EXIT FESTIVAL - ВАВИЛОНСКА КУЛА И ОРГИЈЕ!

Poruka
19.903
Ово је промотивни материјал овогодишњег EXIT-а.
Чувена слика вавилонске недовршене куле(која симболизује људску побуну против Бога) и испод насликане оргије и разврат.
Па,овај сајам сатанизма је на нивоу "параде поноса".УЖАС!

http://www.electronicbeats.net/News/Events/Round-2-for-Exit-Festival-2010
exit2010lineup_embedintext.jpg
 
Znam ja da je vama stalo do toga da se razvalite od piva i jeftine brlje, da žderete svinjećinu i gurate po 100 dinara ocvalim pevaljkama u sise i valjate pijani u blatu u GučU, ali morate da shvatite da postoji i, srećom većinski, deo mlade populacije koji je normalan i koji želi da bude u toku sa svetom i svetskim dešavanjima.
 
A ti mislish da neko od uchesnika ima pojma sta to znachi ???
P.S
Pa i EU parlament je napravljen po uzoru na "tu" kulu !!!

Наравно да већина људи у Србији не зна,а камоли несрећници који тамо иду.У томе и јесте проблем.Људи затупљени,немају појма о чему се ради.Баш зато еуропски организатори већ отворено показују о чему се ради спрдајући се са онима који тамо иду.

Ево увећаног дела:
exit2010.png
 
Znam ja da je vama stalo do toga da se razvalite od piva i jeftine brlje, da žderete svinjećinu i gurate po 100 dinara ocvalim pevaljkama u sise i valjate pijani u blatu u GučU, ali morate da shvatite da postoji i, srećom većinski, deo mlade populacije koji je normalan i koji želi da bude u toku sa svetom i svetskim dešavanjima.

I da se napucaju tabletama i zarade neki sifilis :D
 
Треба забранити Егзит, Гуче, Гранд Параде..
Слажем се, с тим што бих додао да је права штета што је уништен један леп сабор трубача у Гучи и да то треба вратити на оно што је и било,без опијања,преждеравања и безумног понашања.
 
Znam ja da je vama stalo do toga da se razvalite od piva i jeftine brlje, da žderete svinjećinu i gurate po 100 dinara ocvalim pevaljkama u sise i valjate pijani u blatu u GučU, ali morate da shvatite da postoji i, srećom većinski, deo mlade populacije koji je normalan i koji želi da bude u toku sa svetom i svetskim dešavanjima.

ma kakva svetska dešavanja, kao da njih to stvarno zanima, tamo su da se odvale nekom hemijom ili biljkama. stranci, englezi i holanđani samo gledaju da opale neku našu klinku i napiju se, bio sam jednom, ko je čist - nije normalan. srećom, muzika je dobra,
a ima i izbora
 
Narkomanija? Prostitucija? Homoseksualizam? Dečko, ti si izgubljen u vremenu i prostoru.:super::rotf::rotf::rotf:

Далеко од тога да сам дечко.Врло вероватно да сам сатрији од тебе.

Живим у Новом Саду и знам шта је Егзит, шта се дешава и ко дефилује док траје овај сајам наркоманије и блуда.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Далеко од тога да сам дечко.Врло вероватно да сам сатрији од тебе.

Живим у Новом Саду и знам шта је Егзит, шта се дешава и ко дефилује док траје овај сајам наркоманије и блуда.

ПС
Нема погубљенијег пилећег мозга од оног коме један језуита може бити пример хришћанског духовника.

Batice, ja sam posetio svaki Exit dosada, i nikad nisam video ništa "sablažnjujuće". Mada, sudeći po tvom mentalnom sklopu, tebi nije normalan niko ko ne nosi kokardu, nije navijač i ne sluša Boru Drljaču, a žene bi trebalo da imaju skrušen pogled, suknje do zemlje i idu dva koraka iza muža, jel tako?
Niko ti nije kriv što za sve ove Exite ništa nisi uspeo da smuvaš.:mrgreen:
 

Back
Top