Samsung,Nokia,Siemens,Motorola.....koji je vas???

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Kao sto kaze naslov....koji vi imate mobilni u posedu??I koji bi ste najpre izabrali kad bi ste imali pare??

Ja licno imam jedan Samsung SGH S-100 iz 2003.Kupljen prvog dana kada je izasao.
A kad bih imao pare kupio bih opet Samsunga i to model X-510 sa ugradjenim TV-om.Ja licno sam protiv kamera-mobilnih,zato cu kupiti taj sa TV-om.
 
joGooOOD:
ja imam siemens mc60,proslogodisnji sladak model,X dizajn,ima obicnu kameru,koristan mi je...ne znam,sta cu vishe?glupo mi je da svake god. kupujem nov jer to je cisto razbacivanje para.... :(
Jeste,razbacivanje,mada ja sam prvo imao Nokiu 3210 godine 2001 onda sam sledece godine kupio Nokiu 3410 pa sam nju opet zamenio za ovog Samsunga sad sto imam.Imam nameru da ga menjam kad izadje ovaj sa TV-om iduce godine.
 
Master_Chief:
DJ_MaRe:
ja sam prvo imao motorolu talkabout 2... (eh, kada je to bilo), onda sam vukao nokiu 3210 neke tri/cetiri godine... Sada imam siemens m55... 8)
Napredak!! :D
ma uopste nisam u fazonu da dajem neki silni kesh za mobilni... ovaj siemens mi je sada prosto idealan... odlican fon za male pare.. ma ne menjam ga tre godine minimum... 8)
 
Master_Chief:
chokolada:
Ja imam Sony Ericsson, onaj prvi sto je izasao u boji. Mnogo je star (ali stvarno kvalitetan), moracu da ga menjam uskoro.
T-68 cini mi se.Ako je taj onda je taj baaaas star.
Mislim da je T- 68i
Ma znam star je k`o biblija, ali stvarno je kvalitetan. Ispao mi je milion puta i nista mu nije bilo. Uf moram stvarno da menjam, dosadio mi.
 
Master_Chief:
Keeper:
Master_Chief:
Ih skrtice...!! :D

prichaj ti shta 'ocjesh al ne dam ja pare tim monopolistima :pPp
Ma zaj-ebacete oni kad tad,moras potrcati nesto da kupis pa to ti je... :wink:

ma da :lol: ..... prvi erikson sam izgubio - ujak mi dao nokiu. na njoj mi riknuo displej - dao mi je drugu, noviju :pPpPp ..... shta cjesh, chovek menja telefone svakih mesec dana pa ima da daje :lol:
 
Keeper:
Master_Chief:
Keeper:
Master_Chief:
Ih skrtice...!! :D

prichaj ti shta 'ocjesh al ne dam ja pare tim monopolistima :pPp
Ma zaj-ebacete oni kad tad,moras potrcati nesto da kupis pa to ti je... :wink:

ma da :lol: ..... prvi erikson sam izgubio - ujak mi dao nokiu. na njoj mi riknuo displej - dao mi je drugu, noviju :pPpPp ..... shta cjesh, chovek menja telefone svakih mesec dana pa ima da daje :lol:
E to je vec druga prica...
 

Back
Top