Децу на параду

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Дуле Савић је нешто лепо приметио.Сви они који су потписали петицију за геј параду треба да одведу децу на исту.Да ли су ти људи друштвено одговорни?Да ли ће повести децу?Да ли треба да поведу децу?
Ја мислим зарад деце не треба да их воде али нек буду напредни у подржавању храброг новосг света па нек поведу своју децу.Нек нађу свом сину дечка.:per:
 
Дуле Савић је нешто лепо приметио.Сви они који су потписали петицију за геј параду треба да одведу децу на исту.Да ли су ти људи друштвено одговорни?Да ли ће повести децу?Да ли треба да поведу децу?
Ја мислим зарад деце не треба да их воде али нек буду напредни у подржавању храброг новосг света па нек поведу своју децу.Нек нађу свом сину дечка.:per:

Такви обично ни немају децу, стога ни кога да поведу на исту.
 
Ех.. Дуле Савић.. човек звани тиква.


Наравно да не треба да воде своју децу, не због хомића, од њих барем не прети никаква опасност,
него због насилника који ће тамо да парадирају.
 
Ех.. Дуле Савић.. човек звани тиква.


Наравно да не треба да воде своју децу, не због хомића, од њих барем не прети никаква опасност,
него због насилника који ће тамо да парадирају.

Znaci ti bi povela svoje dete na pedersku paradu, da nema tih "nasilnika"? Ne mislis da je to "malo" bolesno?

D7UCP.jpg
 
Nasilnici su jedini bolesnici tamo.

Treba se zapitati kakav je psihološki profil onih koji opravdavaju razbijanje glava, premlaćivanje i ubijanje drugih ljudi, lupanje šamara i šutiranje žena, a sve zbog drugačijeg seksualnog opredeljenja.
Tipujem da su nesposobni da zarade nešto, pa se nadaju da će opet da kojekakvi dođoši da porazbijaju Beograd kad se bude održavala parada kod nas. Mukicama trebaju patike opet, izgleda.
 
aha, eno vidi se i na slici...
vodi dete da mu bolesnici masu smezuranim kitama pred ocima...
Ti koji su spremni da decu izlazu takvim sadrzajima ocigledno imaju jako bolesne, pedofilske nagone u sebi.

ти монголоиди којима се свиђају педери и не треба да имају децу, хемијска кастрација и готово, како могу те сподобе нормално васпитати дете??:rtfm:
 
Treba se zapitati kakav je psihološki profil onih koji opravdavaju razbijanje glava, premlaćivanje i ubijanje drugih ljudi, lupanje šamara i šutiranje žena, a sve zbog drugačijeg seksualnog opredeljenja.
Tipujem da su nesposobni da zarade nešto, pa se nadaju da će opet da kojekakvi dođoši da porazbijaju Beograd kad se bude održavala parada kod nas. Mukicama trebaju patike opet, izgleda.

Mene vise fascinira tvoj psiholoski profil,Natasa Kandic ti je moralni uzor, a Ceda i moralni i politicki,mada ima u tebi i Botine lakoce lupetanja....:per::per::per:
 
Znaci ti bi povela svoje dete na pedersku paradu, da nema tih "nasilnika"? Ne mislis da je to "malo" bolesno?



Ova slika jeste bolesna, bar za mene. I setanje ulicom go, bilo strejt covek bilo ***** je odvratno, ali mi nesto nije jasno. Zasto jedva cekate da okacite takve slike ako vam je to bolesno? Takve stvari ja nikad ne bih kacio po forumu. Ti vise reklamiras ove derpenze nego ovi iz NVO sektora. Valjda te bar placaju za dobar marketing?:mrgreen:
 
Ova slika jeste bolesna, bar za mene. I setanje ulicom go, bilo strejt covek bilo ***** je odvratno, ali mi nesto nije jasno. Zasto jedva cekate da okacite takve slike ako vam je to bolesno? Takve stvari ja nikad ne bih kacio po forumu. Ti vise reklamiras ove derpenze nego ovi iz NVO sektora. Valjda te bar placaju za dobar marketing?:mrgreen:

hahahaha koja je ovo logika???
prvo pitate zasto se protivite pederskim paradama, pa kad vam pokazemo zasto se protivimo onda pitate a zasto to kacite po forumu :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ti vise reklamiras ove derpenze nego ovi iz NVO sektora. Valjda te bar placaju za dobar marketing?:mrgreen:

Nisam te to ja pitao genije, a odgovor ti je u prevodu-placaju me solidno.:mrgreen:

kakva nebuloza :hahaha::hahaha: glupo mi je cak i da odgovorim na takvu odvaljotinu, al ajde...
pa kako ovo moze biti reklama osim totalno nenormalnim i bolesnim osobama kojima se svidja ono sto vide na slici? takvih je ipak jako malo u zemlji Srbiji i ogromna vecina onih koji vide ovu sliku bice zgrozeni, a ako ih ima koji nisu bili svesni sta se zaista odvija po pederskim paradama sad im je jasno.
 

Back
Top