DA LI STE IKADA IGRALI FRP?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CYBERVRAC

Aktivan član
Poruka
1.113
Znas li da postoji jos jedan nacin da dozivis ultimativnu avanturu istrazujuci nepregledne i misticne svetove uz pomoc sopstveno kreiranih imaginarnih likova,a da to nije putem compa?JA I MOJI PRIJATELJI VEC VISHE GODINA SE BAVIMO FRP-om I POSEDUJEMO CLUB :twisted: AKO JE NEKO ZAINTERESOVAN NEKA SE OPUSTHENO JAVI ILI OGLASI,BICE MI POSEBNO DRAGO DA GA UPUTIM U FRP! PITANJE:" DA LI STE POZELELI DA SE NADJETE U ULOZI NEKOG OD CLANOVA DRUZINE PRSTENA?"Da li ste uvereni da bi i vi uspeli da zavrsite taj quest? :twisted:
 
ender:
Meni se igra gde imate klub?
Pozzz majstore/ce,konachno neko i da se odvazhi :wink: Za pocetak ti predlazem da posetis jedan od nasih sitica :!: www.arda.org.yu tu ces naci mnogo zanimljivih stvarchica!On ce uskoro biti zamenjen novim,boljim i,mrachnijim i jacim koji je upravo u pripremi!Naravno to ce ti dati dodatni dokaz da nije u pitanju nikakva sekta,lozenje ili sl,a po najmanje zvaka da bih muvao neke devojchice :!: .Glavni razlog tome je zato sto je club upravo promenio prostorije,kao i ime.Kontakt tel:(videces dva,jedan glasi na ime moga prijatelja Srdjana i taj broj je jos uvek aktuelan,a drugi na jednu devojku po imenu Sanja :!:VAZNO JE DA ZNAS DA TAJ BROJ VISE NIJE U OPTICAJU BAS KAO I NJEGOVA VLASNICA)Mi se nalazimo na Vozdhovcu,svega 15-ak minuta od Slavije.Ti solo ili tvoja ekipa slobodno mozete doci.Ako zelis podrobnija obavesthenja o clubu i dolasku slobodno me contactiraj na pp 8) Prosek godina clanstva varira tako da nas ima raznih :arrow: Od matorih konja poput mene pa do mladjarije :) Stha vishe reci osim:"Dodji i zarolaj!"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top