Niški bazeni

Upravo sam se vratila.
Cena karte 150 din za odrasle, 100 din za decu,nema popusta za studente
Rade svi bazeni
Radno vreme od 12 do 18 zatvoreni , 12 do 19 otvoreni
Stanje: guzva, ali moze da se pliva. Ustvari guzva je na betonu okolo. Ko zelli da pliva, zatvoreni je ok. Malo smetaju skakaci, ali izbegavanje tog dela nije na odmet (danas skocise zeni na glavu )
Eto.....
Koga jos sta znaima :)
 
Upravo sam se vratila.
Cena karte 150 din za odrasle, 100 din za decu,nema popusta za studente
Rade svi bazeni
Radno vreme od 12 do 18 zatvoreni , 12 do 19 otvoreni
Stanje: guzva, ali moze da se pliva. Ustvari guzva je na betonu okolo. Ko zelli da pliva, zatvoreni je ok. Malo smetaju skakaci, ali izbegavanje tog dela nije na odmet (danas skocise zeni na glavu )
Eto.....
Koga jos sta znaima :)

Što si se vratila tako brzo?
 
Пошто сам 8 година тренирао ватерполо на базен идем искључиво да пливам, јер се у води не умарам, сада када сам ван кондиције могу за око 1 и 15 минута да пливам 3 километра и да се солидно уморим, тако да је добро што има отворен базен на Чаиру, да позери и непливачи изађу на тај базен, а да ми пливачи можемо слободно да пливамо, нажалост има кретена који скачу са оних скакаоница, и то треба забранити.
 
Samo se vi zez.ajte, ali ono je savršeno. Nagovaram muža da letos odvojimo neki dan i tamo ga provedemo porodično. Dnevna ulaznica 300, za decu 150 din. a ima 5 bazena. Raj Božji. U okviru kompleksa je muzej voštanih figura, na 150m zoo vrt.
Nego, čula sam da se pravi aqua park kod KP doma. Je l' neko čuo nešto o tome?
ideja je bila još prošle godine, pa je došlo do izmene trebao da se gradi opelov servis
a sada šta se događa neznam, raspitaću se...
 

Back
Top