Jes' nekako jadno, al da pitam

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Kažu - osveta se servira hladna.
Da li ste bili u životnoj situaciji da vas neko toliko povredi, pa da vam đavo ne da mira, i da konstantno razmišljate kako da mu vratite?
Ako jeste, kako ste to uradili?
Samo, molim vas, bez fizičkih napada i tako tih stvari :neutral:


Pa, zapevajmo skupa:
I've been poking a voodoo doll that you do not know I made for youuuu
let's see what needles doooooo! :whistling:
 
Kažu - osveta se servira hladna.
Da li ste bili u životnoj situaciji da vas neko toliko povredi, pa da vam đavo ne da mira, i da konstantno razmišljate kako da mu vratite?
Ako jeste, kako ste to uradili?
Samo, molim vas, bez fizičkih napada i tako tih stvari :neutral:


Pa, zapevajmo skupa:
I've been poking a voodoo doll that you do not know I made for youuuu
let's see what needles doooooo! :whistling:

Nisam i često sebe smatram mišem baš zbog toga.:sad2:
Kao nešto se naložim i kao videće on/ona i sve nešto bla bla i posle se ohladim i vreme prodje i ja zaboravim na tu osobu totalno. Samo nekada kad se povede razogovor o tome, setim se i bude me stid same sebe što sam to pustila tek tako, a onda se tešim da je hrišćanski praštati...:lol:
 
Kažu - osveta se servira hladna.
Da li ste bili u životnoj situaciji da vas neko toliko povredi, pa da vam đavo ne da mira, i da konstantno razmišljate kako da mu vratite?
Ako jeste, kako ste to uradili?
Samo, molim vas, bez fizičkih napada i tako tih stvari :neutral:


Pa, zapevajmo skupa:
I've been poking a voodoo doll that you do not know I made for youuuu
let's see what needles doooooo! :whistling:

Bila moja tema ovakva "Ko mi zlo misliJo o lusteru visiJo" :mrgreen:
Al dobro ono lagano cu da ti kazem da kad se svetim to bude samo onako da je verbalno ponizim da place i zazali sto se rodila, a kada to nekoj radim ta je to zaista zasluzila.
Jer mi je inace granica tolerancije jako visoka.
 
Kažu da je najveća osveta kad se neko zaleti da te udari da mu se izmakneš...A opet ne bih nikome preporučio da moju dobrotu smatra slabošću...Mnogi su se tu prevarili.
@ML
Ne,štedim energiju,ima važnijih bitaka u životu...Većina stvari zbog kojih se ''trošimo'' je krajnje trivijalne,tu mislim i na ljude i na situacije...
 
Kažu - osveta se servira hladna.
Da li ste bili u životnoj situaciji da vas neko toliko povredi, pa da vam đavo ne da mira, i da konstantno razmišljate kako da mu vratite?
Ako jeste, kako ste to uradili?
Samo, molim vas, bez fizičkih napada i tako tih stvari :neutral:


Pa, zapevajmo skupa:
I've been poking a voodoo doll that you do not know I made for youuuu
let's see what needles doooooo! :whistling:

Naravno, verujem da je svako bio u takvoj situaciji, da pozeli da se sveti..ali ja sam probala vratim milo za drago i istina je ono sto kazu..nisam osetila nikavu satisfakciju, samo sam se vratila na nesto sto sam trebala da zaboravim, jedino to donosi olaksanje..a cim se smislja nacin osvete posvecujes nekom tamo tvoje vreme i tvoju energiju..zasto mu davati na znacaju..ignorancija i zaborav je najbolji recept.
 
Kažu da je najveća osveta kad se neko zaleti da te udari da mu se izmakneš...A opet ne bih nikome preporučio da moju dobrotu smatra slabošću...Mnogi su se tu prevarili.
@ML
Ne,štedim energiju,ima važnijih bitaka u životu...Većina stvari zbog kojih se ''trošimo'' je krajnje trivijalne,tu mislim i na ljude i na situacije...

slažem se i potpisujem sve što si rekao, samo meni ipak ponekad proradi taj crvić - djavolčić i provocira me da sam pičkica. Kako god se okreneš dupe ti od pozadi:confused:
 

Back
Top