Srbiji preti pobuna gladnih

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Srbiji preti pobuna gladnih
13. jun 2010. | 00:13 | Izvor: Novosti
Beograd -- "Srbiji ne preti talas štrajkova. Nama preti pobuna. Pobuna vojske gladnih, siromašnih i obespravljenih građana", kaže prvi sindikalac Srbije Ljubisav Orbović.


2272793634c13ed9719bb2538939587_extreme.jpg


On upozorava da je poslednji trenutak da se povuku ozbiljni potezi i dodaje da je stanje loše, ali da neće biti štrajkova, jer se zaposleni boje za radno mesto.

"Nama, međutim, preti buna. Pobuna nezadovoljnih ljudi. Imamo skoro 800.000 nezaposlenih i milion ljudi koji gladuju. To je izuzetno visok procenat u odnosu na broj stanovnika", kaže Orbović.

On kaže da "sada postoji izuzetno radničko, ako hoćete i građansko, nezadovoljstvo u unutrašnjosti, dok je ono u Beogradu malo manje. Na jugu prosto nema nikakve perspektive. Zato smo se ponadali da će pojedini krupniji poslodavci otvoriti poneku firmu u tim krajevima, ali ništa od toga".

"Srbija u ovom momentu ima milion građana ispod granice siromaštva. To je fantastična cifra koja ne sme nikog da ostavi ravnodušnim. Radi se o ljudima koji nemaju mogućnost da obezbede egzistenciju sebi i svojoj porodici, nemaju sva tri obroka. Oslanjaju se na javne kuhinje, mnogima je to jedini obrok dnevno", kaže Orbović.

tadic1.jpg

132062755342222d814972c297374057.jpg
 
Poslednja izmena:
То је резултат окупације,тј. ЕУропских интеграција.Чим Срби реше да елиминишу еуропејшптину из друштва и њене протагонисте,створиће се неопходни услови за нормалан живот.
 
ocekujem najezdu rezimskih spamera, juce na slicnoj temi prvo spam, pa provokacije, pa bamovanje neistomisljenika

inace tema je aktuelna i bolna, dosta ljudi iz provincije znam da sih je rezim ostavio bez posla i bez egzistencije, ove godine najvise i bezobzirno

sta ce biti - ne znam. ne zelim nemire i nerede. ali rezim i tajkuni ne primaju svoj deo racuna za krizu, sve su prebacili na narod
 
Poslednja izmena:
I treba da se pobune. Situacija u drzavi je iz dana u dan sve gora, jedva se prezivljava. Dok se ovi na vlasti raskalasno cascavaju svim i svacim, narod umire od gladi. Da je narod pametan, pa da ustane i bude slozan, da naprave takav haos, da ovi na vlasti ne znaju sta ih je snaslo. Onda bi se situacija promenila, ne bismo stezali kaiseve, kao sto je rekao jedan od nasih bistroumnih politicara.
 
ma naravno,eno ih u Rusiji pocrkase od gladi:mrgreen:

pa ako ti razmisljas debelim crevom to je tvoja stvar. ako bi tebi bilo svejedno da budes godinama razdvojen od svoje supruge, da ona bude u zatvoru i da tamo i skonca, a da ti ne mozes da odes cak ni na sahranu, i istovremeno ne mozes da vidis cak ni unuka onda svaka ti cast. To je stravicna sudbina, a umreti svako mora to nije nista neocekivano i neobicno.
 
pa ako ti razmisljas debelim crevom to je tvoja stvar. ako bi tebi bilo svejedno da budes godinama razdvojen od svoje supruge, da ona bude u zatvoru i da tamo i skonca, a da ti ne mozes da odes cak ni na sahranu, i istovremeno ne mozes da vidis cak ni unuka onda svaka ti cast. To je stravicna sudbina, a umreti svako mora to nije nista neocekivano i neobicno.

aaa obozvoc lika i dela S.M je u dubokoj zalosti.Braco da je ta njihova "agonija"trajala dvadesetak godina pa da i pricamo o pravdi.Nista njemu u mardelju nije falilo.Tri obroka dnevno ,druzenje sa ekipom slicnih njemu.Spoznaja da su mu deca na sigurnom sa debelom kintom osigurana sigurno je gurnula u duboku depresiju:per:.Mislim da je kap koja je prelila casu bila pomisao da ce Mirica da se preuda:mrgreen:
 
То је резултат окупације,тј. ЕУропских интеграција.Чим Срби реше да елиминишу еуропејшптину из друштва и њене протагонисте,створиће се неопходни услови за нормалан живот.

Ma nemoj?Idi ti lepo u Tursku, Tudzikistan ili Avganistan, pa tamo siri svoje ideje. KAd SRbije bude deo EU ici cemo samo NAPRED!
ALi ova stoka iz drzavnih institucija koja permanentno parazitira na nama ne moze da se nakrade, koliko su samo bahati, pricaju prazne price i usporavaju nas da udjemo medju najrazvijenije drzave na svetu. SRBIJA kao MONARHIJA napred u EU!
 
I treba da se pobune. Situacija u drzavi je iz dana u dan sve gora, jedva se prezivljava. Dok se ovi na vlasti raskalasno cascavaju svim i svacim, narod umire od gladi. Da je narod pametan, pa da ustane i bude slozan, da naprave takav haos, da ovi na vlasti ne znaju sta ih je snaslo. Onda bi se situacija promenila, ne bismo stezali kaiseve, kao sto je rekao jedan od nasih bistroumnih politicara.

tako je!:ok:
 
aaa obozvoc lika i dela S.M je u dubokoj zalosti.Braco da je ta njihova "agonija"trajala dvadesetak godina pa da i pricamo o pravdi.Nista njemu u mardelju nije falilo.Tri obroka dnevno ,druzenje sa ekipom slicnih njemu.Spoznaja da su mu deca na sigurnom sa debelom kintom osigurana sigurno je gurnula u duboku depresiju:per:.Mislim da je kap koja je prelila casu bila pomisao da ce Mirica da se preuda:mrgreen:

ne nisam ja ni u kakvoj zalosti i zabole me bas. opet, iz tvojih "objasnjenja" jasno se vidi da posmatras zivot iz ugla debelog creva i tu je jednostavno nemoguca svaka diskusija izmedju nas dvojice po tom pitanju

ono sto je ocigledno je da si ti izgleda u panici pa sam sebe ubedjujes da ce ova vlast ostati za vjek vjekova i da joj se narod nece osvetiti
 
ne nisam ja ni u kakvoj zalosti i zabole me bas. opet, iz tvojih "objasnjenja" jasno se vidi da posmatras zivot iz ugla debelog creva i tu je jednostavno nemoguca svaka diskusija izmedju nas dvojice po tom pitanju

ono sto je ocigledno je da si ti izgleda u panici pa sam sebe ubedjujes da ce ova vlast ostati za vjek vjekova i da joj se narod nece osvetiti

Ova vlast je gotova. Na zalost sami on i su napravili da Toma i Vucic budu vodeci u Srbiji. Ne moze jedan Boris Tadic da radi sve, a ostali samo da kradu i otimaju od naroda.. ALi, opet, setimo se pada SPS-a i ponovnog vaskrsenja istih...
 
ono sto je ocigledno je da si ti izgleda u panici pa sam sebe ubedjujes da ce ova vlast ostati za vjek vjekova i da joj se narod nece osvetiti

Jel' neko sumnja ...ova vlast NEĆE nikad otići i narod joj se neće nikad osvetiti,to je jasno...kao ni prethodnoj...šta se njima desilo 6-og Oktobra??Ništa...promenili ''legitimacije'' a neki i nisu...evo ih i sad na vlasti!
 
ono sto je ocigledno je da si ti izgleda u panici pa sam sebe ubedjujes da ce ova vlast ostati za vjek vjekova i da joj se narod nece osvetiti

Jel' neko sumnja ...ova vlast NEĆE nikad otići i narod joj se neće nikad osvetiti,to je jasno...kao ni prethodnoj...šta se njima desilo 6-og Oktobra??Ništa...promenili ''legitimacije'' a neki i nisu...evo ih i sad na vlasti!

Izvini ali vecina onih iz prvog reda bivse vlasti je zavrsila prilicno lose. Milosevic, Sainovic i ostali...
Neka slicno zavrsi i sadasnja ekipa na celu pa ce to ipak biti dobar pocetak.
 
ne nisam ja ni u kakvoj zalosti i zabole me bas. opet, iz tvojih "objasnjenja" jasno se vidi da posmatras zivot iz ugla debelog creva i tu je jednostavno nemoguca svaka diskusija izmedju nas dvojice po tom pitanju

ono sto je ocigledno je da si ti izgleda u panici pa sam sebe ubedjujes da ce ova vlast ostati za vjek vjekova i da joj se narod nece osvetiti

bla,bla,kenj,kenj,
 
Комунизам и демократија су "брат и сестра" по идеолошкој изворној, индивидуалистичкој, мисли! Исти су им господари (ционисти).

И зато се ништа није догодило 6.октобра, то је само била промена агрегатног стања исте супстанце.

Народ ће повести национал-синдикална и теократска организација "Све за Отаџбину!" до коначне слободе, а ту ће се прикључити и још неке организације идеологије "трећег пута".:)
 

Back
Top