Blake, glake, dlake

struja

Veoma poznat
Poruka
14.689
Dragi forumaši :),
jeste da se počesto zavadimo, ali kad se desi neka problematika znam da jedine dobre odgovore mogu da dobijem od vas mojih pravih prijatelja.
Ni jedan realni život ne može da se poredi sa ovim što mi pružate.
Moj slučaj je sledeći:
tokom dugogodišnjeg razmišljanja shvatila sam, a na žalost dobijam, kada se osvrnem unazad, potvrde da sam u pravu po pitanju ženske maljavosti u pubičnom predelu.
Naime, ja sam pobornik eliminisanja svih telesnih dlaka i na tome aktivno radim od kada su počele da me posećuju. Međutim, primetila sam da muškarci ipak vole da njihove lepše polovine, da ne kažem životne saputnice u dobru i zlu, budu dlakave u pomenutom delu.
Moj problem je tako postao i vaš, jer ja ne znam kako sa tim da se nosim. Ne mogu protiv sebe, a opet kopka me kakav bi moj seksualni život tek bio kada bih gajila mrtvog četnika među preponama?
I sad živa nisam.
Pomozite, svaki savet bi mi dobro došao.
p.s razmišljala sam da skinem sa neta neki prigodan tekst od dve tri strane, ali sam toliko dešperatna da nemam ni volje ni snage to da učinim.
p.p.s nadam se da tema nije prekratka i da je neće protumačiti kao spam
p.p.p.s nadam se da tema nije preopširna
p.p.p.p.s ovo se nije desilo meni nego mojoj najboljoj drugarici
 
pa ja nisam siguran baš u tačnos te tvrdnje (da muškarci vole dlake) al kad kažeš da se baviš pitanjem od niknuća....
i modni ti trendovi idu na vodenicu
ja misim da ti je problen umišljen:)
 
Dragi forumaši :),
jeste da se počesto zavadimo, ali kad se desi neka problematika znam da jedine dobre odgovore mogu da dobijem od vas mojih pravih prijatelja.
Ni jedan realni život ne može da se poredi sa ovim što mi pružate.
Moj slučaj je sledeći:
tokom dugogodišnjeg razmišljanja shvatila sam, a na žalost dobijam, kada se osvrnem unazad, potvrde da sam u pravu po pitanju ženske maljavosti u pubičnom predelu.
Naime, ja sam pobornik eliminisanja svih telesnih dlaka i na tome aktivno radim od kada su počele da me posećuju. Međutim, primetila sam da muškarci ipak vole da njihove lepše polovine, da ne kažem životne saputnice u dobru i zlu, budu dlakave u pomenutom delu.
Moj problem je tako postao i vaš, jer ja ne znam kako sa tim da se nosim. Ne mogu protiv sebe, a opet kopka me kakav bi moj seksualni život tek bio kada bih gajila mrtvog četnika među preponama?
I sad živa nisam.
Pomozite, svaki savet bi mi dobro došao.
p.s razmišljala sam da skinem sa neta neki prigodan tekst od dve tri strane, ali sam toliko dešperatna da nemam ni volje ni snage to da učinim.
p.p.s nadam se da tema nije prekratka i da je neće protumačiti kao spam
p.p.p.s nadam se da tema nije preopširna
p.p.p.p.s ovo se nije desilo meni nego mojoj najboljoj drugarici

mislim da je ovo pitanjce više za jači pol - da se izjasne šta im se više ĐA, pa ipak, opet mogu reći ono moje o ukusima, al da se ne ponavljam...
Ni ja ti draga moja nevolim blakice. Povremene frizurice su mi ok ali sa što manje blaka. S druge strane, nevolim ni muške blakice ali svog dragog ne teram na depilaciju. Što se ljubavnog tepiha tiče - tu sam imala sreće jer je mali kao bebica, a vršnjak mu je baš četnički orijentisan, ipak, poštujem njegovo pravo da bira, obzirom da nisam dobijala pritužbe na račun održavanja svoje vršnjakinje.:hvala:
Dakle ili kompromis ili KO VOLI VOLI, KO NE, NEK POLJUBI PA OSTAVI:cmok2:
 
Zašto praviti "mitologiju" od toga? Dlake su lični izbor svake žene,a žena koja želi da slijedi želje muškarca koji bi čas ovako,čas onako(malo brazilka,malo pufnica,malo šuma)pravi nauku od toga.
Pretvara se u objek njegovih želja.
Šta bi bilo kad bi muškarac želio da njegova žen(k)a ima čas manje sike,čas veće;)
 
Zašto praviti "mitologiju" od toga? Dlake su lični izbor svake žene,a žena koja želi da slijedi želje muškarca koji bi čas ovako,čas onako(malo brazilka,malo pufnica,malo šuma)pravi nauku od toga.
Pretvara se u objek njegovih želja.
Šta bi bilo kad bi muškarac želio da njegova žen(k)a ima čas manje sike,čas veće;)

kratko i jasno, sa stavom:super:

svakitrećiabortuszadž.com
 
Ah tolike godine se žene češljale dole i sad će to neko pomodarstvo da promeni idi... možeš da menjaš frizurice, da koristiš uloške koji manje upijaju, iskoristiš da prodaš za periku, spektar opcija :)
 
Zašto praviti "mitologiju" od toga? Dlake su lični izbor svake žene,a žena koja želi da slijedi želje muškarca koji bi čas ovako,čas onako(malo brazilka,malo pufnica,malo šuma)pravi nauku od toga.
Pretvara se u objek njegovih želja.
Šta bi bilo kad bi muškarac želio da njegova žen(k)a ima čas manje sike,čas veće;)

tako ja kazem ako me volis
voleces me i ćosavu
ali nije stvar samo u tome
ne znam prosto, da li bi kod takvih muskaraca seksualna zelja bila jos jaca
oni mutavi ne umeju da odgovore
pa zato pitam ove naše divne forumaše koji vole blake da mi pojasne
 
Ah tolike godine se žene češljale dole i sad će to neko pomodarstvo da promeni idi... možeš da menjaš frizurice, da koristiš uloške koji manje upijaju, iskoristiš da prodaš za periku, spektar opcija :)

i ja sam lexo razmisljala o tome
kad bi nesto mogle da porastu do kolena i do sisa
nemoj da bi neko oakcio onu dlakav debelu od pre par godina
sto mi zivot ogadila
ima da ga prijavim moderatorima odma
 
tako ja kazem ako me volis
voleces me i ćosavu
ali nije stvar samo u tome
ne znam prosto, da li bi kod takvih muskaraca seksualna zelja bila jos jaca
oni mutavi ne umeju da odgovore
pa zato pitam ove naše divne forumaše koji vole blake da mi pojasne
Da pokusam ja:)
Ne volim ni ja dlake,ali vi ste zene preterale(gle cuda:lol:)pa obrijete bukvalno sve.
U sklopu sa adekvatnim izgledom .....(i one se razlikuju po izgledu),neke skroz obrijane su prava poslastica za jos uvek ne potvrdjene pedofile.
Zato ja ipak volim da ostane bar nesto malo.
 
Da pokusam ja:)
Ne volim ni ja dlake,ali vi ste zene preterale(gle cuda:lol:)pa obrijete bukvalno sve.
U sklopu sa adekvatnim izgledom .....(i one se razlikuju po izgledu),neke skroz obrijane su prava poslastica za jos uvek ne potvrdjene pedofile.
Zato ja ipak volim da ostane bar nesto malo.

e to
ubo si u centar :lol:
to mi je doslo upamet sto bi rekli nasi stari
da ih veorovatno asocira na razvrat i da zbilja moze da bude problem
 

Back
Top