Nargila (šiša) u Beogradu

Hvala svima. Bio sam u Tunisu na odmoru, svaki dan pušio nargilu-šišu (inače nisam pušač) i kada sam krenuo u Bgd kupio sam najveću i najbolju kao i razne arome ali se strašno mučim dok je ne upalim. Moram da svratim u neki od tih klubova tj kafica da mi demonstriraju kako to oni rade inače ću da je prodam po nabavnoj ceni. Izgubim volju za pušenjem dok ne upalim. Poludeću !
 
Hvala svima. Bio sam u Tunisu na odmoru, svaki dan pušio nargilu-šišu (inače nisam pušač) i kada sam krenuo u Bgd kupio sam najveću i najbolju kao i razne arome ali se strašno mučim dok je ne upalim. Moram da svratim u neki od tih klubova tj kafica da mi demonstriraju kako to oni rade inače ću da je prodam po nabavnoj ceni. Izgubim volju za pušenjem dok ne upalim. Poludeću !

Pitaj ovde na forumu :mrgreen: Garantujem da ima onih koji umeju da upale tu nargilu pa mogu da ti objasne kako se pali i konzumira :zper:
 
У Краљице Наталије, са стране где је Руски дом имаш један кафић, где је била раније Верона :lol:
Пушу у башти на тротоару и све мирише около..

nisu valdja skroz zatvorili veronu ? :sad2:
inace misli mda je seherezada una terazijama zatvorena..ja sam tamo bio pre 2 god..deru s cene..
 
ozbiljno?
pa to uopshte nije mnogo!

kako male nargile, zar na njima moze da se pushi?
kad sam bila u turskoj prodavac mi je rekao da su te manje samo za ukras. ortakinja je kupila strava, extra, profi nargilu za 30-35 e. imali smo srece jer je lik zatvarao radnju, pa je rasprodavao sve stvari za male pare

mala nargila ima 1 ili 2 cevi itraje do 30 min
velika moze da ima i 6 cevi i da traje po sat i po...
 

Back
Top