Tastaruta na Laptopu ne reaguje

Škorpion92

Početnik
Poruka
18
Imam jedan problem. Imam laptop Accer. U toku filma touchpad i tastatura su zablokirale i nece da radi. Resetovao sam komp i opet isto. Nece da prihvarti F12,da udje u bios .. Nista. I onda on dodje do trenutka kada treba da se ukuca sifra dalje nece. Medjutim provalio sam da kad prtisnem dugme za standby i laptop ode u standby rezim ,laptop se startuje i ako pritisnem bilo koje dugme na tastaturi ili ako predjem prstom preko touchpada. Sto znaci da nije crkla tastatura. Tokodje neveruje da je do virusa jer bi mogao da udje u BIOS.
 
Verovatno ti je tastatura prljava i trebas je ocistiti...jesi mozda nekada prosuo nesto na tastaturu, secas li se?

Imam isti laptop i imala sam isti problem...ocistila tastaturu i sada sve fercera..

Dok to ne uradis, kao privremenu pomoc mozes prikljuciti drugu tastaturu i tipkati.
 
Verovatno ti je tastatura prljava i trebas je ocistiti...jesi mozda nekada prosuo nesto na tastaturu, secas li se?

Imam isti laptop i imala sam isti problem...ocistila tastaturu i sada sve fercera..

Dok to ne uradis, kao privremenu pomoc mozes prikljuciti drugu tastaturu i tipkati.

Nisam nikad nista prosuo,nece da prihvati ni mis ni drugu tastaturu
Svetli tastatura ali ne reguje
 
Poslednja izmena:

Back
Top