Problem :(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alex Herrera

Početnik
Poruka
25
E ovako:
Moja najbolja drugarica i moj najbolji drug su u vezi vec 2 meseca. Ona i ja sedimo u istoj klupi jos od 1. razreda, a njega znam mnogo duze, jos iz vrtica ali ne idemo u istu skolu. Ona je pre par meseci cula za njega, tj. kad sam joj ga pomenula i pocela je da ga muva dok on nije poludeo za njom. On mi se poveravao koliko je voli, a ona mi je pricala kako voli da ga iskoriscava i vrti oko malog prsta. Pokusala sam da popricam s njom i rekla joj da ga ostavi ako joj on nista ne znaci,a onda je ona njemu rekla da ja hocu da ih razdvojim jer sam zaljubljena u njega. Jednom nas je i posvadjala oko toga. Ali ipak su se smuvali. On i ja smo nastavili da se druzimo i da se vidjamo kao i svi najbolji frendovi. Poveravamo se jedno drugom i on zna sve moje tajne, a i ja njegove. Ona je sad ljubomorna na mene jer i dalje misli da hocu da joj otmem decka, ali on i ja nikad nismo ni pomislili da izmedju nas moze da bude nesto vise od prijateljstva. To smo joj i rekli. Ona se ljuti cak i kad pricamo preko telefona, ili kad se dopisujemo. Sad vise nismo najbolje drugarice, on i ona su i dalje u vezi, a on i ja smo nastavili da se druzimo i vidjamo i zblizili smo se kao brat i sestra.
Sad mi recite, da li je ona u pravu, i da li je stvarno problem sto se on i ja druzimo i vidjamo (kao drugovi, naravno)?

Inace, zaboravih da kazem, nas troje imamo 15 godina :)
 
E ovako:
Moja najbolja drugarica i moj najbolji drug su u vezi vec 2 meseca. Ona i ja sedimo u istoj klupi jos od 1. razreda, a njega znam mnogo duze, jos iz vrtica ali ne idemo u istu skolu. Ona je pre par meseci cula za njega, tj. kad sam joj ga pomenula i pocela je da ga muva dok on nije poludeo za njom. On mi se poveravao koliko je voli, a ona mi je pricala kako voli da ga iskoriscava i vrti oko malog prsta. Pokusala sam da popricam s njom i rekla joj da ga ostavi ako joj on nista ne znaci,a onda je ona njemu rekla da ja hocu da ih razdvojim jer sam zaljubljena u njega. Jednom nas je i posvadjala oko toga. Ali ipak su se smuvali. On i ja smo nastavili da se druzimo i da se vidjamo kao i svi najbolji frendovi. Poveravamo se jedno drugom i on zna sve moje tajne, a i ja njegove. Ona je sad ljubomorna na mene jer i dalje misli da hocu da joj otmem decka, ali on i ja nikad nismo ni pomislili da izmedju nas moze da bude nesto vise od prijateljstva. To smo joj i rekli. Ona se ljuti cak i kad pricamo preko telefona, ili kad se dopisujemo. Sad vise nismo najbolje drugarice, on i ona su i dalje u vezi, a on i ja smo nastavili da se druzimo i vidjamo i zblizili smo se kao brat i sestra.
Sad mi recite, da li je ona u pravu, i da li je stvarno problem sto se on i ja druzimo i vidjamo (kao drugovi, naravno)?

Inace, zaboravih da kazem, nas troje imamo 15 godina :)

jao sto meni nikad nece biti jasno to mesanje u vezu....msm gledaj svoja posla...nadji nekog decka..pa furajte peting..msm sta se zamaras sa tudjim zivotom...vrti ga...jaka stvar..ni prva ni poslednja....kad svati da je drolja..ima malo da razmisli kad bude nalazio sledecu devojku i kraj...
 
Do nekle se slazem sa Übermensch.. Nisi sad trebala di ta ga prosvetljujes i da se mesas tu... Nisi mu keva pa da ga stitis od "opasnih" devojaka... A inace, odjebi tu drugaricu, nastavi da se druzis sa njim i to je to... btw sledeci put pisi na teen problemima, nemoj otvarati temu..:)
 
oteraj je u pm,a njemu kazi ili ona ili ja...

Uhh, nisam sigurna da je to dobra ideja...ako se i ovako dobro druze, neka ostavi kako je...neka se ne mesa u njihovu vezu...
Ako mu postavi uslov mozda izabere devojku...
A ako se desi da mu ta drugarica prica lose o tebi i ako on ipak odluci da prekine vase prijateljstvo, pusti ga - pre ili kasnije ce shvatiti....
I posle toga cete biti jos blizi...
 
Ja nikad necu razumeti zasto ljudi postavljaju ovakve teme na forum...i nije mi jasno kako to svi extra drugovi 100 god., a posvadjaju se za sec...

Pali bre, zabole me za tvoje probleme. kad si paglu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top