Prijateljstvo vs veza

Veza ili prijateljstvo

  • Veza

  • Prijateljstvo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
brethren.jpg
 
ja sam skroz ozbiljna
pricam sa osvrtom na svoju sadasnju vezu
obrni, okreni drugovi su na neki nacin uvek tu za razliku od decka kome ocigledno treba pozivnica za aktivnije ukljucenje u moj zivot..
a ti drugovi mogu da posluze za mnogo toga ako mi je to potrebno.... to 'nesto vise' :)
ali sve uvek lepo moze da se razgranici....
 
e,off topic:
stalno kazu da musko-zensko prijateljstvo moze da uspe samo ako su jedno drugom fizicki neatraktivni.

Pa,kod mene to ne funkcionise,iz jednog razloga-kada se sa nekim druzim,i kada ga zavolim,on meni jednostavno ne moze da bude ruzan,bez obzira na to kko sa gledala na njegov fizicki izgled pre nekog intezivnog drugarstva.

I isto mislim da je preterivanje ono kao,cim ga pogledas drugacije,gotovo je sa prijateljstvom.
Skoro svakog svog drugara asm makar na trenutak pogledala drugacije(neke i malo duze),i zapitala se-a sta ako?
i sve ostade isto
i onda ti jos vise prija friend peting u pijanom stanju:cool:

@topic-nemam komentar
 
Moj stav:
Do skoro sam mislio da se zivot prvenstveno treba provoditi u zaebanciji,sprdnji,picu,u kafanama i sve to naravno sa prijateljima.Sve sa govorio "necu da se zenim ocu da pijem".Blast!!!!!!!!!!!!!:neutral: Kako sam tuzno razmisljo.:(
Prijatelji su tu samo u slobodnom vremenu,ali po meni zivot treba spaliti sa jednom osobom i to do kraja,ali naravno da bude sa vama all the time (i vi sa njom :))
Dovoljna je jedna osoba da bi coek znao zasta je zivio,ovako ako ga procerda u sprdnji nema svrhe. Sa tom jednom osobom ce ga samo produziti ali sa prijateljima samo potrositi.Splat!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:
Ja sam samo zavaravo sebe i krivio druge za svoje gluposti i provodjenja vremena sa pogresnim osobama (citaj djevojkama :()
 
Poslednja izmena:
Au bre, pa prvo jednog dana će ti malo (više) dosaditi da dnevno provodiš jako puno vremena sa jednom te istom osobom. Znaš kako stariji ljudi kažu, ljubav dodje i prodje, ali morate da naučite da se slažete i trpite medjusobno. Drugo, pravi prijatelji nisu tu samo u slobodnom vremenu (to ćeš videti kada npr više ne budeš morao da sa tim prijateljima dnevno provodiš po 6 sati u istoj prostoriji).
Poprilično je isprazno to da je dovoljna samo jedna osoba pa da čovek zna za šta živi, na ovom svetu postoji toliko puno lepih stvari u kojima možeš da učivaš i da se pronadješ. Ovako kao ti u zrelijim godinama govore samo oni ljudi koji nisu uspeli ništa da naprave od svog / u svom životu, pa su se "pronašli" samo tamo gde je svako i prirodno predodredjen.
Tužno je koliko ljudi ipak nisu daleko napredovali od majmuna.
I ne zna se koja je izreka gora, da li "neću da se ženim hoću da pijem" ili "neću da pijem hoću da se ženim". Balans je jedna jako divna stvar. :)
 

Back
Top