Sta mislite o sebi....

O sebi mislim ..pa necu valjda misliti sve najgore..
elem..
mislim da sam u sustini jako dobra,vodim se time da se sve vratii...
jaaako sam lenja..i to me ubija polako..znaciii lenjosttt je katastrofa,jedino me to malo sputava u zivotu..ma super sam haha!
 
ne razmisljam puno o sebi....
fizicki...:think:
nikad u zivotu nisam za sebe rekla da sam lepa ili sl....
ali kad pomislim da uvek moze gore....zahvalna sam Bogu na ovome sto imam....

a, inace, 'vako....mrzim jer mnogo gajim iluzije o ljudima.....i sta god mi neko uradi ja kazem: ma ipak je on dobar....
vrujem ljudima, a to uopste ne valja.....i lako se razocaram u iste...bas zbog tog razloga....
imam neverovatnu griznu savest, koja me izjeda zbog najbanalnijih gluposti, koje sigurno nikad niko nece ni primetiti.....
....

ono sto volim....je to:
sto sam tvrdoglava....:)
i onako kako zacrtam sebi tako uvek bude....
i niko ne moze da promeni moje misljenje....
i to sto uvek pozitivno mislim....:)

takodje sam veliki inat....ali to mi se u vecini slucajeva ne isplati....ali sta cu....mozda ce se s godinama to promeniti....

i tako...sta znam....to mi prvo pada na pamet....
:) :)

i da....emocionalno sam vezana za svoje patike....:hahaha:
 
Pih.. gde me nađoste...

Pa šta znam. Nisam mnogo razmišljala o tome...

Ranije me je mnogo nerviralo što nisam bila slobodna...Nešto što mi je danas najnormalnije, tada mi je

delovalo odvratno, morbidno itd.

Što se fizičkog izgleda tiče... Nema tu šta da se priča... nikad nisam rekla za sebe da sam lepa ili

ružna jer verujem da je sve to samo stvar ukusa...

Dosta sam lenja... Ovaj forum me je mnogo ulenjio.. :mrgreen: Kad god uzmem da učim ja visim na

Krsti.. Kada Tamy nije tu, onda manje, ali u suštini učim uz forum što me mnogo nervira... Volim što

mogu sa ljudima toliko da se zanesem, pričam o svemu, ali opet da ne kažem neke stvari koje ne mora

svako da zna... Nekad me je teško isključiti...(pričanje) :lol: i tako... u suštini... Mislim da sam dobra,

naravno, ponekad umem biti zla, ali ne u najgorem smislu te reči ..(:zper:)...
 
mislim da driblam loptu umesto reci bio bi Messi samo visi i lepsi =)

kakvih sve ima na ovom j.ebenom svetu ja sam prezadovoljan sobom..bas sam gledao ovaj klip pre neki dan i zamislio se oko nekih stvari.

klip je jako dirljiv i doslo mi da placem :(


pogledaj zbog kakvih stvari mi kukamo.. kakve su to sitnice... nebitne....

Sad samo pogledas sebe, ruke, noge... i pomislis Hvala Bogu sto sam normalan i zdrav.
Svi mi kazemo, kad zelimo nesto,
kao zdravlje se podrazumeva, ali ne podrazumeva se....

I mi smo opet svaki dan besni na nesto....i nezadovoljni minornim stvarima...
 
Poslednja izmena:
ne razmisljam puno o sebi....
fizicki...:think:
nikad u zivotu nisam za sebe rekla da sam lepa ili sl....
ali kad pomislim da uvek moze gore....zahvalna sam Bogu na ovome sto imam....

a, inace, 'vako....mrzim jer mnogo gajim iluzije o ljudima.....i sta god mi neko uradi ja kazem: ma ipak je on dobar....
vrujem ljudima, a to uopste ne valja.....i lako se razocaram u iste...bas zbog tog razloga....
imam neverovatnu griznu savest, koja me izjeda zbog najbanalnijih gluposti, koje sigurno nikad niko nece ni primetiti.....
....

ono sto volim....je to:
sto sam tvrdoglava....:)
i onako kako zacrtam sebi tako uvek bude....
i niko ne moze da promeni moje misljenje....
i to sto uvek pozitivno mislim....:)

takodje sam veliki inat....ali to mi se u vecini slucajeva ne isplati....ali sta cu....mozda ce se s godinama to promeniti....

i tako...sta znam....to mi prvo pada na pamet....
:) :)

i da....emocionalno sam vezana za svoje patike....:hahaha:

ovo mi je najduzi post za vreme mog tromesecnog boravka na krsti :hahaha:
 
Pa u poslednje vreme i ne bas najlepse stvari... mada trudim se da razumem i shvatim sebe, i da se ne opterecujem nekim glupostima, vec da ih ispravim..

I ono, nervira me kada o nekim stvarima mislim na najgori moguci nacin..
 

Back
Top