Ravnopravnost

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite kad bi zene imale priliku samo jedan dan imati kitu, da li bi vise ikad pomisljale da budu ravnopravne sa muskima?

Ja mislim da ne. Jer kad bi videle koja je to cast a bogme i teret imati kitu, rekle bi svaka im cast i trebamo ih postivati i biti im pitome i stalno uz njih.:D
 
Sta mislite kad bi zene imale priliku samo jedan dan imati kitu, da li bi vise ikad pomisljale da budu ravnopravne sa muskima?

Ja mislim da ne. Jer kad bi videle koja je to cast a bogme i teret imati kitu, rekle bi svaka im cast i trebamo ih postivati i biti im pitome i stalno uz njih.:D

Zasto nebi bile? :mrgreen:
 
Sta mislite kad bi zene imale priliku samo jedan dan imati kitu, da li bi vise ikad pomisljale da budu ravnopravne sa muskima?

Ja mislim da ne. Jer kad bi videle koja je to cast a bogme i teret imati kitu, rekle bi svaka im cast i trebamo ih postivati i biti im pitome i stalno uz njih.:D

Problem je u tome što bi se mi po cile dane igrale s njim :rumenko:
I oša bi dan zalud, triba tu više dana.. :zcepanje:

A pazi ovo , vi bi u zamjenu dobili i picu i cike i vrag ce znat možda vas BAŠ posjeti crvena armija :mrgreen:
 
Sta mislite kad bi zene imale priliku samo jedan dan imati kitu, da li bi vise ikad pomisljale da budu ravnopravne sa muskima?

Ja mislim da ne. Jer kad bi videle koja je to cast a bogme i teret imati kitu, rekle bi svaka im cast i trebamo ih postivati i biti im pitome i stalno uz njih.:D

ko bre?
ja bi ga odma odsekla da se ne degradiram kao ljudsko bice:bye:
 
жене су нижа раса
јер како год окренеш, жене су јeбане
мало је оних које јeбу
е, те ваљају и имају право да се боре за равноправност
а и каква ти је то равноправност ако се трудиш да будеш изједначен са мушкарцем'?
значи, мушкарац је то што би требало да буде? лол
 
жене су нижа раса
јер како год окренеш, жене су јeбане
мало је оних које јeбу
е, те ваљају и имају право да се боре за равноправност
а и каква ти је то равноправност ако се трудиш да будеш изједначен са мушкарцем'?
значи, мушкарац је то што би требало да буде? лол

:) ma kakva borba, kakvi bakrachi...imam uspesnu karijeru, imam porodicu, imam prijatelje, imam solidnu platu, imam psa, napredujem i na mentalnom i na fizickom planu.....eto, nemam tukija....pa pozajmim ga, s vremena na vreme :manikir:
 
па добро, ниси ти мерило у феминистичкој дебати
него феминисткиње
оне су луде и болесне и никад неће изаћи из зачарног круга док буду желеле равноправност са мушкима
 
:) ma kakva borba, kakvi bakrachi...imam uspesnu karijeru, imam porodicu, imam prijatelje, imam solidnu platu, imam psa, napredujem i na mentalnom i na fizickom planu.....eto, nemam tukija....pa pozajmim ga, s vremena na vreme :manikir:

ja mislim da si ovo ponovila jedno 1596 puta ali nije na odmet da se ponovis jos koji put :mazi:
 
Sta mislite kad bi zene imale priliku samo jedan dan imati kitu, da li bi vise ikad pomisljale da budu ravnopravne sa muskima?

Ja mislim da ne. Jer kad bi videle koja je to cast a bogme i teret imati kitu, rekle bi svaka im cast i trebamo ih postivati i biti im pitome i stalno uz njih.:D

e da ti si se zaljubio gotovo je ove price vise ne piju vodu :lol:
 
па добро, ниси ти мерило у феминистичкој дебати
него феминисткиње
оне су луде и болесне и никад неће изаћи из зачарног круга док буду желеле равноправност са мушкима

:) ma to je sve zastarelo...svako zivi svoje zivote i nisu vise zenama muskarci mera napredka
 

Back
Top