Smeštaj u Vranju

Supergenius

Početnik
Poruka
16
Vranjanci, hteo bih, zbog klinca, da prespavam u Vranju na putu do Grčke. U hotelu Pržar traže 6.400,00 dinara za noćenje u dvokrevetnoj sobi :hahaha: :rotf: :sad2:

Na internetu sam pronašao ponude za hotel Vranje i prenoćišta "Good Place", Amico i Papilon ali ne mogu da nađem bilo kakve komentare kako je u njima. Dakle, jel može neko da mi preporuči neki od ovih smeštaja, znači da je pristojno za jednu noć, ništa lux i ništa skupo?

Pozdrav svima.
 
Hmm... S obzirom na to koliko je ovaj podforum posecen, mozda je bolja ideja pozvati direktno hotele i prenocista koje si pronasao pa zatraziti informacije o smestaju i cenama istog.
Uzgred, hotel Vranje (kao i Simpo-Przar) je hotel sa tri zvezdice, pa pretpostavljam da su sobe pristojne.
Srecno.
 
Osim u hotelu “Vranje”, motelu, te na Pržaru, u Vranju se konak nudi i u sedam privatnih prenoćišta. Cene noćenja su od 1.300 dinara, kod privatnika, do 3.990 dinara, na Pržaru, ali sa doručkom. Ručak u bilo kom vranjskom restoranu (predjelo, roštilj, salata, jedno piće i kolač) košta, u proseku, 2.000 dinara po osobi.
 
PAPILON ti nije los i nalazi se pored autoputa blizu na nekih 100 m kad se iskljucis . Neki ljudi koje ja znam a koji su bili u PAPILON-u ne zale se na smstaj a sad ti zavisi sta oces mislim sta trazis
 
Smestaj u Vranju, po meni je jako lep u Papilonu, posebno od kada u ga ponovo renovirali i prosirili. Sobe su sa novim namestajem, lepim kupatilom, sa klimom, tv-om, sve u svemu zadovoljna sam, a cene su vrlo pristojne.
 
Osta mi taj Papilon u lepom secanju.....I jedna Danijela......Inace ,preporucujem motel.....
Zbog tebe mome ubava,srecan sam samo kad spijem...kad me u zoru probudish,dan beli hocu da ubijem....
 

Back
Top