ua fenserke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lerekvin

Početnik
Poruka
16
baš se pitam da li postoje likovi koji ne jure fenserke.ja sam se uverila da ne postoje bar ne u mojoj okolini! zar ne postoje frajeri koji su željni zezanja i dobre zabave uz malu dozu romantike!? ja mislim da ne postoje, a vi?
užasno sam razočarana....
 
ja ne znam, al ja vidim da svi tipovi pa i ja volimo samo i samo fenserke, a vi ostale..... romanticharke..... ne znam, bojim se da ste osudjene na celibat :pPpPp ko vam kriv kad necjete da se povinujete masi, shta da vam radim. i meni je zao :p
 
oh,ima veruj mi....dzaraj malo na 2. mestima,recimo,ja nisam fenserka :wink: ali moja generacija(muska)SE ISTO STRASNO LOZE NA FENSERKE...ja 1 obukla roze maicu iz inata prema razrednoj(inace sam zaklani metalac)svi bleje u mene a ja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
keeper,ti si jedan od onih koji se lozi na te fu8xe!da me poredish ili lerekvin da smo najobicnije roze tacke u gomili je jezivo...zar zaista mislish da u bgd-u nema devojaka koje imaju mozak?naravno daimaju,i to nas je puno...opustenih,hoperke,sportistkinje,svoje,hippie,metalke...tako da :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
joGooOOD:
keeper,ti si jedan od onih koji se lozi na te fu8xe!da me poredish ili lerekvin da smo najobicnije roze tacke u gomili je jezivo...zar zaista mislish da u bgd-u nema devojaka koje imaju mozak?naravno daimaju,i to nas je puno...opustenih,hoperke,sportistkinje,svoje,hippie,metalke...tako da :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

svaka vam chast..... ajd udelite malo mozga onim shto nemaju, da vam ne iscuri nepovratno vishak :)
 
lerekvin:
da li je to značilo da si za ili protiv njih?????
reci protiv,reci protiv pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeee

hehe. suvishe sam ti ja mator da bih bio protiv nechega :) naravno da nisam protiv njih. niti su sve fenserke i sponzorushe loshe devojke, niti su sve 'romanticharke' i ostale dobre devojke..... kad hoces da znas kakvi su ljudi, ne smes pitati 'ko je neko' nego 'kakav je neko'..... a i medju jadnim sponzorusama imas divne cure koje su eto, jadne ovchice, malo zagubile put. ili su jednostavno cure koje znaju kako da izvuku ono sto im treba besplatno :lol:
 
jeste,imam jednu ortakinju koja je zaista izuzetna osoba...ali eto! :? ali ja ipak mislim da su...KEEPER I TI TO REKAO DA NISU SPONZORUSHE LOSE? :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ufff,provala,provala...fu*xa alarm~!~
 
joGooOOD:
jeste,imam jednu ortakinju koja je zaista izuzetna osoba...ali eto! :? ali ja ipak mislim da su...KEEPER I TI TO REKAO DA NISU SPONZORUSHE LOSE? :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ufff,provala,provala...fu*xa alarm~!~

pa shta da ti kazhem, kad odrastesh kascje ti se samo :wink: ....... mislim, idiotski je smatrati da je neko ONAKAV samo zato shto potpada pod odredjenu klasifikaciju. u stvari, nije idiotski, isprichavam se. klinachki je i nezrelo.
 
HA HA HA...pametnica si mi ti...oh,svesna sam ja da nismo iste ti i ja(u detalj,hvala bogu) :twisted: ali,sponzorushe...ako se nudish nekome a"fina si riba"onda si kur*vaja ili lepshe receno "ledalna i postojna *****&ja"jasno november rain?
 
joGooOOD:
HA HA HA...pametnica si mi ti...oh,svesna sam ja da nismo iste ti i ja(u detalj,hvala bogu) :twisted: ali,sponzorushe...ako se nudish nekome a"fina si riba"onda si kur*vaja ili lepshe receno "ledalna i postojna *****&ja"jasno november rain?
:lol: :lol: :lol:
i dalje se dokazujes... :wink: :wink:
nemam namjeru da se kacim na ovo... :wink:
inace, malo proradi na kulturi, i naravno, kontrolisanju svojih hormona... :wink: vidim da hoces da budes ~kul~, a to tako ne ide... :wink:
 
uuu...komplexi a?ti to licno skustvo? :lol: ja?i da hocu da budem kul zato sto drzim do svog stava da su sponorushe...uffffffff :roll: jer to?ne smem da ti odgovaram?jer u tome poenta?e pa oladi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top