Zasto se trpaju svuda?!

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.924
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/75268/ubio-se-bekim-fehmiju.html

Ubio se glumac i izjavu daje ni manje ni vise vec Ministar MUP-a.
Ja to jos nisam video nigde u Svetu da se predstavnici vlasti, svi od predsednika republike (Institucija) do ministara u vladi samo slikaju za novine i daju izjave za televizije, bez obzira da li je to u opisu njihovih radnih duznosti.
Predsednik usvaja kerusu, ministar MUP-a dolazi na mesto nesrece (samoubistva) i primera je milion.
Hoce li ikad poceti da rade svoj pos'o ili ce ceo mandat provoditi u predizbornoj kampanji slikajuci se za medije. :thumbdown:
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/75268/ubio-se-bekim-fehmiju.html

Ubio se tamo neki glumac i izjavu daje ni manje ni vise vec Ministar MUP-a.
Ja to jos nisam video nigde u Svetu da se degenericni predstavnici vlasti, svi od predsednika republike (Institucija) do ministara u vladi samo slikaju za novine i daju izjave za televizije, bez obzira da li je to u opisu njihovih radnih duznosti.
Predsednik usvaja kerusu, ministar MUP-a dolazi na mesto nesrece (samoubistva) i primera je milion.
Hoce li ti magarci ikad poceti da rade svoj pos'o ili ce ceo mandat provoditi u predizbornoj kampanji slikajuci se za medije.
Stoka :thumbdown:

Sta tebi nije jasno?

Nije se ubio "tamo neki glumac" vec jedan od VELIKIH GLUMACA.

I normalno je da to bude udarna vest.

Sta vam tu nije jasno ?
 
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/75268/ubio-se-bekim-fehmiju.html

Ubio se tamo neki glumac i izjavu daje ni manje ni vise vec Ministar MUP-a.
Ja to jos nisam video nigde u Svetu da se degenericni predstavnici vlasti, svi od predsednika republike (Institucija) do ministara u vladi samo slikaju za novine i daju izjave za televizije, bez obzira da li je to u opisu njihovih radnih duznosti.
Predsednik usvaja kerusu, ministar MUP-a dolazi na mesto nesrece (samoubistva) i primera je milion.
Hoce li ti magarci ikad poceti da rade svoj pos'o ili ce ceo mandat provoditi u predizbornoj kampanji slikajuci se za medije.
Stoka :thumbdown:

Upravo to.....nek idu u manekene...
 
http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/194105/Majmuni-vole-da-gledaju-televiziju
Majmuni vole da gledaju televiziju
Japanski naučnici su zaključili da majmuni uživaju u gledanju televizije, prenosi “Dejli telegraf”.
Tokom istraživanja koje je sproveo Institut za proučavanje primata, pri Univerzitetu u Kjotou, naučnici su nadgledali rad mozga jednog trogodišnjeg rezus majmuna.

Majmunu su naučnici pustili video snimak cirkuske tačke u kojoj su nastupili slon, žirafa i tigar.

Dok je majmun posmatrao snimak, naučnici su uz pomoć tehnike infracrvene spektroskopije, odnosno međudelovanja elektromagnetnog zračenja i materije, ispitivali protok krvi do mozga.

Studija je pokazala da je majmunov prednji moždani režanj tokom posmatranja televizije bio neobično aktivan. Aktivnost u tom delu mozga pokazuje da majmun u tim trenucima uživa i ima slična osećanja, kao kada ljudska beba vidi osmeh na licu svoje majke.

Istraživanje, koje je objavljeno u švajcarskom onlajn magazinu “Frontiers in Behavioral Neuroscience”, odražava najnoviju otkrivenu sličnost između psihološkog sklopa ljudi i majmuna.

Fizičke i psihičke sličnosti između ljudi i majmuna su predmet brojnih naučnih istraživanja. Prethodne studije su pokazale kako majmuni uče na sličan način kao i ljudi,odnosno primaju i skladište informacije.

Jedno istraživanje naučnika iz Kjotoa nedavno je otkrilo da ženke majmuna uče svoje mlade da čiste zube, na sličan način kao što to čine ljudi.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Sta tebi nije jasno?

Nije se ubio "tamo neki glumac" vec jedan od VELIKIH GLUMACA.

I normalno je da to bude udarna vest.

Sta vam tu nije jasno ?

Ma sta mi naprica....kazes, jedan od VELIKIH GLUMACA...wooow....definitivno Hollywood kalibar ;)

Nisam ja pitao zasto je to udarna vest, vec sta boli Q ministra MUP-a za to, sigurno mu nije u opisu posla.
To je isto da je na CNN-u izasao Ken Salazar (Secretary of Interior - US) ili Janet Napolitano (Secretary of Homeland Security) kad su nasli Heath Ledgera mrtvog u stanu, koji je bio duplo bolji i uspesniji glumac (vidim pali te velicina, pa da podvucem).

Hoces da ti nacrtam, vidim da ti je i dalje nejasno. :roll:
 
Ma sta mi naprica....kazes, jedan od VELIKIH GLUMACA...wooow....definitivno Hollywood kalibar ;)

Nisam ja pitao zasto je to udarna vest, vec sta boli Q ministra MUP-a za to, sigurno mu nije u opisu posla.
To je isto da je na CNN-u izasao Ken Salazar (Secretary of Interior - US) ili Janet Napolitano (Secretary of Homeland Security) kad su nasli Heath Ledgera mrtvog u stanu, koji je bio duplo bolji i uspesniji glumac (vidim pali te velicina, pa da podvucem).

Hoces da ti nacrtam, vidim da ti je i dalje nejasno. :roll:

Kakav veliki glumac...solidan glumac ,to sto se ubio ne cini ga velikim glumcem
 
Ma sta mi naprica....kazes, jedan od VELIKIH GLUMACA...wooow....definitivno Hollywood kalibar ;)

Nisam ja pitao zasto je to udarna vest, vec sta boli Q ministra MUP-a za to, sigurno mu nije u opisu posla.
To je isto da je na CNN-u izasao Ken Salazar (Secretary of Interior - US) ili Janet Napolitano (Secretary of Homeland Security) kad su nasli Heath Ledgera mrtvog u stanu, koji je bio duplo bolji i uspesniji glumac (vidim pali te velicina, pa da podvucem).

Hoces da ti nacrtam, vidim da ti je i dalje nejasno. :roll:
Bio je u njihovom rangu što se tiče SFRJ,možda što se tiće različitosti uloga i jači:aha:
 
Lov na Djenerala i sivi dom, Sta jos?
Koje uloge ga cine velikim?
Bata komunista je veliki, Bora Todorovic i sin mu, Bata Stojkovic, Zoran Radmilovic, Ckalja,
Pavle Cutura....to su veliki glumci...kako on moze da se meri sa njima

Covek je glumio u Italiji, Francuskoj i Americi mnogo vise nego ovde, znao je i glumio na 8 jezika sa najvecim svetskim zvezdama. Jedan od najvecih glumaca sa ovih prostora.
 
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/75268/ubio-se-bekim-fehmiju.html

Ubio se glumac i izjavu daje ni manje ni vise vec Ministar MUP-a.
Ja to jos nisam video nigde u Svetu da se predstavnici vlasti, svi od predsednika republike (Institucija) do ministara u vladi samo slikaju za novine i daju izjave za televizije, bez obzira da li je to u opisu njihovih radnih duznosti.
Predsednik usvaja kerusu, ministar MUP-a dolazi na mesto nesrece (samoubistva) i primera je milion.
Hoce li ikad poceti da rade svoj pos'o ili ce ceo mandat provoditi u predizbornoj kampanji slikajuci se za medije. :thumbdown:

Има ту једна цака, Дачић је увек доступан новинарима за изјаве.
Не верујем да је неког новинара одбио, искључио телефон, пребацио на неког другог.
И то се обилато користи, а ко је референтнији да о стварима које се тичу полицијског рада да изјаву ако не министар? Тиме новинар одради посао, а Ивица је свеприсутан.
Тачно је да је то трпање, али ни ми на свако трпање не бисмо требали да се примамо...
Беким Фехмију је био изузетан глумац, објективно о томе говоре страни филмови и екипа са којима је радио напољу.
 
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/75268/ubio-se-bekim-fehmiju.html

Ubio se glumac i izjavu daje ni manje ni vise vec Ministar MUP-a.
Ja to jos nisam video nigde u Svetu da se predstavnici vlasti, svi od predsednika republike (Institucija) do ministara u vladi samo slikaju za novine i daju izjave za televizije, bez obzira da li je to u opisu njihovih radnih duznosti.
Predsednik usvaja kerusu, ministar MUP-a dolazi na mesto nesrece (samoubistva) i primera je milion.
Hoce li ikad poceti da rade svoj pos'o ili ce ceo mandat provoditi u predizbornoj kampanji slikajuci se za medije. :thumbdown:

Gde si ti odrastao ? Znam da ti je cudno ali tako je to na ovim prostorima:mrgreen: Politicari ovde uglavnom sluze za slikanje, davanja izjave za stampu bez pokrica i takmicenju u glumackim vrlinama i u tome su virtuozi cim imaju toliko publike koja im slepo aplaudira.
 

Back
Top