ljubav je slepa

gost 225318

Ističe se
Poruka
2.175
Da li ste i na koji način na svojoj koži osetili ovu izreku - da je ljubav slepa. Ono kao u pesmi:
Drugovi su odmah rekli nije za tebe
Izbij je iz glave idi negde napij se
Rekli su mi da si strasnija od satane
Drugi su te znali mnogo bolje od mene:confused:
 
Da li ste i na koji način na svojoj koži osetili ovu izreku - da je ljubav slepa. Ono kao u pesmi:
Drugovi su odmah rekli nije za tebe
Izbij je iz glave idi negde napij se
Rekli su mi da si strasnija od satane
Drugi su te znali mnogo bolje od mene:confused:
To je cista hemija.
Neko nista ne valja, nit' je lep,nit je mnogo pametan, nit' je narocito sposoban, jednom recju, nakaza, a vama radi za njim :lol:
 
Pre bih rekla da je zaljubljenost slepa, jer kad volite nekoga prihvatate sve njegove vrline i mane. Kod zaljubljenosti je drugacije, tu idealizujemo osobu koja nam se dopada, ne prihvatamo da ima mane, jednostavno je savrsena. Zbog toga se i vrlo cesto opecemo.
 
pa dobro, kad se lose zavrsi ima tih sto kazu da su znali.....mada, sta bre slepa, normalne su te ruzicaste naocare, one sluze za sparivanje i produzenje vrste....da njih nema dobar bi nam bio i krastavac.....missim, manje nam sr.anja pravi....:D
 
Da li ste i na koji način na svojoj koži osetili ovu izreku - da je ljubav slepa. Ono kao u pesmi:
Drugovi su odmah rekli nije za tebe
Izbij je iz glave idi negde napij se
Rekli su mi da si strasnija od satane
Drugi su te znali mnogo bolje od mene:confused:


Ljubav je slepa za muskarce i poneku zenu.
Ne znam kad zene gledaju tipove kroz kesh sta je tu za njih slepo, kad vide novcanik.
 
Da li ste i na koji način na svojoj koži osetili ovu izreku - da je ljubav slepa. Ono kao u pesmi:
Drugovi su odmah rekli nije za tebe
Izbij je iz glave idi negde napij se
Rekli su mi da si strasnija od satane
Drugi su te znali mnogo bolje od mene:confused:

Slepa je sve dok sam ne odlučiš da želiš videti...a kada neko slep progleda, taj daleko vidi. Osetila na svojoj koži...Svakako da nosi bol i razocarenje ali nikoga ne opije vino, već se čovek opije sam. Nikome ne piše da je ovakav ili onakav, ali se sve pre ili kasnije kroz postupke uoči, i naša je lična odgovornost kako postupamo kada uvidimo sve, jer dok sam ne odlučiš da želiš videti čega misliš da nema, dotle ne pomaže tu ništa. I niko meni tu nije bio kriv, već sama ja, što nisam slušala dobronamerne savete i idealizovala ga. Svakako nauk i iskustvo za dalji život. Bolelo je, prošlo je. :sad2:
 
Da li ste i na koji način na svojoj koži osetili ovu izreku - da je ljubav slepa. Ono kao u pesmi:
Drugovi su odmah rekli nije za tebe
Izbij je iz glave idi negde napij se
Rekli su mi da si strasnija od satane
Drugi su te znali mnogo bolje od mene:confused:

Da,ljubav jeste slepa.Ljubav je na neki nacin beg od realnosti.Oklop.Stit.
Bas zato sto kad volimo,nista ne vidimo ,puno toga prastamo...uzivamo u toj slabovidosti:mrgreen:...
Moras laganooo da zmirkas,ako hoces da uzivas u ljubavi....:cmok2:
 

Back
Top