fail

Alerog

Ističe se
Poruka
2.560
Sta kad pocnes svaku devojku da uporedjujes sa bivsom? Kad prodje puno vremena a vreme ne zaleci rane? Cekati jos ili ocajnicki pokusati da je vratis?
 
znam, ali vise ni ne jurim u vezu...uvek nadjem neku falinku, kao vidi joj ovo, vidi ono...cak mi se usladio samacki zivot...sad sam posato gad sto bi rekle neke devojke...ali me boli i za to...

e, tako isto i ja...
mora to samo od sebe da se izduva
naići će neka koja će da zaseni sve prethodne :ok:
 
Sta kad pocnes svaku devojku da uporedjujes sa bivsom? Kad prodje puno vremena a vreme ne zaleci rane? Cekati jos ili ocajnicki pokusati da je vratis?
Sta je to puno vremena?
Znaci da nisi odmakao od tog trenutka kad ste raskinuli.
Sta ce tebi osoba koja nece da bude sa tobom?
Da li je to kvalitetna veza bila pred kraj, ako nisi ispunjavao njena ocekivanja?
Bez obzira sto je ta devojka mozda divna i prelepa osoba, vi niste jedno za drugo.
Vi niste kompatibilni kao par i nemate zajednicku buducnost.

Znaci da tebi ona fali zbog posebnog odnosa koji ste imali, a ti mislis da ga sa drugom ne mozes ostvariti.

To nije istina.
Moras da prihvatis tu cinjenicu da mozes da se opet tako povezes sa drugim bicem.
Postoji jos dosta prekrasnih devojaka sa kojima bi se razumeo i u koje bi mogao da se zaljubis jos vise.

Ti ne mozes znati sta te ceka.
Za odnos za koji si mislio do juce da je idealan mozes sutra shvatiti da je smesan i nepotpun.
Druga te moze osvojiti na drugaciji nacin i otvoriti ti novu dimenziju.

Veruj mi i veruj u ljubav i u zivot.

Ocajnicki nista ne pokusavaj.
Ocajnik ne moze da zavede devojku. To niko ne voli.
Ako mislis da te jos uvek voli, stavi joj do znanja da ti ne bi smetalo da se vidite, pa ispitaj... mada, ako te je ostavila, ne pokusavaj nista, sacuvaj muskost i dostojanstvo :)
 
Sta je to puno vremena?
Znaci da nisi odmakao od tog trenutka kad ste raskinuli.
Sta ce tebi osoba koja nece da bude sa tobom?
Da li je to kvalitetna veza bila pred kraj, ako nisi ispunjavao njena ocekivanja?
Bez obzira sto je ta devojka mozda divna i prelepa osoba, vi niste jedno za drugo.
Vi niste kompatibilni kao par i nemate zajednicku buducnost.

Znaci da tebi ona fali zbog posebnog odnosa koji ste imali, a ti mislis da ga sa drugom ne mozes ostvariti.

To nije istina.
Moras da prihvatis tu cinjenicu da mozes da se opet tako povezes sa drugim bicem.
Postoji jos dosta prekrasnih devojaka sa kojima bi se razumeo i u koje bi mogao da se zaljubis jos vise.

Ti ne mozes znati sta te ceka.
Za odnos za koji si mislio do juce da je idealan mozes sutra shvatiti da je smesan i nepotpun.
Druga te moze osvojiti na drugaciji nacin i otvoriti ti novu dimenziju.

Veruj mi i veruj u ljubav i u zivot.

Ocajnicki nista ne pokusavaj.
Ocajnik ne moze da zavede devojku. To niko ne voli.
Ako mislis da te jos uvek voli, stavi joj do znanja da ti ne bi smetalo da se vidite, pa ispitaj... mada, ako te je ostavila, ne pokusavaj nista, sacuvaj muskost i dostojanstvo :)

pa zbog dostojanstva i muskosti nisam nista ni pokusavao, kao ono vreme leci, izdrzi...:) ali malo postaje iritantno koliko ona zauzima mesta u mojim mislima... i nismo jedno za drugo i uopste nije ono sto volim kod devojaka ali ne znam koji mi je djavo, sve vec postaje jadno-smesno...
 
pa zbog dostojanstva i muskosti nisam nista ni pokusavao, kao ono vreme leci, izdrzi...:) ali malo postaje iritantno koliko ona zauzima mesta u mojim mislima... i nismo jedno za drugo i uopste nije ono sto volim kod devojaka ali ne znam koji mi je djavo, sve vec postaje jadno-smesno...
Hemija.
Mozes samo da se potrudis da je zaboravis i da se potrudis da nadjes drugu vrednu osobu.
Koja ce imati to sto volis kod devojaka.
 

Back
Top