Kvalitet fudbala na ovom SP-u - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.064
Moram reći da sam u globalu zasad razočaran. Većina utakmica se završava nerešeno i sa malo golova.
Osim što je na trenutke utakmica Argentina - NIgerija bila spektrakularna, ništa me dosad nije oduševilo.

Ne znam da li se slažete sa mnom i da li treba da dam prvenstvu još malo vremena.

Još me zanima da li i koliko krivite novu loptu za loš kvalitet fudbala (ukoliko smatrate da je loš naravno). Meni se čini da se igrači još uvek nisu navikli na nju. Previše displasiranih pasova, prejakih ubačaja, a o greškama golmana da i ne govorim.

Šta mislite?


----------------------------
Bacio sam pogled na teme, i nisam video sličnu. Ukoliko negde takva postoji, onda izvinjenje moderatorima.
 
kvalitet je jadan
skoro svi igraju ziherashki ko da su nasha reprezentacija,chuvaju se da ne prime gol a u napadu totalno nepovezani
mozda nadmorska visina,nedovoljna aklimatiacija..a mozda generalno jer ni jedan tim nema u celini skup vrhunskih pojedinaca
jedino nemci igrom odskochili za sada,,,shpance josh nismo gledali i oni bi mogli da igraju efikasno..
uvek dodje jedno prvenstvo koje je ovakva katastrofa...nakon par solidnih koje smo imali...ovo mu dodje neshto ko 90. ili 94.
 
Moram reći da sam u globalu zasad razočaran. Većina utakmica se završava nerešeno i sa malo golova.
Osim što je na trenutke utakmica Argentina - NIgerija bila spektrakularna, ništa me dosad nije oduševilo.

Ne znam da li se slažete sa mnom i da li treba da dam prvenstvu još malo vremena.

Još me zanima da li i koliko krivite novu loptu za loš kvalitet fudbala (ukoliko smatrate da je loš naravno). Meni se čini da se igrači još uvek nisu navikli na nju. Previše displasiranih pasova, prejakih ubačaja, a o greškama golmana da i ne govorim.

Šta mislite?


----------------------------
Bacio sam pogled na teme, i nisam video sličnu. Ukoliko negde takva postoji, onda izvinjenje moderatorima.


Takođe J.Koreja-Grčka & Nemačka- Australija ostalo je žali bože! :roll::roll:
 
uvek dodje jedno prvenstvo koje je ovakva katastrofa...nakon par solidnih koje smo imali...ovo mu dodje neshto ko 90. ili 94.
Inače, u suprotnom, biće najgore uz ono iz '90. Ipak, SP '94 ostaje nenad.ebivo po kvalitetu fudbala, utakmica, broju golova :worth:

Kome vjerovati, pošto nisam gledao ni jedno ni drugo, tj. da bih se nešto sad sjetio:mrgreen:
 
Ja sam odgledao samo finale, i to snimak, 10ak godina kasnije :D

A, finale je bilo razočaravajuće. Mislim da imaš čak i snimke na you tube onako rascepkane na po 10 min. svih dobrih tekmi.
Ako možeš da nađeš Argentina - Rumunija, recimo. To je meni ostalo urezano u sećanju kao najbolja tekma sa svih SP koje sam ikad gledao :worth::worth:
 
Kome vjerovati, pošto nisam gledao ni jedno ni drugo, tj. da bih se nešto sad sjetio:mrgreen:

94. je finale bilo sranje kao i 90. ali na prvom su bili ekstra Marokanci, Rumuni su bili 5, braća Bugarite s*****li Švabe u četvrt-finalu itd. a 90. Kamerun guzi prvaka Argentinu u prvoj tekmi, rađa se Toto Skilaći, Italija-Argentina u Napulju...
 
Moram reći da sam u globalu zasad razočaran. Većina utakmica se završava nerešeno i sa malo golova.
Osim što je na trenutke utakmica Argentina - NIgerija bila spektrakularna, ništa me dosad nije oduševilo.

Ne znam da li se slažete sa mnom i da li treba da dam prvenstvu još malo vremena.

Još me zanima da li i koliko krivite novu loptu za loš kvalitet fudbala (ukoliko smatrate da je loš naravno). Meni se čini da se igrači još uvek nisu navikli na nju. Previše displasiranih pasova, prejakih ubačaja, a o greškama golmana da i ne govorim.

Šta mislite?


----------------------------
Bacio sam pogled na teme, i nisam video sličnu. Ukoliko negde takva postoji, onda izvinjenje moderatorima.

Apsolutno se slazem sa tobom. :) Jedino Argentina - Nigerija se mogla pomalo gledat, ovo ostalo veze sa fudbalom nema.

Nadam se da ce kada se zavrse grupe poceti ljepsi fudbal :)
Sto se tice lopte, ona moze biti losa, ali da toliko utice na kvalitet fudbala - nema sanse !
 

Back
Top