Treba li biti zgodan da bi osvojio devojku?

Mrdaywalker

Iskusan
Banovan
Poruka
5.006
Evo jednog zanimljivog pitanja.
Zenske cesto pricaju kako im je vazniji karakter muskarca od lepote,njegovi licni kvaliteti od zavodljivog stasa, novcanika ili auta...
Kazu kako su zgodni frajeri prepotentni,skloni prevarama i nisu vezani za samo jednu zensku osobu i da cesto koriste ono pravilo ''ko nije za dve nije ni za jednu'' :per:
Ali i pored toga ja mislim da one bas najvise gledaju lepotu kod muskarca pa ostalo.
sta vi mislite o tome?
 
Poslednja izmena:
ne, nema veze, ne treba da budes lep ni zgodan, nema veze ni pare ni novcanik, ali moras da budes muskast, da si musko, i da imas musku seksualnu energiju. to je to. i da nisi primitivan agresivan ili seljak i to.

doduse zene pricaju svasta, te ovo te ono, ali to su gluposti, padaju sve na hormone, priroda takva :-)

pricam za zene koje hoce sex ljubav paznju a ne ove sto trguju ribom i hoce da unovce izgled.
 
Evo jednog zanimljivog pitanja.
Zenske cesto pricaju kako im je vazniji karakter muskarca od lepote,njegovi licni kvaliteti od zavodljivog stasa, novcanika ili auta...
Kazu kako su zgodni frajeri prepotentni,skloni prevarama i nisu vezani za samo jednu zensku osobu i da cesto koriste ono pravilo ''ko nije za dve nije ni za jednu'' :per:
Ali i pored toga ja mislim da one bas najvise gledaju lepotu kod muskarca pa ostalo.
sta vi mislite o tome?

Ne treba biti ni bogat ni lijep da bi me osvojio...Moze me osvojiti i neko sa neta,cak prije sa neta nego u zivo A,zasto? Zato sto mu ovako vidim sve ono sto ne bi rekao u zivo,ne vidim kako izgleda,ali vidim IQ,karakter,osjecajnost,sve Ne trebam ga vidjeti u zivo da znam da mi se svida Zato kazem da izgled ne znaci bas nista ako nema druge kvalitete....a o novcaniku necu ni komentarisati,kakve ja veze treba da imam sa njegovim finansijskim stanjem? Prosto mi ispod nivoa i komentarisati o tome
 
ne, nema veze, ne treba da budes lep ni zgodan, nema veze ni pare ni novcanik, ali moras da budes muskast, da si musko, i da imas musku seksualnu energiju. to je to. i da nisi primitivan agresivan ili seljak i to.

doduse zene pricaju svasta, te ovo te ono, ali to su gluposti, padaju sve na hormone, priroda takva :-)

pricam za zene koje hoce sex ljubav paznju a ne ove sto trguju ribom i hoce da unovce izgled.

e to je pravi opis...:)
hormoni su cudo....:)
za musku sexualnu energiju necu ni da pricam, ove vrucine mi bas tesko padaju pa vise ne znam ni sta pricam...:rumenko:
inace ne skodi ni da je decko lepo upakovan pored ovih osobina i u bar lepo telo, malo misica nije na odmet...:mrgreen: lice vec manje vise.:)
 
Ne treba biti ni bogat ni lijep da bi me osvojio...Moze me osvojiti i neko sa neta,cak prije sa neta nego u zivo A,zasto? Zato sto mu ovako vidim sve ono sto ne bi rekao u zivo,ne vidim kako izgleda,ali vidim IQ,karakter,osjecajnost,sve Ne trebam ga vidjeti u zivo da znam da mi se svida Zato kazem da izgled ne znaci bas nista ako nema druge kvalitete....a o novcaniku necu ni komentarisati,kakve ja veze treba da imam sa njegovim finansijskim stanjem? Prosto mi ispod nivoa i komentarisati o tome

podrzavam misljenje da tako mnogo vise mozes da uvidis o osobi nego li uzivo, uzivo ipak to malo sporije nekako tece, ali sta cemo sa hemijom? ne mozes da znas da li postoji privlacnost na osnovu postova i porukica. ako te privlaci njegov mentalni sklop, ne znaci da ti odgovara i kao partner...

(ko o cemu ja o hemiji:mrgreen:)
 
podrzavam misljenje da tako mnogo vise mozes da uvidis o osobi nego li uzivo, uzivo ipak to malo sporije nekako tece, ali sta cemo sa hemijom? ne mozes da znas da li postoji privlacnost na osnovu postova i porukica. ako te privlaci njegov mentalni sklop, ne znaci da ti odgovara i kao partner...

(ko o cemu ja o hemiji:mrgreen:)

Mozda zvuci nevjerovatno,ali i hemija je moguca na nevideno.....(Opet se vracamo na fizicku privlacnost....tijelo je samo oklop...ne znaci nista.....) :)
 
Evo jednog zanimljivog pitanja.
Zenske cesto pricaju kako im je vazniji karakter muskarca od lepote,njegovi licni kvaliteti od zavodljivog stasa, novcanika ili auta...
Kazu kako su zgodni frajeri prepotentni,skloni prevarama i nisu vezani za samo jednu zensku osobu i da cesto koriste ono pravilo ''ko nije za dve nije ni za jednu'' :per:
Ali i pored toga ja mislim da one bas najvise gledaju lepotu kod muskarca pa ostalo.
sta vi mislite o tome?

Nije im izgled ni blizu toliko bitan kao muskarcima, ali jeste bitan. Pogotovo mladjima. Isto kao sto mediji ispiraju mozak muskima bombardujuci ih slikama prelepih zena, isto se to radi i zenama. Zene su postale osetljivije na musku lepotu.
Dosta obracaju paznju na proporcije kod muskaraca: odnos struka i kukova i ramena i struka. A od crta lica najvise na masivnu donju vilicu i simetricnost.
Ali kazem fizicki izgled nije presudan zenama. Da li je neko privlacan ili ne najvise procenjuju na osnovu ponasanja u prvim fazama interakcije.
 
Nije im izgled ni blizu toliko bitan kao muskarcima, ali jeste bitan. Pogotovo mladjima. Isto kao sto mediji ispiraju mozak muskima bombardujuci ih slikama prelepih zena, isto se to radi i zenama. Zene su postale osetljivije na musku lepotu.
Dosta obracaju paznju na proporcije kod muskaraca: odnos struka i kukova i ramena i struka. A od crta lica najvise na masivnu donju vilicu i simetricnost.
Ali kazem fizicki izgled nije presudan zenama. Da li je neko privlacan ili ne najvise procenjuju na osnovu ponasanja u prvim fazama interakcije.

meni su najprivlacniji ipak oni koji mi se svidjaju po karakteru, ako neko ima prelepo telo a teleci mozak onda mu nista ne vredi, ja volim inteligentne iako mi je mama rekla da su samo muke sa takvima:lol: ne mogu da budem sa nekim ko nije na mom intelektualnom nivou.
ne poskusavam da se hvalim kako sam mnogo pametna, kontam da inteligencija i pamet ne idu jedno s drugim:)
ali sto jes jes-ne bi mi smetalo i da ima fino telo lepo na dodir:D
 
meni su najprivlacniji ipak oni koji mi se svidjaju po karakteru, ako neko ima prelepo telo a teleci mozak onda mu nista ne vredi, ja volim inteligentne iako mi je mama rekla da su samo muke sa takvima:lol: ne mogu da budem sa nekim ko nije na mom intelektualnom nivou.
ne poskusavam da se hvalim kako sam mnogo pametna, kontam da inteligencija i pamet ne idu jedno s drugim:)
ali sto jes jes-ne bi mi smetalo i da ima fino telo lepo na dodir:D

Mislim da je inteligencija takodje nebitna, cak sam prilicno siguran da postoje brojna istrazivanja koja pokazuju da su i muskarcima i zenama inteligentije osobe uvek manje privlacne. O obrazovanju da se ne govori. Ja ipak ne bih isao tako daleko da kazem da su inteligencija i obrazovanje odbojni, ali mislim da mozemo slobodno reci da su potpuno irelevantni.

Mislim da je najbitnije ponasanje ili stav koji muskrac ispolji pri prvom kontaktu. Mora da ostavi utisak nekoga ko je mangup, smeker i kome nije mnogo stalo jer ima zene u izobilju. Ukoliko uspe da ostavi taj utisak, zena ce osetiti privlacnost. Ako, medjutim, pokaze ozbiljnost ili nervozu, ili da mu je stalo, zena ce osetiti odbojnost bez obzira ne sve njegove druge kvalitete poput inteligencije i fizicke lepote.
 
Mozda zvuci nevjerovatno,ali i hemija je moguca na nevideno.....(Opet se vracamo na fizicku privlacnost....tijelo je samo oklop...ne znaci nista.....) :)

telo je mozda oklop ali bez tela nema ni osobe. A prava hemija je ono sto se oseti u toku poljupca, kada ste dovoljno blizu da detektujete feromone jedno drugog. feromoni se nalaze u znoju, a znojnih zlezda ima dosta u podrucju iznad gornje usne, gde se nalaze brkovi. samim tim i poljubac ima svoju funkciju-da nas spoji.
ako se sa nekim dopisujemo ne znaci da mozemo da osetimo onu pravu fizicku privlacnost jer ne osecamo feromone vec nam se ta osoba dopada kao licnost mozda, ima neke osobine koje nam se svidjaju ali cesto onda zakaze sexualna strana ako nema prave 'hemije'.
nije pravilo ali se desava.:)
 
meni su najprivlacniji ipak oni koji mi se svidjaju po karakteru, ako neko ima prelepo telo a teleci mozak onda mu nista ne vredi, ja volim inteligentne iako mi je mama rekla da su samo muke sa takvima:lol: ne mogu da budem sa nekim ko nije na mom intelektualnom nivou.
ne poskusavam da se hvalim kako sam mnogo pametna, kontam da inteligencija i pamet ne idu jedno s drugim:)
ali sto jes jes-ne bi mi smetalo i da ima fino telo lepo na dodir:D

hm.. koje mesto zauzima guza u tvom spisku muske fizicke lepote?
 
Mislim da je inteligencija takodje nebitna, cak sam prilicno siguran da postoje brojna istrazivanja koja pokazuju da su i muskarcima i zenama inteligentije osobe uvek manje privlacne. O obrazovanju da se ne govori. Ja ipak ne bih isao tako daleko da kazem da su inteligencija i obrazovanje odbojni, ali mislim da mozemo slobodno reci da su potpuno irelevantni.

Mislim da je najbitnije ponasanje ili stav koji muskrac ispolji pri prvom kontaktu. Mora da ostavi utisak nekoga ko je mangup, smeker i kome nije mnogo stalo jer ima zene u izobilju. Ukoliko uspe da ostavi taj utisak, zena ce osetiti privlacnost. Ako, medjutim, pokaze ozbiljnost ili nervozu, ili da mu je stalo, zena ce osetiti odbojnost bez obzira ne sve njegove druge kvalitete poput inteligencije i fizicke lepote.

nisam ni pomenula obrazovanje?:think:
ja bas mislim da neko ko je inteligentniji on ce i znati kako da se postavi a to ne mora da znaci da ostavlja utisak mangupa i sl.to rade nezrele licnosti, mislim da je mnogo bitnije da ostavi utisak da je zrela i prizemna osoba sa kojom moze normalno da se razgovara o svemu nego da ti pridje i kaze 'cao oces da se smuvamo? neces? neka imam ja jos njih na spisku'.
ne bih rekla da je irelevantno da je inteligencija faktor privlacnosti, licno meni su manje inteligentni muskarci neprivlacni. to ne znaci da ih omalovazavam i sl.samo da ne bih mogla sa njima da budem.

a i inace ostavi se istrazivanja i sl. vrlo cesto nemaju nekakvu vrednost u realnom zivotu, ko zna koji uzorak od koliko ljudi je ispitan i sve sto ide uz to...:)
 
Telo je osoba, osoba je telo. Te dve stvari su neodvojive.



Nema potrebe, a posto je inteligencija toliko bitna kod muskarca zato fudbaleri, koji su ovih dana aktuelni, imaju najvise uspeha kod zena. To su sve sami brilijantni, produhovljeni umovi. :roll:

Ne...osobu ne cini tijelo :)
Sto se tice fudbalera...to je opste poznato,naravno da si u pravu.....Nisi me shvatio,ja nisam rekla da je moja teorija opsteprihvacena kod zena,samo kazem svoje razmisljanje:)
 
Uvek sam smatrala da je, onaj koji ima sta da kaze, samim tim i privlacniji.
Sad si me naterao da se pitam sta li mi bi da tako mislim???:zcepanje::rotf::zcepanje:

Znam par muskaraca koji su izuzetno uspesni sa zenama, tacnije znao sam, nismo u kontaktu vec par godina. Obojica su izuzetno inteligentni i uzivao sam u razgovoru sa njima, ali njihovo ponasanje u prisustvu devojaka je bilo potpuno drugacije. Bili bi neozbiljni, detinjasti, pricali bi gluposti, masne viceve, podrigivali pa cak i slobodno prdeli. A da, i obojica su imali uvek nesto sa strane. Jednom sam razgovarao sa jednim od njih o tome i pitao ga kako je moguce da ima toliko uspeha uprkos takvom ponasanju i zasto mora da se zaglupljuje u prisustvu zena. Rekao je da nema uspeha uprkos tome, vec upravo zahvaljujuci tome. Rekao je da sve devojke mrze pametne momke, da cak i pametne devojke mrze pametne momke pa cu i ja morati menjati svoj pristup. Tada sam bio mlad (24) i romantican i to mi je delovalo kao besmislica, ali sve sto sam doziveo posle potvrdilo je takav stav.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je inteligencija takodje nebitna, cak sam prilicno siguran da postoje brojna istrazivanja koja pokazuju da su i muskarcima i zenama inteligentije osobe uvek manje privlacne. O obrazovanju da se ne govori. Ja ipak ne bih isao tako daleko da kazem da su inteligencija i obrazovanje odbojni, ali mislim da mozemo slobodno reci da su potpuno irelevantni.

uf! kako kome! mozda ja sam izuzetak, ali mene kod zene intelekt strasno privlaci. volim pametne zene. i one koje drze do sebe, znaju sta hoce, imaju svoje stavove, svoj zivot. toliko da mislim sa pametnom zenom mozes da dodjes do svega. a sa glupom i ne bas, pa ne znam kakva da je riba.

znaci barem ja, preferiram pametne ribe pa i kad nisu sise-dupe po tretnutnim standardima, nego prazne lutkice. opet mozda sam izuzetak, ali za mene musko-zenski odnos nije samo yebanje, nego puno toga, jedna kompleksna komunikacija, i zaista je mnogo lepse kad mentalno smo blizu.
 
podrzavam misljenje da tako mnogo vise mozes da uvidis o osobi nego li uzivo, uzivo ipak to malo sporije nekako tece, ali sta cemo sa hemijom? ne mozes da znas da li postoji privlacnost na osnovu postova i porukica. ako te privlaci njegov mentalni sklop, ne znaci da ti odgovara i kao partner...

(ko o cemu ja o hemiji:mrgreen:)

internet i ovo, mocna stvar da nadjes nekog s kim se razumes, ali ne treba da ides dalje dok se ne vidis uzivo, dok nema hemije, da, nista ybg bez hemije :-)
 

Back
Top