REPREZENTATIVCI AKO VEC CITATE.. - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Da li nasa reprezentacija daje maksimum?


  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .
Onda nije fer da im , mi forumasi iz nasih fotelja, ne kazemo sta mislimo.
Dakle: recite Anticu i reprezentaciji sta mislite o njihovoj igri!


Pantelic vec cita:http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/pantelica-pogadjaju-komentari-na-forumima-23020.html

Ja mislim da ste prespori i da srce drzite u dzepu!
Antic i Tole su jos vece budale ako dozvoljavaju Pantelicu da cita sta narod misli o njemu po netu , bolje da zivi u blazenom neznanju i zabludi da ga vole ljudi posto je istina bolna . :sad2:
 
Antic i Tole su jos vece budale ako dozvoljavaju Pantelicu da cita sta narod misli o njemu po netu , bolje da zivi u blazenom neznanju i zabludi da ga vole ljudi posto je istina bolna . :sad2:

tako je...


A sto se tice pitanja...izgleda da je ovo nas maksimum..kad je protivnik malo jaci mi kao da zaboravimo da igramo ..jeste da smo pobedili Rumune, Austrijance itd u kvalifikacijama , a sta smo protiv Francuza pokazali ?? solidnih 30 min u Parizu i u Beogradu isto 30 min ..to je to
 
Prvo, ja ne razumem reakciju Antica koji ne pres konferenciji se smeje?!
I osim toga, izgleda da ne trpi kritiku
Lako je bilo primati pohvale za plasman, a gde su kad treba da prime kritiku?

Onog Kuzmanovica necu komentarisati.... tesko je naci pravi izraz, ali balvan je odgovarajuci

To je i meni zasmetalo,prikazuju nase kako izlaze iz autobusa a oni se cerekaju,ne kazem d sad treba da placu ali neku ozbiljnost.Nisu zasluzili da se smeju :D.A sto se tice Antica on zbog svog "ponosa"nece nista menjati u timu da ne bi slucajno podlegao pritisku naroda,verovatno i on sam vidi da sa Pantelicem,Zigicem,Milijasom necemo nista uraditi,..
 
Najveca greska selektora je ne uvoodjenje Tosica u igru. Svi pljuju po pantelicu i stojkovicu a oni su po meni neizostavni deo prvog tima, srce tima. I druge repke ne igraju dobro ali ne gube. Da smo pobedili niko ne bi imao nikakvu zamerku na igru, ali to je prokletsvo fudbala. Svi smo govorili da je dobro sto se niko nije povredio, a da je tu dragutinovic, lukovic bi na poluvremenu bio zamenjen. Jedini igrac koji mozda sme da se menja je po meni milijas(recimo za kuzmanovica). Mozda bi bilo dobro da igramo sa jednim spicem i tri poluspica i tri u centralnom delu terena. Po meni bi kacar trebao da igra mesto jednog od trenutna dva spica(naravno samo ovaj mec), posto nam veza nije dorasla sampionatu. Nije lose, ali mora mnogo bolje. Odbrana garantuje od 0-1 primljenih golova, to je sigurno(i ako ne igra car lukovic).
Tim stojkovic, ivanovic, vidic, subotic(drugog nema), kolarov ili obradovic, krasic, stankovic, kuzmanovic, jovanovic, kacar, zigic ili pantelic. Jurisssssss!!!
 
Najveca greska selektora je ne uvoodjenje Tosica u igru. Svi pljuju po pantelicu i stojkovicu a oni su po meni neizostavni deo prvog tima, srce tima. I druge repke ne igraju dobro ali ne gube. Da smo pobedili niko ne bi imao nikakvu zamerku na igru, ali to je prokletsvo fudbala. Svi smo govorili da je dobro sto se niko nije povredio, a da je tu dragutinovic, lukovic bi na poluvremenu bio zamenjen. Jedini igrac koji mozda sme da se menja je po meni milijas(recimo za kuzmanovica). Mozda bi bilo dobro da igramo sa jednim spicem i tri poluspica i tri u centralnom delu terena. Po meni bi kacar trebao da igra mesto jednog od trenutna dva spica(naravno samo ovaj mec), posto nam veza nije dorasla sampionatu. Nije lose, ali mora mnogo bolje. Odbrana garantuje od 0-1 primljenih golova, to je sigurno(i ako ne igra car lukovic).
Tim stojkovic, ivanovic, vidic, subotic(drugog nema), kolarov ili obradovic, krasic, stankovic, kuzmanovic, jovanovic, kacar, zigic ili pantelic. Jurisssssss!!!

Da samo je Milijas lose igrao ostali su briljirali. I da Pantelic je srce ekipe zbog toga sto ima najduzu kosu i krsti se najvise na utakmici kao pop.
 
Prvo, ja ne razumem reakciju Antica koji ne pres konferenciji se smeje?!
I osim toga, izgleda da ne trpi kritiku
Lako je bilo primati pohvale za plasman, a gde su kad treba da prime kritiku?

Onog Kuzmanovica necu komentarisati.... tesko je naci pravi izraz, ali balvan je odgovarajuci

Sta treba, da place? :dontunderstand:
 
Najveca greska selektora je ne uvoodjenje Tosica u igru. Svi pljuju po pantelicu i stojkovicu a oni su po meni neizostavni deo prvog tima, srce tima. I druge repke ne igraju dobro ali ne gube. Da smo pobedili niko ne bi imao nikakvu zamerku na igru, ali to je prokletsvo fudbala. Svi smo govorili da je dobro sto se niko nije povredio, a da je tu dragutinovic, lukovic bi na poluvremenu bio zamenjen. Jedini igrac koji mozda sme da se menja je po meni milijas(recimo za kuzmanovica). Mozda bi bilo dobro da igramo sa jednim spicem i tri poluspica i tri u centralnom delu terena. Po meni bi kacar trebao da igra mesto jednog od trenutna dva spica(naravno samo ovaj mec), posto nam veza nije dorasla sampionatu. Nije lose, ali mora mnogo bolje. Odbrana garantuje od 0-1 primljenih golova, to je sigurno(i ako ne igra car lukovic).
Tim stojkovic, ivanovic, vidic, subotic(drugog nema), kolarov ili obradovic, krasic, stankovic, kuzmanovic, jovanovic, kacar, zigic ili pantelic. Jurisssssss!!!

evo ga i ovaj, da baba ima bila bi deda
Kako covece da pobedimo? na koju foru? mi tri pasa na sredini nismo povezali

momci ako citate, evo poruka za vas
Veliki je uspeh to sto ste se plasirali na SP. Samo vas sad molim da prestanete da dajete izjave i da igrate fudbal. Ako budete igrali fudbal, onda mozete da nekog pobedite, a ako igrate "osisni je brate" onda niste trebali ni da idete!!!
 
Ja bih samo odgovor na pitanje, zasto su odigrali onako jadno i kukavicki, bez ikakve volje da se napadne protivnik i pobedi. Mozda neko treba da vam kaze da pobeda u fudbalu znaci dati gol vise od protivnika, a ne eventualno izjednaciti kad se gubi. Koji je vama kuratz?! Na svakog igraca u ekipi po jedan psihijatar, posto se sigurno ne radi o fudbalskom kvalitetu...radi se o kvalitetu, ali kvalitetu duha.

Zasto su se u prijateljskoj utakmici protiv Poljske 18 puta vise borili i kidisali na terenu nego na utakmici Svetskog Prvenstva?! ALO!?

Nasa taktika je bila - STRAH. Strah od jedne od najslabijih ekipa na prvenstvu!!! Dokle god je strah od protivnika jaci od vere u sebe i ljubavi prema svojoj zemlji i narodu, ne moze ni da bude bolje od onoga. Dokazite ono sto non stop vrtite po medijima ko papagaji, toboze patriote, vole Srbiju, ostavice "srce na terenu"...a kad izadjete na teren od svega toga - duplo nista.
Ja nemam nista protiv da izgubimo i sa 8:0 od nekog ako vidim da su dali sve od sebe i da su izginuli na terenu.

Ono protiv Gane je u tri reci bilo - jad, beda i cemer, i mene je sramota da me neko predstavlja sa onakvom kukavickom igrom.
 
Poslednja izmena:
Decky_Nis
ocito je da ne poznajes fudbal, samo se trenutno kreces gde i besno krdo pljuvaca.

Hvala bogu kad postoje takvi poznavaoci fudbala kao ti da nas prosvetle. Cim je za tebe Pantelic srce ekipe pitam se gde li je tebi mozak. A za ono sa jednim spicem, tri poluspica i tri vezna bolje da ne komentarisem veliki poznavaoce fudbala. Ne brukaj se vise covece i zapamti jednu stvar vrlo bitnu: u jednoj ekipi igra 11 igraca!
 
Poslednja izmena:

Back
Top