100% istina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

charlston_6

Aktivan član
Poruka
1.129
iskreno nisam znao gde da postavim temu...pa reko svastara je svastara valjda

prekjuce sam bio u teretani..kada sam zavrsio sa vezbanjem,normalno svlacionica kupanje presvlacenje....istusirao se...samnom u svlacionici jos 2 momka....dok ja ne vidim jedan koji se zove nikola(inace je bio metar od mene) zavlaci ruku u moj ormaric i krade moja 2 srebrna lanca...pokloni od oca i brata..i nosim ih vec 12 godina......dobra stvar....u svlacionici ima kamera i snimak vise nego dokazuje da je nikola lopina koja je strpala lance u svoj torbicak i zapalila...i saznam njegovo ime i prezime, gde je prijavljen, gde zivi, sa kim se druzi,gde radi....blabla....ali jedna stvar me kopka....da li da ja budem taj ko ce da ga nauci pameti ..revoltiran sam do sam do maximuma...presnimio sam snimak cak na svojkomp i svaki put kada pogledam dobijem jaku zelju da prodjem kroz monitor..verovatno bi svako...ili.... da ipak prepustim muriji oni ga isto znaju....ima 24 godine i stigo je za te 24 da prebije devojku,pljacka,lakse kradje...pravi delikvent...ja sam ga prijavio...ali razmisljam da obustavim to i da odem licno da ga lincujem.

cini mi se da ce tada moja satisfakcija biti veca...nego da ode u zatvor

sta vi mislite?...neka slicna iskustva?
 
Sad je gotovo...nisi uradio nista u prvih pola sata, a on je robu vec utopio. Da ga bijes ili bilo ko, ne vredi, verovatno je vec navikao. Sad ako mislis da ga mozes pobediti na njegovom terenu, ajd sa srecom...
 
Sad je gotovo...nisi uradio nista u prvih pola sata, a on je robu vec utopio. Da ga bijes ili bilo ko, ne vredi, verovatno je vec navikao. Sad ako mislis da ga mozes pobediti na njegovom terenu, ajd sa srecom...


nisam mogao nista u prvih pola sata, sem sto sam provalio da nema lanaca,sve ostalo sam saznao danas u 20 00
 
Nemoj to da radis, prijavi ga policiji. Verovatno ti je tesko da se obuzdas, pogotovu jer ti lancici za tebe predstavljaju mnogo vise od obicnog komada nakita, ali izdigni se, budi dostojanstven i ne ulazi u konflikt....
 
Policija ne preduzima nista do vrednosti robe 25 000 din. Elegantno ih zabole. To je sitna kradja, kokosarenje. A sada samo znaju da si mu ostao duzan. Znaci, ako ga cak i ja sad nalupam, polomim, policija ce prvo kod TEBE doci, jer si imao motiv. Pa ti dokazi...Moze se izvuci zakljucak da poolicija cak stiti kriminalce. To su nazalost moja licna iskustva. Kako to rade drugi ?
Zoro-osvetnik, Srebrni letac, Betmen...svi neprepoznatljivi, u mracnoj ulici, alibi pre svega...
Pare ces ti moci nekako namiriti, ali vrednost uspomene...?
Dostojanstvo i ostalo cemo pripisati pobedniku, jer dok smo mi "iznad" drugi valjaju ispod zita, a posle kukamo na sudbinu kletu...
 
Ja bih da to prepustis muriji, jer ipak kad je sposoban da krade i bije zene, i onda je vjerovatno spreman i da potegne oruzje. Ja razumijem tvoju zelju da ga sopstvenim rukama zadavis, ali ipak se radi o sopstvenoj bezbjednosti, a i sto kazu nasi stari, strpljen je uvijek spasen.
 
Nikako ne idi u policiju! Jos ce tebe optuziti za kradju a od njega napraviti nevinasce!
Idi kod njega i trazi mu da ti vrati lance. naravno, moras delovati zastrasujuce. Kolika je kukavica (bije zene, pilicar je), kad se pojavis na vratima, velika je sansa da ti ih vrati.
bani mu na vrata u pola noci, uhvati ga na krivoj nozi.
 
Poslednja izmena:
iskreno nisam znao gde da postavim temu...pa reko svastara je svastara valjda

prekjuce sam bio u teretani..kada sam zavrsio sa vezbanjem,normalno svlacionica kupanje presvlacenje....istusirao se...samnom u svlacionici jos 2 momka....dok ja ne vidim jedan koji se zove nikola(inace je bio metar od mene) zavlaci ruku u moj ormaric i krade moja 2 srebrna lanca...pokloni od oca i brata..i nosim ih vec 12 godina......dobra stvar....u svlacionici ima kamera i snimak vise nego dokazuje da je nikola lopina koja je strpala lance u svoj torbicak i zapalila...i saznam njegovo ime i prezime, gde je prijavljen, gde zivi, sa kim se druzi,gde radi....blabla....ali jedna stvar me kopka....da li da ja budem taj ko ce da ga nauci pameti ..revoltiran sam do sam do maximuma...presnimio sam snimak cak na svojkomp i svaki put kada pogledam dobijem jaku zelju da prodjem kroz monitor..verovatno bi svako...ili.... da ipak prepustim muriji oni ga isto znaju....ima 24 godine i stigo je za te 24 da prebije devojku,pljacka,lakse kradje...pravi delikvent...ja sam ga prijavio...ali razmisljam da obustavim to i da odem licno da ga lincujem.

cini mi se da ce tada moja satisfakcija biti veca...nego da ode u zatvor

sta vi mislite?...neka slicna iskustva?

Više mi deluje da će on da linčuje tebe........
 
dogovorio se sa likom da se nadjemo..zvao muriju oni rekli nema sanse da dodje...ali ipak dosla dva pandura iz interventne i sakrili se ko u filmu :mrgreen:.....ni ja nisam verovao..lik dodje...da mi lance...nisam se suzdrzao i tresnem ga..iskocise panduri ,njega pod ruku i frljnu ga u auto ko dzak govana ...rece mi pandur da nisam trebao da ga udaram u glavu vec u stomak....:neutral:....odose sa njim a meni rekli da dodjem za 30 min...na kraju se sve zavrsilo kako treba.....a vi ne verujete u nasu muriju:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top