Da rezimiramo situaciju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
S obzirom da sam zivio i u Bgu i u Zagrebu, moram malo rezimirati situaciju zena.

Primetio sam da Cro zene vise vole muskarce i manje ocekuju od njih a puno vise daju, sto ljubavi, ne traze da ovaj sve stvori, postuju njegov integritet, ne grintaju mu za svaku sitnicu itd.

E sad mene zanima zasto su zene u Srbiji takve, da li su one manje sposobne ili je to stvar veceg siromastva ili je to jednostavno velika razlika mentaliteta?
 
S obzirom da sam zivio i u Bgu i u Zagrebu, moram malo rezimirati situaciju zena.

Primetio sam da Cro zene vise vole muskarce i manje ocekuju od njih a puno vise daju, sto ljubavi, ne traze da ovaj sve stvori, postuju njegov integritet, ne grintaju mu za svaku sitnicu itd.

E sad mene zanima zasto su zene u Srbiji takve, da li su one manje sposobne ili je to stvar veceg siromastva ili je to jednostavno velika razlika mentaliteta?

:think: sinke ne se.ri bre....garant ovo pises jer si do komsinica lakse dolazio......:D
 
I najvaznija stvar od svega, zene ne brane muskarcu da ide na pivu.

Tu muskarci mogu kartati, kurvati se, cesati jaja piti i svasta pricati, a zene se ne ljute, nego kazu "to su muska posla".

Kako je to super.:heart::D
 
E ali znas sta mi je jako u Cro, sto ne samo to sto zene ne zele zabraniti to pivo, nego i kad bi htele ne bi mogle, jer bi ih ovi odjebbali.:hahaha:

E to mi je najjace.:hahaha:

Oduvek sam ja govorio da ****** treba znati nositi, on nije samo za ukras i torbanje.

JAJA:D

..Misliš da je i tu možda keš u pitanju ? Nisu lude da odjebu kešovit tuki radi jedne - dvi - tri pive ?:mrgreen:
 
S obzirom da sam zivio i u Bgu i u Zagrebu, moram malo rezimirati situaciju zena.

Primetio sam da Cro zene vise vole muskarce i manje ocekuju od njih a puno vise daju, sto ljubavi, ne traze da ovaj sve stvori, postuju njegov integritet, ne grintaju mu za svaku sitnicu itd.

E sad mene zanima zasto su zene u Srbiji takve, da li su one manje sposobne ili je to stvar veceg siromastva ili je to jednostavno velika razlika mentaliteta?
nije tako
odista nije
iz izloženog zaključujem da si verovatno živeo u Munzeu
to je već specifična sredina gde si mogao da stekneš taj utisak
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top