problemi sa orgazmom

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
whenever i masterbate i get so close to a orgazam but i cant finish it..my hole body like shakes and it feels soo good but i have to stop because i cant keep going..ive tried to keep going at it but it seems impossible.
its getting really annoying as i want to have my first orgazam
anyone know how to keep going?
thanks

Казе цура да има проблеме са оргазмом.Немозе да доживи први оргазам.Дође близу али осећај је толико јак да мора да престане.....

Помозите јој...жене:)
 
a iz kog razloga ne može da nastavi? :think:

i know what your talking about. It gets so intense that you cant continue but it doesnt feel finished.

i've never reached the point beyond that but i wonder what it would feel like.

ako znas engleski kopiram ovo....ako ne prevescu ti

razgovaraju cure..savetuju se...a mene zanima ima li neko te probleme.
Cisto medicinska radoznalost:)
 
:think:
Pa izgubi ritam, toliko joj je dobro :)
Jedino logicno resenje je da joj postavljac teme pomogne, ipak je on musko :)
Fali joj muskarac.

hmm.. sometimes my g/f gets this too, like it is just soo intense she has to stop

yet agian she also does have complete orgasms... maybe it is the method your pleasuring yourself with

for ex.
if i am giving my g/f head and she gets close to orgasm, it gets too intense and she has to stop
yet say we have sex and she's getting pleasure in a different way, as in penetration and clitoral stimulation, she can climax fully and feel finished

so in conclusion try a different method of pleasuring yourself, mix it up, experime

ova ne kaze njen momak
 
e j'bg, upoznaj svoje telo da bi ga više voleo
prvo samospoznaja, pa onda sve ostalo
i pravi partner, tj. onaj koji zna šta radi, a ne neko nabadalo

Orgazam je kod žene zamršenije zbivanje jer se udružuju fiziologijske različitosti, psihološki utjecaji, pa i vrijednosni sustavi, koji ponekad sputavaju prirodno uzbuđivanje spolnosti žene. Ukoliko nema prepreka i zatomljivanja orgazma žena ga u pravilu može doživjeti već za dvije minute stimulacije (masturbacijom ili snošajem), a mnoge ga doživljavaju i brže. Rijetke su žene koje orgazam mogu doživjeti samo erotskim maštanjima, ali mnoge uz erotska maštanja udružuju ritmičke pokrete bedara, te stezanjem i opuštanjem mišićja međice masiraju klitoris i tako dolaze do vrhunca. Većina žena može razmjerno lako doživjeti orgazam samo nježnim manuelnim ili oralnim podraživanjem spolovila i osobito klitorisa, bez snošaja s penetracijom, uz to često pridružuju maštanja o erotskim prizorima.


ako te ne mrzi procitaj pa mi reci misljenje
 
Ne , najiskrenije sam naleteo na taj forum i procitao tu raspravu i interesovalo me pogled zena koje mogu da budu iskrene i realne a ne elaborati, zaista me je zainteresovalo kako devojka ima toliko snazan osecaj da nemoze da nastavi a nema orgazam.Priznajem da to ne znam iz mog iskustva....

ja ovo ne umem da objasnim, jer mi se to nikad nije desilo :neutral:
 

Back
Top