Napaćenica

Svojski se trudi da se dopadne muškarcima, svojim perverznim mislima ali i dalje ostaje usamnjena.
Šta mislite, dal' se napaćenica dobro prca ?

ja kapiram da su takve zenstvene koliko i ruska jakic...
postoje 2 vrste ruznih riba...ustvari,nisu ruzne,nego manje atraktivne...
one koje zele da budu zeljene,pa se daju svakoj budali...tako ce,satro,da ispadne da se 30 likova lozilo na nju...a ustvari su samo hteli da opste sa njom...jedna vrsta kompleksa...
druga vrsta su one koje ce citav zivot biti same jer ne mogu da prevazidju tu varijantu da nemaju savrsene dimenzije...i to je to...cim procitam da riba pise neke ogavno-bolesne perverzije(nedo bog da cujem)znam da je akrep iskompleksirani...a najjaca stvar kod takvih riba je kada ih jednom u***** da ih kresne neki dobar frajer,pa im digne cenu...onda misle da ce im se to stalno desavati,pa dignu nos...al brzo ga i spuste...
 
a da budemo i posteni ono 1 :1 muski zenski
isto mislim i za tipove, da oni koji najvise pricaju jako malo pruze u sexu
Uvek se izvlaci iz konteksta neko pravilo,puno pricaju-slabi su u krevetu,hvale se-ne valjaju,pravi hebaci-ne pricaju okolo.
Sve je to individualno,od coveka do coveka.
Moze covek da bude i romanticar,osetljiv,a recimo pravi frajer u krevetu,gde zena ne zna da li je noc ili je vec svanulo.
Od coveka do coveka-nema pravila
 
Uvek se izvlaci iz konteksta neko pravilo,puno pricaju-slabi su u krevetu,hvale se-ne valjaju,pravi hebaci-ne pricaju okolo.
Sve je to individualno,od coveka do coveka.
Moze covek da bude i romanticar,osetljiv,a recimo pravi frajer u krevetu,gde zena ne zna da li je noc ili je vec svanulo.
Od coveka do coveka-nema pravila

:pivce:
a moze i tako
:super:
 

Back
Top