registri

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не можеш ући у регистри базу али можеш приступити истој и мењати вредности.
 
Не можеш ући у регистри базу али можеш приступити истој и мењати вредности.
Pa ne, msm stvarno! Pazite kako je napisano: ako nemozes uci u bazu registri, kako onda mozes pristupiti istoj a pogotovu kako mozes menjati vrednosti kljuceva u istoj? Pristup ili ulazak kako je napisano, mu dodje na isto zar ne? Ili ja ( mi ) stvarno ne razumem (-mo ) sta je pesnik hteo da kaze...
 
Pa ne, msm stvarno! Pazite kako je napisano: ako nemozes uci u bazu registri, kako onda mozes pristupiti istoj a pogotovu kako mozes menjati vrednosti kljuceva u istoj? Pristup ili ulazak kako je napisano, mu dodje na isto zar ne? Ili ja ( mi ) stvarno ne razumem (-mo ) sta je pesnik hteo da kaze...

Očigledno je da ne razumijemo...
 
...a uostalom ne razumem ni acu5....kako ili zasto je mislio da uci registre.Licno se zezam sa racunarima od 98', probao sam sve Win-ove koji postoje, mali milion Linuxa, ali sto se tice Windowsa kao takvog verujte mi, veooooma mali broj puta sam prckao po bazi registry i to samo kada mi je bilo baaaas neophodno, odn kada sam rucno morao da brisem neke repove od kojekakvih programa koje sam isprobavao onako iz znatizelje.I na kraju vetujte mi,to je veoma dosadan i mukotrpan posao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top