počelo je sa gej paradom, a sad idu sledeći

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Reefer

Starosedelac
Poruka
178.877
Nakon više tema o gej paradama i upozorenja da se ubuduće mogu očekivati i parade drugih seksualnih poremećeja, sad možemo da čitamo i o takvim pojavama. Da li smo već došli u tu fazu, pročitajte i razmislite kad sledeći put date lažnu podršku homoseksualcima. Napisao sam lažnu, zato što sam mišljenja da im na taj način samo odmažete, a njima je potreban pomoć .Moraju da se bore protiv poremećaja, kao što rade svi ostali ljudi sa određenim problemima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Opet se plašimo da bi parada homoseksualaca degradirala čisto srpsko društvo i pokvarila dobru i nevinu srpsku decu. :lol:

Ovo nije tema o gej paradi. Probaj da se malo udubiš u temu, da prepoznaš problem i način na koji se servira kao nešto dobro i normalno.
U članku koji sam linkovao se i ne pominje srbija, tako da ne vidim potrebu da degradiraš upozorenje, jer problem postoji i nije beznačajan, svidelo se to tebi ili meni, ili ne.
 

Kada je upoznala Tarzana, Jane je od prvog trenutka osjecala da je on jako emotivno i fizicki privlaci. Jednom, u toku njihovog neobaveznog razgovora u kojim su razgovarali o svemu i svacem, Jane upita: „Oprosti, ali do sada... ti... kako si odrzavao tvoj seksualni zivot, to jeste..., ako me ne razumijes biti cu eksplicitna: kako stojis sa seksom?“

Tarzan joj odgovori: „Ja neznati sto to seks. Sto to?“

Jane mu objasni sto je to seks i kako se radi. Na to joj Tarzan kaze: „Ja shvatiti. Tarzan koristiti rupu na drvetu za praviti seks.“

Jane, iznenadjena i uplasena mu kaze: „Tarzane, radio si to na krivi nacin, ne radi se to tako. Sada cu ti ja objaniti kako se to radi.“

Recenom, ucinjeno, Jane se potpuno svuce i stane gola ispred Trazana. „Sada pazljivo gledaj, trebas ga staviti ovdje unutra.“

I Tarzan se svuce, skinuvsi svoju koznu suknjicu i odlozivsi je na obliznju granu, zatim se priblizi Jane i razvali je nogom izmedju nogu. Jane se prostre na tlo, grceci se i jaucuci od bola. Nakon par minuta i nakon sto je dosla malo sebi, razdere se: „Ma jesi li blesav? Zasto si to napravio?“

„Tarzan prvo provjeriti da nema vjeverica!“ :lol::lol::lol:
 
Ovo nije tema o gej paradi. Probaj da se malo udubiš u temu, da prepoznaš problem i način na koji se servira kao nešto dobro i normalno.
U članku koji sam linkovao se i ne pominje srbija, tako da ne vidim potrebu da degradiraš upozorenje, jer problem postoji i nije beznačajan, svidelo se to tebi ili meni, ili ne.

Jasno da postoji problem. Gomila se boji šačice.

To je jedini problem. A homoseksualizam čak nije ni prenosiv. :lol:

Što se tiče priče da bi se mogle dozvoliti manifestacije poremećenih formi seksualne orijentacije, kao što su pedofilija, nekrofilija, itd. tu priču okači mačku o rep.
 
Шта рећи, а да већ није речено о овој теми.

Тужно и жалосно куда иде овај свет. Све што се некада сматрало за ненормално и болесно, данас је нормално, а нормални људи су фашисти, националисти, нацисти, примитивци, шовинисти,... пошто ти ''савремени грађани света'' не знају разлику између ових појмова.

Скоро је у Холандији усвојен закон, на иницијативу удружења педофила(удружења тако је) да одрасли људи могу да ступају у сексуалне односе са децом од 12 година, то је доња граница.

И после ми причају о европским вредностима, НЕКА СЕ ВИШЕ ГОНЕ У ПМ СА СВОЈИМ ЕВРОПСКИМ ВРЕДНОСТИМА, БОЛЕСНИЦИ БОЛЕСНИ.
 
Шта рећи, а да већ није речено о овој теми.

Тужно и жалосно куда иде овај свет. Све што се некада сматрало за ненормално и болесно, данас је нормално, а нормални људи су фашисти, националисти, нацисти, примитивци, шовинисти,... пошто ти ''савремени грађани света'' не знају разлику између ових појмова.

Скоро је у Холандији усвојен закон, на иницијативу удружења педофила(удружења тако је) да одрасли људи могу да ступају у сексуалне односе са децом од 12 година, то је доња граница.

И после ми причају о европским вредностима, НЕКА СЕ ВИШЕ ГОНЕ У ПМ СА СВОЈИМ ЕВРОПСКИМ ВРЕДНОСТИМА, БОЛЕСНИЦИ БОЛЕСНИ.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe#Netherlands

Aj šta misliš da malo ne lupamo...

Predlog je bio, niko ga nije usvojio...

Uzgred, kad je već homoseksualizam toliko nov i nastran, kako to da je u starom grškom društvu bilo homoseksualizma? Kako to da crkva izučava filozofiju jednog nastranog čoveka Aristotela?
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe#Netherlands

Aj šta misliš da malo ne lupamo...

Predlog je bio, niko ga nije usvojio...

Uzgred, kad je već homoseksualizam toliko nov i nastran, kako to da je u starom grškom društvu bilo homoseksualizma? Kako to da crkva izučava filozofiju jednog nastranog čoveka Aristotela?

И шта сад хоћеш да кажеш, то је све савршено нормално?:dontunderstand:

Црква не изучава Аристотела, изучавала га је византијска црква у средњем веку.

А ово за Холандију сам чуо на радију и рекли су да је усвојен закон.
 
koju glupost covjece ,otvori oci,mediji imaju moc kreiranja svijesti obicnog covjeka
A tebi je seksualna orijentacija stanje svesti?

Pa i nije čudo što si se prepao :lol:
И шта сад хоћеш да кажеш, то је све савршено нормално?:dontunderstand:

Црква не изучава Аристотела, изучавала га је византијска црква у средњем веку.

А ово за Холандију сам чуо на радију и рекли су да је усвојен закон.

Želim da kažem da je nenormalna ovolika priča koja se diže oko homoseksualaca.

Moj drug sa Bogoslovije izučava Aristotela i divi mu se. Zamisli to, više se ceni njegov intelekt i ono što je ostalo iza njega, nego njegova seksualna orijentacija.
U šta se ovaj svet pretvara evo 2 milenijuma :sad2:
 
A tebi je seksualna orijentacija stanje svesti?

Pa i nije čudo što si se prepao :lol:


Želim da kažem da je nenormalna ovolika priča koja se diže oko homoseksualaca.

Moj drug sa Bogoslovije izučava Aristotela i divi mu se. Zamisli to, više se ceni njegov intelekt i ono što je ostalo iza njega, nego njegova seksualna orijentacija.
U šta se ovaj svet pretvara evo 2 milenijuma :sad2:

Постоји разлика између друга са Богословије и читаве СПЦ, ако Аристотела изучава појединац, не изучава га читава црква.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top