Studiranje bez laptopa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa, vecina njih ga koristi za fejs... :roll:

Na faksu se ne koristi, a jedino gde ima svoju primenu je pisanje seminarskih... I naravno, ubijanje slobodnog vremena... Znam na hiljade studenata ali samo par njih koji su doneli laptop na faks...

A za kuci ti je svejedno da li imas laptop ili desktop racunar...
 
Pa, vecina njih ga koristi za fejs... :roll:

Na faksu se ne koristi, a jedino gde ima svoju primenu je pisanje seminarskih... I naravno, ubijanje slobodnog vremena... Znam na hiljade studenata ali samo par njih koji su doneli laptop na faks...

A za kuci ti je svejedno da li imas laptop ili desktop racunar...

Imam kuci desktop komp, ali cu verovatno studirati u bg-u, pa ne znam da li da kupujem laptop za fax, jer sigurno komp necu nositi tamo.
 
Ove godine bi trebalo da upisem Pravni fax, pa me zanima da li je moguce studirati bez laptopa, tj. za sta se sve on koristi na faxu.

Ooo znaci kolega! :D
I ja treba da upisem Pravni, ali u Nisu...
Komp necu tamo da ucim, a necu ni da kupujem laptop jer onda nema qrca od studiranja :mrgreen:
A naravno da ti komp nije toliko potreban. Pa imas na fax-u i multimedijalne ucionice ako ti bude nesto hitno trebalo dok se ne vratis doma! ;)
 
nemoj pravni,ako boga znas
danas naisli na pijanduru u parku..mi pili pivo,on se pridruzio i pricali
on zavrsio skolu,studirao prava-sad nema posao,poludeo,postao pijandura xD
u mom mestu ima jedan lik,slican,leti nosi neke mantile i jakne,prica svasta,nosi sesiric
lud covek
a zavrsio pravni xD :D
 
Hahaha, pa sve prema svojim afinitetima. Upisi ono sto volis, jer ces sve ostalo teze zavrsiti. Ja na primer nikad ne bih mogao da ucim poslovne finansije kao moja devojka, a ni ona ne moze da smisli americki gradjanski rat koji ja ucim :)

Pa prava me u belikoj meri privlace, tj. politika, ne znam bas koliko tu ima dodirnih tacaka...
Mislio sam prvo da istoriju upisem, ali sam odustao...
Sta ti studiras?:):):)
 
Pa prava me u belikoj meri privlace, tj. politika, ne znam bas koliko tu ima dodirnih tacaka...
Mislio sam prvo da istoriju upisem, ali sam odustao...
Sta ti studiras?:):):)

Ja sam apsolvent istorije. Ako te politika interesuje, najbolje da probas politicke nauke u Beogradu, odsek politikologija. Moj drug je prosle godine upisao i to je to. Prica sa profesorima (a profesori su oni koji vise po tv emisijama u vreme izbora) o politici, predmeti su skoz ok, uci se istorija politike od Makijavelija na ovamo, uci se filozofija, sociologija...
 
Ja sam apsolvent istorije. Ako te politika interesuje, najbolje da probas politicke nauke u Beogradu, odsek politikologija. Moj drug je prosle godine upisao i to je to. Prica sa profesorima (a profesori su oni koji vise po tv emisijama u vreme izbora) o politici, predmeti su skoz ok, uci se istorija politike od Makijavelija na ovamo, uci se filozofija, sociologija...

Ma sa zavrsenim fpn si niko i nista, gde to politikolog moze da se zaposli?
Osim ako ne upisujes zato sto volis, vec zato sto moras.
Nego, koju oblast ces da specijalizujes?
 
Djoxi naleteh na nesto,za tebe xD

weed.jpg
 
DJoxiii91,

Necu da ti solim pamet, ali ako vise volis istoriju/politiku, onda to i upisi. Pusti te price "sa pravnim je buducnost". Ne mozes studirati nesto sto ne volis. Moj drug je takodje, davne 1999. godine imao istu dilemu. Zeleo je istoriju i to ga je zanimalo, ali ga spopase sa svih strana: "sta ces sa tim, sta ces sa tim", i on upisa prava. Jos nije zavrsio.

(Ne kazem da ce se to tebi desiti, pu pu daleko bilo, samo me je prica podsetila na ovo pa reko'... Uvek je bolje upisati ono sto volis. Veoma mali broj ljudi moze da studira ono sto ga ne zanima.)
 
DJoxiii91,

Necu da ti solim pamet, ali ako vise volis istoriju/politiku, onda to i upisi. Pusti te price "sa pravnim je buducnost". Ne mozes studirati nesto sto ne volis. Moj drug je takodje, davne 1999. godine imao istu dilemu. Zeleo je istoriju i to ga je zanimalo, ali ga spopase sa svih strana: "sta ces sa tim, sta ces sa tim", i on upisa prava. Jos nije zavrsio.

(Ne kazem da ce se to tebi desiti, pu pu daleko bilo, samo me je prica podsetila na ovo pa reko'... Uvek je bolje upisati ono sto volis. Veoma mali broj ljudi moze da studira ono sto ga ne zanima.)

Hvala na savetu. :D
Mada me prava i privlace na neki nacin, ne bas da sam opsednut time, ali iz dana iz dan istorija mi postaje sve smorenija, a prava interesantnija. Naravno da ima i glupih ispita, kao na svakom faxu, ali i onih koje mislim da bih zgotivio. Kod istorije me provlaci period do 16-17 veka, i to bih lako otarasio, ali sta posle? Bolje da se ja drzim prava.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top