod.ru/
 
Poslednja izmena:
A u Bugarskoj je kao bolje? Pa i u Bugarskoj za 10 godina bice vise Turaka, nego Bugara!


i mi imamo minus ali ne bre ovoliki i daleko daleko je situacija od ovo
nas minus se duzi na migraciju
turci ne ragaju kao albanci a i su zlato kad poredis sa one kosovare
a i imaju pasos za migraciju koga i koriste;)
PS.Bugari imaju veci natalitet od srba;)


kod vas situacija je kriticna


vrati se na temu
 
Poslednja izmena:
turci ne ragaju kao albanci a i su zlato kad poredis sa one kosovare
a i imaju pasos za migraciju koga i koriste;)
PS.Bugari imaju veci natalitet od srba;)


kod vas situacija je kriticna


vrati se na temu

:zcepanje:
Turci nisu smeli da reaguju, ali videce se uskoro i njihova reakcija!
Bugari nemaju veci natalitet od Srba. To su Tirci u Bugarskoj koji vam vade natalitet!
Imao si i temu o tome, gde je Migel izneo podatke!
Mada u istom smo blatu i mi i vi!
 
:zcepanje:
Turci nisu smeli da reaguju, ali videce se uskoro i njihova reakcija!
Bugari nemaju veci natalitet od Srba. To su Tirci u Bugarskoj koji vam vade natalitet!
Imao si i temu o tome, gde je Migel izneo podatke!
Mada u istom smo blatu i mi i vi!

Turci su zlato kad se porede sa siptarima i ciganima. A i masu njih se sele za Tursku, to je jedan nezaustavljiv proces, tako da ih nikakav natalitet ne moze povaditi...
 
:(
U Srbiji svake godine nestaje jedan grad velicine Kikinde...svake godine Srbija gubi po 35,000 stanovnika zbog bele kuge.Ako se kao polazište uzme podatak nemačkog geografa dr Alojza Fišera fon Egera o broju balkanskih naroda početkom prošlog stoleća dolazimo do činjenice da se turski narod brojčano uvećao za 400 odsto,albanski za 700 odsto, bugarski za 45 odsto, rumunski za 38 odsto i grčki za 35 odsto. Jedini narod koji se ne uvećava, već umire je srpski narod.
To potkrepljuje i profesor Pavle Šafarik koji je 1840. godine zapisao da je broj Srba 5,5 miliona. Danas, u Srbiji živi svega 6.180.000 Srba.
Dok se u Srbiji i Vojvodini poslednjih godina beleži značajan mortalitet, na Kosovu i Metohiji tokom poslednjih 80 godina imamo pravi bebi-bum.
Recimo, Šiptara je 1921. godine, bilo 140.000. Danas ih prema svim relevantnim podacima su postali jedan ćitavi narod od dva miliona ljudi, a već smo pomenuli da će ih 2050. godine biti čak 4,4 miliona. Opet u Vojvodini je 1948. godine bilo 2,2 пута više stanovnika nego li na Kosmetu, da bi danas Kosovo i Metohija bili brojniji za oko 200.000 ljudi.
Najpesimističkije prognoze stručnjaka su još konkretnije - ako se ovako nastavi, Srbi će za 300 godina i biološki izumreti.
Podaci i statistika su sumorni. Da postoje valjani razlozi da se pozabavimo ovom temom,
neka posluži najnoviji podatak da na svaki brak u Srbiji dolazi 0,88 posto dece. Drugim rečima, Srbi umiru i ako se,ne daj bože,
ovako nastavi već 2050. godine, u centralnoj Srbiji biće 2.100.000 stanovnika,
Vojvodini 800.000, dok bi na Kosovu i Metohiji taj broj, prema sadašnjem populacionom trendu, bio čak 4,4 miliona.
Dakle u svojoj državi bićemo nacionalna manjina!


...........

ovo je samo mali deo od preporake strucnjaka i deo trudova u knigi ''ZASTO SRBI NESTAJU''

http://www.belakuga.narod.ru/


1.
6,180 000 Срба има данас, велиш ти. Али то је само у Србији... НЕ РАЧУНАШ ОСТАЛЕ СРБЕ ВАН СРБИЈЕ.

2.
Ако годишње нестане 35 000 Срба за 40 година нестаће их 35 000 Х 40 = 1,400 000
6,180 000 - 1,400 000 = 4,780 000.

А сада, сиктер И ТИ А И ТАЈ КОЈИ ЈЕ ОВЕ ЛАЖИ ПИСАО......:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Црни Бугарине погледај како се свет изменио за последњих 10 година, а шта мислиш какав ће бити за 40 година ?

Људи праве грешку покушавајући да виде будућност кроз наочаре садашњости. :rtfm:

Питање је да ли ће НАТО и Европска унија да постоје тада, а за Србију се не брини њој није потребна нека велика сила да доказује своје постојање на Балкану.
:mazi:
 
Turci su zlato kad se porede sa siptarima i ciganima. A i masu njih se sele za Tursku, to je jedan nezaustavljiv proces, tako da ih nikakav natalitet ne moze povaditi...

Mala ispravka, selili su se, jer su ih proterivali, a sada to vise nije slucaj.
Nisu smeli da pisnu, zna se i zasto, ali situacija se dosta promenila...
Bilo kako bilo i mi i Bugari, kao sto rekoh u blatu smo!
 
i mi imamo minus ali ne bre ovoliki i daleko daleko je situacija od ovo
nas minus se duzi na migraciju
turci ne ragaju kao albanci a i su zlato kad poredis sa one kosovare
a i imaju pasos za migraciju koga i koriste;)
PS.Bugari imaju veci natalitet od srba;)


kod vas situacija je kriticna


vrati se na temu

Od price nema nista, samo gubimo vreme. Nego pravu stvar na pravo mesto pa ce se situacija popraviti.
 
ja cujem da srbi na kosovo imaju veci natalitet od srbe u srbiji
tako to je jedan dobar signal

Istina je. Kod nas sve porodice imaju makar troje dece. Sada su i siptari smanjili natalitet , pa smo tu negde blizu sto se tice procenta.
Moja roditelji cetvoro dece imaju, retko, ali bas retko znam nekoga ko ima ispod troje klinaca.
Jedna moja bivsa riba, srpkinja, je imala 11 brace i sestara. Pa ti vidi.
 
:zcepanje:
Turci nisu smeli da reaguju, ali videce se uskoro i njihova reakcija!
Bugari nemaju veci natalitet od Srba. To su Tirci u Bugarskoj koji vam vade natalitet!
Imao si i temu o tome, gde je Migel izneo podatke!
Mada u istom smo blatu i mi i vi!

draga moja

pitaj i druge Bugare ili potrazi malo na internetu i vidices da turci ne ragaju,skoro su isti u ponasanje kao Bugari ,nose se evropski,marama je zabranjena na javne mesta a i maramu nose samo stare turkinje ,islamska skola je redko posecivana ...
u komunizam su smeli da ragaju ali neke druge stvare nisu smeli...
sad imaju sva prava

u Bugarsku turci nisu problem vec cigani koji zive kao u Indiju i necu da budu integrirani
ali jedna od lepota EU'a je to sto dosta cigani su prebegli po Zapad gde pak se pretstavljaju kao Bugari i daju losu sliku za Bugara i Bugarsku...


BELA KUGA NIJE PROBLEM SRBIJE ILI BUGARSKE VEC CELE EVROPE POGOTOVO PRAVOSLAVNIM SLOVENSKIM NARODA ...

ali da se vratimo na temu
 
Poslednja izmena:
Црни Бугарине погледај како се свет изменио за последњих 10 година, а шта мислиш какав ће бити за 40 година ?

Људи праве грешку покушавајући да виде будућност кроз наочаре садашњости. :rtfm:

Питање је да ли ће НАТО и Европска унија да постоје тада, а за Србију се не брини њој није потребна нека велика сила да доказује своје постојање на Балкану.
:mazi:

Oteo si mi misao - ovde (na svetu) se ne zna sta ce biti i sledece godine, a kamoli 40 godina unapred.

Nekad bilo "moderno" da se vrse prognoze, sad nije, jer se nista ne zna unapred.

Ko je mogao da pretpostavi za 11.9.2001?

Prema tome, dabome.
 
draga moja

pitaj i druge Bugare ili potrazi malo na internetu i vidices da turci ne ragaju,skoro su isti u ponasanje kao Bugari ,nose se evropski,islamska skola je redko posecivana ...
u komunizam su smeli da ragaju ali neke druge stvare nisu smeli...
sad imaju sva prava

u Bugarsku turci nisu problem vec cigani koji zive kao u Indiju i necu da budu integrirani
ali jedna od lepota EU'a je to sto dosta cigani su prebegli po Zapad gde pak se pretstavljaju kao Bugari i daju losu sliku za Bugara i Bugarsku...

ali da se vratimo na temu

Tvoji snovi o utopiji!
 
draga moja

pitaj i druge Bugare ili potrazi malo na internetu i vidices da turci ne ragaju,skoro su isti u ponasanje kao Bugari ,nose se evropski,islamska skola je redko posecivana ...
u komunizam su smeli da ragaju ali neke druge stvare nisu smeli...
sad imaju sva prava

u Bugarsku turci nisu problem vec cigani koji zive kao u Indiju i necu da budu integrirani
ali jedna od lepota EU'a je to sto dosta cigani su prebegli po Zapad gde pak se pretstavljaju kao Bugari i daju losu sliku za Bugara i Bugarsku...

ali da se vratimo na temu

Cigani su i kod nas veliki problem.
Ovde cak i imaju policijsku zastitu. Smeju nekaznjeno da ubijaju i kradu, ako im se suprotstavis ides u zatvor minimum 5 godina zbog raspirivanja rasne mrznje.

Velike sile su izgleda dogovorile da ciganima daju drzavu, to ce biti danasnja Srbija. Tako da ne brini, i te tvoje cigane iz Bugarske ce naseliti u Srbiju, buducu cigansku drzavu.
I bicete cisti kao suza, bez tog azijatskog nakota...
 
1.
6,180 000 Срба има данас, велиш ти. Али то је само у Србији... НЕ РАЧУНАШ ОСТАЛЕ СРБЕ ВАН СРБИЈЕ.

2.
Ако годишње нестане 35 000 Срба за 40 година нестаће их 35 000 Х 40 = 1,400 000
6,180 000 - 1,400 000 = 4,780 000.

А сада, сиктер И ТИ А И ТАЈ КОЈИ ЈЕ ОВЕ ЛАЖИ ПИСАО......:rtfm::rtfm::rtfm:

Ti se u matematiku razumeš, ko Srbin u kulturu življenja.
Za tvoju informaciju, gora je matematika no što je to u postu, a tvoj komentar je diletantski, bolje da ti ne kažem koliko i zašto, mrzećeš me više-posle-
 
1.
6,180 000 Срба има данас, велиш ти. Али то је само у Србији... НЕ РАЧУНАШ ОСТАЛЕ СРБЕ ВАН СРБИЈЕ.

2.
Ако годишње нестане 35 000 Срба за 40 година нестаће их 35 000 Х 40 = 1,400 000
6,180 000 - 1,400 000 = 4,780 000.

А сада, сиктер И ТИ А И ТАЈ КОЈИ ЈЕ ОВЕ ЛАЖИ ПИСАО......:rtfm::rtfm::rtfm:

ovo nije nesto sto sam izmislio vec ima kniga napisano za ovo ''zasto srbi nestaju''

za 40 godina

Kosovo imace-4,4 miliona stanovnika
centralna srbija-2.2 miliona
Vojvodina-800,000

tu su ukljuceni vise faktora do 2050 , do tada i migracija bice jos veca
 
Cigani su i kod nas veliki problem.
Ovde cak i imaju policijsku zastitu. Smeju nekaznjeno da ubijaju i kradu, ako im se suprotstavis ides u zatvor minimum 5 godina zbog raspirivanja rasne mrznje.

Velike sile su izgleda dogovorile da ciganima daju drzavu, to ce biti danasnja Srbija. Tako da ne brini, i te tvoje cigane iz Bugarske ce naseliti u Srbiju, buducu cigansku drzavu.
I bicete cisti kao suza, bez tog azijatskog nakota...

mi tu u Sutku kraj Skopje imamo cigana iz kosovo koji su dosli u vreme rata
dosta su agresivnije od ove nase cigane
posebno one Askalije

a inace u Bugarsku je isti problem mada ako Bugarin ubije cigan moze da se spasi od zatvora...

kradu,siluju stare zene,place pred Evropu kao su deskriminisani i ne im daju posla zato sto su cigani ...

problem sa Cigana je najveci u Rumuniju
tamu caruju

pa ja mislim da cigani su gorij i od siptara
 

Back
Top