tin kuhanje,ba

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
dok sedim ovde i jedem hladan pomfrit i hladnog soma,shvatam da u svom svom savrsenstvu(koje obuhvata neizmernu lepotu tela i duha,bezbroj starogrckih vrlina i veliku umesnost u mesanju kukovima),imam veliku falinku-ne znam da kuham.

moj kulinarski opus se svodi na -jaja na sve nacine,ekstremno dobre palacinke i ekstremno dobr zapecenu pastu.
cak ni kafu ne znam da skuvam.
i kad asm bila mladja,dzejmi oliver mi je bio seksualna fantazija

dakle,sta vi tinejdzeri znate da kuvate i da li i vi razmisljate o smislu zivota dok jedete pomferit prekriven paucinom?
i da li i vi mislite da je dzejmi hot?
 
Pa vidi ovako, stvar je vrlo prosta. Nisu ti potrebna znanja jednog Olivera da bi mogla da se prehraniš. Postoji pregršt jela koja se lako spremaju, a ukusna su.
Na kraju krajeva, na zadnjoj strani tetrapaka sa sokom od paradajza postoji do-it-yourself manual kako napraviti sos, a makarone se inače kuvaju u tri poteza za 15 minuta. :lol:
 
dok sedim ovde i jedem hladan pomfrit i hladnog soma,shvatam da u svom svom savrsenstvu(koje obuhvata neizmernu lepotu tela i duha,bezbroj starogrckih vrlina i veliku umesnost u mesanju kukovima),imam veliku falinku-ne znam da kuham.

moj kulinarski opus se svodi na -jaja na sve nacine,ekstremno dobre palacinke i ekstremno dobr zapecenu pastu.
cak ni kafu ne znam da skuvam.
i kad asm bila mladja,dzejmi oliver mi je bio seksualna fantazija

dakle,sta vi tinejdzeri znate da kuvate i da li i vi razmisljate o smislu zivota dok jedete pomferit prekriven paucinom?
i da li i vi mislite da je dzejmi hot?

You still own me that one, I haven't forgot...:cool:

Sta znam da kuvam?Mislim da bih mogao da napravim jaja na oko, da skuvam supu iz kesicu, spagete i makarone mislim da bih umeo da napravim...Sa rostilj takodje vesto baratam...:cool:

Ne, ne mislim da je Dzejmi hot.:lol:
 
Pogledaj video ''zashto ja volim Ozanu?'' ali prvo pogledaj sve Ozanine videe.. xD
Ni ja ne znam ispohat tikvice :sad2:
ona malo mutava?:huh:
You still own me that one, I haven't forgot...:cool:

Sta znam da kuvam?Mislim da bih mogao da napravim jaja na oko, da skuvam supu iz kesicu, spagete i makarone mislim da bih umeo da napravim...Sa rostilj takodje vesto baratam...:cool:

Ne, ne mislim da je Dzejmi hot.:lol:
dada,naravno:cool:

ne znas ti sta je dobro
uuuu, i ja odlicno baratam sa rostilj...niko ne ume kao ja da baci pljesku na resetku i da bulji u nju deset minuta dok se ne ispece...
i ja sa profesionalni rostiljdzija,samo sto mi cevapi uvek budu zivi
 

Back
Top