Prizrenska Liga se slavila u sred Skopje

Bugarash

Domaćin
Banovan
Poruka
3.875
hartaetnike19hd.gif
[/URL][/IMG]

Prizrenska liga je albanska organizacija koja za cilj je imala jedinstvo sve albanske teritorije ...

nikada nismo bili toliko blizo do ostvarivanje nasu cilj-rekao je lider Albanske stranke na vlast u Makedonij , Ali Ahmeti...

imamo nezavisno Kosovo,Albanija u NATO i Ramkovan sporazum u Makedoniji
ovo ja san koji smo zelili dugo vreme
sad je vreme da unistimo nepravdu prema Albancima i da se ujedinimo svi albanci u jednu drzavu,a to ce biti u Evropu,tad cemo imati ujedinetu Albaniju...


http://www.vecer.com.mk/default.asp?ItemID=B792536E105B8C45B51CC36FE8F1ECDE
 
Poslednja izmena:
u Skopju ih ima najvise ali nisu samo skopjanci u pitanju nego svi Makedonci, mislis da nisam ukapirao da si skopjanac upotrebio za sve Makedonce, kompleksasu!

Чекај, јесте ли ви Чокалије ПРИЗНАЛИ "ДРЖАВУ КОСОВе" ??? :evil::evil::evil:
Ј е с т е ! Е, заболе ме за вас!!! Нека вас сада *ебу Шиптари, тако вам и треба.
 
Чекај, јесте ли ви Чокалије ПРИЗНАЛИ "ДРЖАВУ КОСОВе" ??? :evil::evil::evil:
Ј е с т е ! Е, заболе ме за вас!!! Нека вас сада *ебу Шиптари, тако вам и треба.

Ne vidim gde je problem? Covek lepo kaze...

sad je vreme da unistimo nepravdu prema Albancima i da se ujedinimo svi albanci u jednu drzavu,a to ce biti u Evropu,tad cemo imati ujedinetu Albaniju...

i ja tu ne vidim nikakvu pretnju po Makedoniju
 
Чекај, јесте ли ви Чокалије ПРИЗНАЛИ "ДРЖАВУ КОСОВе" ??? :evil::evil::evil:
Ј е с т е ! Е, заболе ме за вас!!! Нека вас сада *ебу Шиптари, тако вам и треба.

mi(Ja) nisam, niti cu ikada kao i svaki normalan Makedonac, ali ima mnogo nenormalnih na vlasti, i sad ti mene i ostale normalne Makedonce vredjas samo zato sto su nenormalni priznali Kosovo? pihhhhhh:p


I nekaze se skopjanci, cokalije, fyromci nego se kaze MAKEDONAC, to bi bar trebalo da zapamtis, mislim da ti mozak radi bar toliko da izvrsi ovu funkciju.:hahaha: :mrgreen:

I zato kazi Makedonija

Makedonija.jpg
 
Ne vidim razlog zasto se takva manifestacija ne bi odrzavala u Skoplju, koji je verovatno posle Tirane i Pristine najveci albanski grad.

Beograd je definitivno odma iza Skopja najveci siptarski grad.
Sto se tice Prizrenske Lige, oni su trenutno dostigli svoj vrhunac, pad je neminovan. Siptari su navukli takav gnev da ce u sledecem velikom regionalnom sukobu kompletno nestati sa tih prostora.
 

Back
Top