KRVNI PRITISAK I VELIKI PULS???

MALURA

Početnik
Poruka
10
Ako je neko raspolozen da mi brzo odgovori bilo bi super!!!Nije toliki problem sa pritiskom vec sa visokim pulsom koji ide i preko 94 otkucaja u minutu,kako ga smanjiti?Pritisak je u granicama "normale" varira od niskog 100/70 do na primer 124/84 ali je puls uvek veliki preko 90.Kada je puls preko 90 imam blage vrtoglavice i ne mogu da normalno funkcionisem.Inace imam 32 godine.Unapred hvala!:dontunderstand:
 
Provereno:

Kasiku caja od hajducke trave, preliti vrelom vodom.Poklopiti i ostaviti da odstoji 10-15 minuta, pa procediti.
U to dodati kasiku meda i kasiku jabukovog sirceta i dobro promesati.
Piti ujutro, naste, pola sata pre dorucka.
Sve najbolje!!!

Svi lekoviti cajevi piju se u gutljajima, znaci ne odjednom.
Najbolje popiti gutljaj, pa posle par minuta opet...
 
Ako je neko raspolozen da mi brzo odgovori bilo bi super!!!Nije toliki problem sa pritiskom vec sa visokim pulsom koji ide i preko 94 otkucaja u minutu,kako ga smanjiti?Pritisak je u granicama "normale" varira od niskog 100/70 do na primer 124/84 ali je puls uvek veliki preko 90.Kada je puls preko 90 imam blage vrtoglavice i ne mogu da normalno funkcionisem.Inace imam 32 godine.Unapred hvala!:dontunderstand:

Ne bi da te iznenadim, ali meni je tako u trudnoci, ode puls nekad i na 120, a 90-100 je od kako sam trudna stalno. :zper: Ranije je bio oko 70.
 
Ako je neko raspolozen da mi brzo odgovori bilo bi super!!!Nije toliki problem sa pritiskom vec sa visokim pulsom koji ide i preko 94 otkucaja u minutu,kako ga smanjiti?Pritisak je u granicama "normale" varira od niskog 100/70 do na primer 124/84 ali je puls uvek veliki preko 90.Kada je puls preko 90 imam blage vrtoglavice i ne mogu da normalno funkcionisem.Inace imam 32 godine.Unapred hvala!:dontunderstand:

Puls se moze usporiti lekovima,ali se oni ne piju napamet.Treba da se otkije uzrok ubrzanog pulsa.Da li ste mozda bili kod kardiologa?
 

Back
Top