Troja

svaki komad
za povredjen ponos i shto je ponizila drzavu


podrzavam

al nekako,to je ljubav


al sve je usrao onaj Paris od pocetka

imao je tri boginje,i svaka mu nudila razlicito
i on poslusao sugavu Afroditu,a ne Heru
 
:(
menelaj je bio pickast
agamemnon je bio drkos
ahilej se trpo sa patroklem
odiseja je cekala penelopa
trojance nikad nisam volela jel sam ih uvek dozivljavaka ko turke :neutral:

inace koje njesra od filma bas sam se iznervirala kad sam ga gledala. kad ahil u troju nikad nije usao :neutral:

ja sam gotivila hermesa. imo je pretecu air maxa u to vreme :mrgreen:
 
ne gbovorimo o knjizevnom delu :)


vec o filmu

ako ocete moze i knjiga :) citala sam :) samo sam mislila da je vecini lakse po filmu


al shtol je Menelaj bio *****?

Paris je sve usro ad nije prihvatio Herinu ponudu :(

nego ozbiljno,da si sa Menelajem,jal bi bezala il bi ostala
 
pa imao si i tad konkubine:mrgreen:

uzivi se u ulogu vladara u antici,nau

Eve cu se uzivim :

Meni treba dobar izgovor da syebem Trojance i uzmem im robu, znaci ono, kontrolisu distributivni centar gandze za celu Jevropu, digli cenu majke im ga i to ne moze tako, zato gurnem johanbin u toplo mleko onoj pi.cki Parisu posto mu se ovako ne dize, i namestim mu moju odvratnu zenetinu Jelenu, koja mi je vec dojadila preko qurca, ne da mi da gledam Olimpijske igre, samo zvoca po ceo dan, nece se krese oce gleda zvezde, ovo ono.

I tako namestim ja nju onoj pic.kici i eto dobijem izgovor da im syebem gajbu ono znas.

A u medjuvremenu nadjem neku bolju ribu jer jelena i nije neka riba, mislim ipak je Homer bio slep, malko sam ga slagao da ne bude da sam se bio zbog neke gaborke.
 
ne gbovorimo o knjizevnom delu :)


vec o filmu

ako ocete moze i knjiga :) citala sam :) samo sam mislila da je vecini lakse po filmu


al shtol je Menelaj bio *****?

Paris je sve usro ad nije prihvatio Herinu ponudu :(

nego ozbiljno,da si sa Menelajem,jal bi bezala il bi ostala
pa ne znam,ja se menelaja secam svog onako otuznog,setnog,dramaticnog evo ko ovog smajlija :rida: ne mogu da se setim detalja,to sam bas davno citala,ko i ostalu mitologiju,ali secam se da sam stekla takav utisak o njemu.

ne bih bezala sa parisom u svakom slucaju. on je bio nesposobni razmazeni bogat kapriciozni sin u svakom slucaju :neutral:

najlik je odisej. jedini imo razum i mozak. jedino sto voli da smori ponekad filozofijom,al dobro sta sad,mora i time neko da se bavi :)
 
pa ne znam,ja se menelaja secam svog onako otuznog,setnog,dramaticnog evo ko ovog smajlija :rida: ne mogu da se setim detalja,to sam bas davno citala,ko i ostalu mitologiju,ali secam se da sam stekla takav utisak o njemu.

ne bih bezala sa parisom u svakom slucaju. on je bio nesposobni razmazeni bogat kapriciozni sin u svakom slucaju :neutral:

najlik je odisej. jedini imo razum i mozak. jedino sto voli da smori ponekad filozofijom,al dobro sta sad,mora i time neko da se bavi :)

Što, gori je filozof od tebe ?
 
cuti ti,tvoj odgovor mi se najvishe svidja
dobar si diplomata



pa to nije musko

naci

ja da sam vladar,da me osramoti neko tako
pa fala ne bi cutala i ladila jaja


razmisljaj
ozbiljno

ovo je drzavna situacija,kriza sad,mandaj konkubine usput


Zipa ovo,mala se uspalila i otisla drugom Baji ok,ja trebam potrositi drzavne rezerve,trebam dovesti svoje kraljevstvo u krizu,zapoceti rat,pobiti masu ljudi kako bi zadovoljio svoju sujetu,ovako istorbam sve ove ljepotice koje su spremne sluziti kralju. Eh onda drzavna blagajna puna,narod sit i plaćen,pruzim podsticaj na ekonomsko jacanje zemlje i sprovodjenje pravnih normi :)

A doticna nek se prci dalje i onako bi mi bio pun,nje :)
 
pa ne znam,ja se menelaja secam svog onako otuznog,setnog,dramaticnog evo ko ovog smajlija :rida: ne mogu da se setim detalja,to sam bas davno citala,ko i ostalu mitologiju,ali secam se da sam stekla takav utisak o njemu.

ne bih bezala sa parisom u svakom slucaju. on je bio nesposobni razmazeni bogat kapriciozni sin u svakom slucaju :neutral:

najlik je odisej. jedini imo razum i mozak. jedino sto voli da smori ponekad filozofijom,al dobro sta sad,mora i time neko da se bavi :)

meni se svidja tvoje razmisljanje :)

al doduse,treba i nju razumeti
muz mator ovaj mlad

ali gde nadje tu kukavicu

a zamisli da si Helena i gledas kako se bori tvoj bivsi muz i ljubavnik

i ljubavnik krene da bezi prema zidinama
ja bih ga macem odma' probola

ne bih mogla da odem od Menelaja
pa makar nemao dve noge,i bio mator
stvar je postovanja,i odanosti
 

Back
Top