Prokopije, De bello Gotico

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Da li neko zna gde mogu da nadjem ovu knjigu na netu? Meni licno je potrebno IV poglavlje, 25 red.
Hvala

Elem, ja sam nasla knjigu, ali ne mogu da se snadjem. :( U tekstu pise: ˝vidi Prokopius, De bello Gotico IV, 25). Ja sam to shvatila kao IV poglavlje i 25 red. :confused: Tu nisam nasla ono sto mi treba (nesto vezano za istoriju zenskog germanskog groba u Ulpiani). Da li neko moze pomoci oko ovoga? Hvala
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna gde mogu da nadjem ovu knjigu na netu? Meni licno je potrebno IV poglavlje, 25 red.
Hvala

Elem, ja sam nasla knjigu, ali ne mogu da se snadjem. :( U tekstu pise: ˝vidi Prokopius, De bello Gotico IV, 25). Ja sam to shvatila kao IV poglavlje i 25 red. :confused: Tu nisam nasla ono sto mi treba (nesto vezano za istoriju zenskog germanskog groba u Ulpiani). Da li neko moze pomoci oko ovoga? Hvala

Е, на шта се одметнуло код вас на ФФ, да је Ђоле у снази то би остала Словенка, овако, награђујете фашистичке америчке филозофе докторатима, пу, пу, далеко било.

http://standard.rs/vesti/40-kultura...sti-za-zagovornika-bombardovanja-srbije-.html
 
Evo našla sam. Skenirano. Ali je na grčkom i latinskom. Samo ukucaj: Procopius, De bello Gothico i izaći će na prvoj vec strani taj sajt. Pa skineš knjigu, u pdf formatu.

U knjizi koja je skenirana postoje 4 knjige u okviru De bello Gothico. Sad, ne znam da li je stvar u izdanju ili nečemu drugom. Može biti da je onakva podela u prevodu, da se nisu držali originalne podele cele knjige čiji je deo De bello Gothico.
 
Poslednja izmena:

Back
Top