Tri bedaka

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
prvi : dobar prijatelj ti priznaje da samo razmišlja o tome kako bi te izjebbao.
drugi : partner ti priznaje da ne želi više seks, hoće samo prijateljstvo.
treći : partner ne želi sex, želi prijateljstvo, ali povremeni seks je sasvim oke.

šta je najbedajskiji bedak od ova tri bedaka i zašto ?


Milka-Triolada-300g.jpg
 
Poslednja izmena:
ok drugi je najgori, pocela bih da mislim da nesto nije samnom u redu. mislim da kod prvog ne bi neki bedak bio, ako ja prepoznam u toj osobi nesto vise od prijatelja s obzirom na novonastalu situaciju. :zper:
a trece hmmm povremene kombinacije...pa opet sto da ne, mada kontam da bi to imalo onda neki kao rok trajanja tipa dok ne nadjemo drugog partnera sto je opet beak jer sta ako bivsi nadje neku a ja hocu sex a onda on u fazonu....pa ne.:(
 
prvi : dobar prijatelj ti priznaje da samo razmišlja o tome kako bi te izjebbao.
drugi : partner ti priznaje da ne želi više seks, hoće samo prijateljstvo.
treći : partner ne želi sex, želi prijateljstvo, ali povremeni seks je sasvim oke.

šta je najbedajskiji bedak od ova tri bedaka i zašto ?


Milka-Triolada-300g.jpg

drugi/prvi/treci

drugi....nema seksa...idiot...:mrgreen:

prvi...samo pomishlja...nema seksa...idiot...:mrgreen:

treci...shta ce mu prijateljstvo...idiot...:mrgreen:
 
Prva reakcija mi je bila da je druga situacija najgora, pod pretpostavkom da ja jos hocu seksualnu vezu sa tom osobom, a da je prva situacija najbezazlenija.

Medjutim, druga reakcija mi je da je prva situacija najgadnija, pod pretpostavkom da prijatelja nikako ne mogu da vidim u seksualnom kontekstu. A ostale dve situacije su mi...pa slicne. Osim sto u drugoj partner potpuno gubi seksualno interesovanje za mene, a u trecoj je sustina u tome da me vise ne voli, ali bi da me tuca sa vremena na vreme. Obe varijante bi mi bile podjednako bolne, s tim sto bi mi druga bila jasnija i cistija, a treca nekako mutna. Ali ja bih u obe varijante izgubila partnera, pod pretpostavkom da ga volim. Pod pretpostavkom da ga vise ne volim, mozda bi i meni povremeni seks bio ok.

Pitanje je zapravo da li nas vise boli gubitak prijatelja ili partnera.
 
prvi : dobar prijatelj ti priznaje da samo razmišlja o tome kako bi te izjebbao.
drugi : partner ti priznaje da ne želi više seks, hoće samo prijateljstvo.
treći : partner ne želi sex, želi prijateljstvo, ali povremeni seks je sasvim oke.

šta je najbedajskiji bedak od ova tri bedaka i zašto ?
1. шта је ту бедак?
2. е јеига
3. није лоше уопште
 

Back
Top