Omiljeni forumaš/forumašica

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.131
E pa dakle, kao što sam i rekla,
da otvorim novu temu.

Ako je nešto slično već bilo, onda će zelene dame da spoje, srede, šta već....

Dakle, ideja mi je bila da na ovoj temi pišemo ko nas je na forumu zadivio, čije nam se pisanje dopada i zbog čega, koga smo upoznali preko foruma i time dobili jednog novog prijatelja, dakle - ko je to (jedan/jedna osoba ili više njih) koja vas je oduševila svojim pisanjem ili ste je preko foruma upoznali pa ste se isto tako oduševili i u rl?

Može i obrnuto - najveće razočarenje, ali bih radije da pišemo o onima koji su nam dragi, a znamo ih na forumu ili preko njega.

Moj favorit br.1 je Vanda:heart:
Znaci, njeni komentari su mi uvek neverovatno pametni i zanimljivi, puni optimizma i uvek me oraspolozi svojim prisustvom.
Isto se osecam i kad se cujemo telefonom.

Zatim bih izdvojila dragu Donamilevu
Dona, još više si me fascinirala uživo!:heart:

Zatim Harmony, koja je jedan od najboljih i najpristojnijih članova foruma, ako ne i br. 1 po ovim pitanjima.....:heart:

Sad da ne nabrajam sve moje prijateljice, a sve su divne:heart: nabrojala sam prve tri.... koje su mi ostavile najjaci utisak

Nadam se da ce mi ostale oprostiti

E sad nadam se da tema nije glupa (bas toliko)
 
Imam neki filing za osećaj, da će se tema vrlo brzo zatvoriti...:lol:
A nije loša...

Evo da odgovorim pre ključa...

Nikoga sa foruma ne poznajem lično... i baš mi je ovako super...;)

A jel možemo i da pišemo koga ne volimo... ja bih volela i obrazložiti... a?:mrgreen:
 
Омиљене форумашице су ми
Ваздушаста, никад се не свађа и увек има конструктиван став, ретко културна особа. Нежна као лептир.
Малавелика, једна до најснажнијих жена које знам
ПИЛ, једна од најснажнијих девојака које знам.
Слоу чита, једна од најбољих људи које знам.
Ванда, отворена и свесна себе.
Две изузетно младе и препаметне девојке, једна тренутно позната као храбра кројачица, а друга као крептосакс (или тако некако). Поседују потенцијал којем је небо граница.
Има их још али да сад не набрајам редом, неке до њих срећем само по блоговима...

Без намере да се улагујем женама али чињеница је да је много више квалитетних жена на форуму него мушкараца.
Много је оних с којима може да се изађе на пиће и прведе опуштено вече али они које изузетно ценим по свему су
Мушка спонзоруша, који уживо ни мало не личи на кретена какавог понекад глуми на форуму (да имам сестру, удао бих је за њега, толико је добар)
Богарт, који већ дуго не пише (штета). Човек од кога увек има шта да се научи.
 
Extra lik je bio Moonja, koga na zalost vise nema na forumu
Od muskih koje bih izdvojila, a definitivno su obelezili ovaj nas deo foruma su Lyon, Muerte, Buki i Kojot
S njima se uglavnom ne slazem po mnogim pitanjima, ali mi se svidja kako pisu

A to da ima vise kvalitetnih zena nego muskaraca je 100% istina
 
Šta ga znam, ima nekoliko forumaš(ic)a koji su mi simpatični, ne bih da izdvajam nikog po imence, a da nabrajam sve koji su mi dragi bio bi poduži spisak.
Ali i na forumu i u RL volim vedre, elokventne, komunikativne osobe sa kojima mogu da razmenjujem mišljenje o svemu i svačemu, bez zadnjih misli ili svađe, što ne znači da moramo biti istomišljenici.

Neke sam upoznala, veliku većinu ne poznajem, čak nisam zavirila ni u profil nekima koji su mi dragi.
 
ne mogu nikako da spakujem u top 3 ili 5 sve ljude koje volim da citam
a posto ne reagujem uvek na njihove postove, nek ostane utefterisano za istoriju foruma :lol:
sto vise razmisljam, shvatam da ih ima bas puno... uz sve njihove nikove.
grlz: hani, mirka, kvinsi, sindi, muvalo, parka, meda, eoja, tara, alal, lexa, eriu, struja, ugbr, marinac, hellen, harmony...
muski: patak, moonja, karlito, lyon, buki, julian...
i jos dosta, dosta ljudi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top