Cura mi ispricala neke neugodne stvari, kako dalje?

Jaoj, koliko do juče žene nisu smele ni da rade od ljubomornih muževa, niti im padalo na pamet ikakva orgijanja, i prevare. A sad kao je to najnormalnije. Niti su se žene, niti muškarci promenili za ovih 50ak godina. Samo je došla TV.

Osuđujete čoveka, jer mu se ne sviđa njena prošlost? Pa po čemu ste vi napredniji od onog muža sa početka posta koji zaključava ženu?

Svako je jedinka za sebe, i pored nametnutih 'ideala' ima neko svoje mišljenje. Ako mu se njena priča ne sviđa njegova stvar. I da, normalan si, radi šta ti misliš da je bolje za tebe, ne za nju.

Koliko licemera u pm

Nije poenta u činjenici da mu se ne dopada njena prošlost. To je ok. Hoće drugačiju cicu, ko mu brani da nađe drugu.
Ali on bi da se sa ovom i dalje sexa. Pod parolom "dobra je za sex i ni za šta više". U stvari, glava bi da je otkači a šampionu se ne mili. I ko je tu licemer?
Ko je on da je obezvređuje, i prodaje joj testise za bubrege samo zato što je njeno shvatanje "eksperimentisanja" drugačije od njegovog?
Da joj je u startu rekao "čuj, ne mogu da budem sa tobom, smeta mi ono što si radila sa drugima" bio bi konzervativni gmaz. Ovako ispada ljigavac i nečovek.
 
Jaooo, što mi sad krivo što te nije drndala i pričala ti bajke mesecima, pa čak i godinama, a onda je oženiš, pa dobiješ decu a priče o njenoj "raspusnoj mladosti" te sačekaju iza ćoška!:roll:

Eee, ćurke li.
Kad naiđeš na ovna treba mu okačiti zvonce na rogove. Da se čuje "cin-cin".....

Nego pitam se, pošto obično su najveći moralisti oni koji su prošli sito i rešeto, pa im se smučile "lake" i hteli bi da se skrase kraj "teške", sa koliko si ti sinak cica bio? Ono, odokativno, tisuća gore dole, nebitno je? I sa njima nisi imao oralni sex? I nije bilo kres-šeme na jednu noć? Nego sve ono čestito držanje za ručicu par meseci? Jer ti si momak sa kriteeeerijuuuuuuumima......(sad mi ovo zvuči ko Radovan III "ja sam bio član biblioootekeee"):lol:
Nitko nije lud, naravno da čovjek bude svjestan da je njegova draga, pogotova ako je zgodna, imala prilično bogat seksualni život i da je vrlo vjerojatno da se ****** i usputno, i iz ljubavi i svakako.

Ali spominjanje svega što je radila je pretjerano.
 
Nitko nije lud, naravno da čovjek bude svjestan da je njegova draga, pogotova ako je zgodna, imala prilično bogat seksualni život i da je vrlo vjerojatno da se ****** i usputno, i iz ljubavi i svakako.

Ali spominjanje svega što je radila je pretjerano.

Ja mislim da si ti nju loše hebo, pa je brže bolje krenula sa tom pričom da ti se lepo zgadi i na finjaka te otkači.:manikir:
 
Kada kupuješ auto što prvo gledaš?
A auto kupuješ na pet godina, dok žena traje doživotno.
Daj se spustite na zemlju. Svi gledaju u prošlost, ili barem oni pametni gledaju u prošlost kako bi lakše mogli sagledati što ih čeka u budućnosti.
Osim toga ljudi se veoma teško mijenjaju, pogotovo na bolje.

Za auto plaćaš....:)
A daju i na lizing.....:zcepanje:
 
Kada kupuješ auto što prvo gledaš?
A auto kupuješ na pet godina, dok žena traje doživotno.
Daj se spustite na zemlju. Svi gledaju u prošlost, ili barem oni pametni gledaju u prošlost kako bi lakše mogli sagledati što ih čeka u budućnosti.

je l' ćeš jednog dana i ženu da računaš u pokretnu i nepokretnu imovinu?
je l' ćeš da je kupiš?

Osim toga ljudi se veoma teško mijenjaju, pogotovo na bolje.

tebi nema pomoći
 
Sta se mislis , ako mislis da mozes da se "igras" sa njom sa znanjem da ju je povalilo pola grada ili sta vec nastavite vezu, uopstalom koliko moze da bude ako ne planiras da je zenis pobogu, malo seksa ovo ono, i prodje zanimacija, ides dalje :mrgreen: Ako planiras da je zenis, e onda metni prst na celo i zapitaj se da li mozes da zivis sa takvom istinom :aha:
Mnogi misle da mogu hendlati pa se navuku i gadno opeku. Najgore je kada misliš da si poseban netko i da će se osoba promijeniti samo stoga što je s tobom. To funkcionira na filmovima, ali u realnosti teže.
 
Meni se sve cini da je neko jako zeleo da ona bude ono sto je on zamislio...

E sad ona je ispricala nesto drugo, pa se sad nervira sto mu je pokvarila koncepciju...dovoljno da postavi temu ovde...

Predubedjenja govore da treba da je otkaci, al on ne bi, jer mu se svidja..a sta ce okolina da kaze, jer nije tebao da takvu zadrzi...

To me podseca na izjavu "radi sta hoces, al ne zelim da znam"...a i ne treba niko drugi da zna...da je cutala sve bi bilo u redu.
 
Kada kupuješ auto što prvo gledaš?
A auto kupuješ na pet godina, dok žena traje doživotno.
Daj se spustite na zemlju. Svi gledaju u prošlost, ili barem oni pametni gledaju u prošlost kako bi lakše mogli sagledati što ih čeka u budućnosti.
Osim toga ljudi se veoma teško mijenjaju, pogotovo na bolje.

A žena ima i dušu:manikir:
 
Meni se sve cini da je neko jako zeleo da ona bude ono sto je on zamislio...

E sad ona je ispricala nesto drugo, pa se sad nervira sto mu je pokvarila koncepciju...dovoljno da postavi temu ovde...

Predubedjenja govore da treba da je otkaci, al on ne bi, jer mu se svidja..a sta ce okolina da kaze, jer nije tebao da takvu zadrzi...

To me podseca na izjavu "radi sta hoces, al ne zelim da znam"...a i ne treba niko drugi da zna...da je cutala sve bi bilo u redu.

**** mi se kaj će ko reći , ali ne želim da ona ode u ***** .
Cura je umjetničkog duha, visoko obrazovana,djeluje jaka ali kad primi gol raspadne se emotivno i čini mi se da će mi raditi probleme kad prekinem .
Ne želim da zna razlog prekida da ju ne utučem jer mi je već i sama rekla kako je radila mnoge stvari da ubije bol jer su muškarci svinje...osim mene, naravno.
 

Back
Top