Тадић предао извештај о имовини!

Poruka
19.903
На ТВ се причало о имовинској карти наше Институције и врховног божанства.:mrgreen:
Кажу нема ништа - нема свој кров над главом,нема никакву уштеђевину, нема кола, што би рекле наше баке - "гоља".Па,јел` то Институција живи у картонском насељу?Јел` он аскета?Како он то, јадан, нема ништа?
Пошто је присуствовао седницама Синода СПЦ ,тера ме на сумњу да је дао апсолутни завет сиромаштва и одрицања од материјалних задовољстава.Можда је дружење са Иринејом Буловићем имало утицај,не знам.

А,можда је нешто друго у питању?Не иде аскетизам са еуропским вредностима и адекватним начином размишљања и живљења.Да ли се ради о томе да је Институција недовољно оспособљена да је могла својим радом стећи основне животне услове за себе и своју породицу,па то мора преко политике и паразитирања?

Шта мислите ,шта је у питању?Како то да народ сматра оспособљеним некога да функционише на макро, кад тај није показао способност на микро нивоу?
И који би, по вама, били потребни услови и критеријуми за бирање човека(и људи око њега) који би могао успешно да води једно друштво?

http://www.danas.org/content/imovinski_kartoni_funkcionera_u_srbiji/2067868.html
 
Poslednja izmena od moderatora:
Spartanac tebra spartanac.....ono sto nosi je kupovao na buvljaku!:lol:

Ма,нека је и на бувљаку...Нема ту ништа лоше.;)
Али,за лидерску позицију у друштву он би морао да ИМА ИСКУСТВО и РЕЗУЛТАТЕ на том приватном нивоу да би могао да води друштво.
Немам ништа против тога што он има,односно нема.Далеко од тога.Таква је већина људи код нас,нажалост.Међутим, такав не треба да води државу,него да се труди и да ради оно што може и за чега је оспособљен,а то НИЈЕ вођење државе.

Или је у питању масно лагање да нема ништа?
 
tadic im stotine miliona evra a mozda i preko milijarde evra , naravno sve uredno skriveno u kiparskim izraelskim i svajcarskim bankama.

za sad fura fazon golje, al cim ga skinemo sa vlasti, ako ne napia corku, ima da mu isplivaju te pare isto ko Zivkovicu sto su isplivale u vidu vinograda nove kuce i novog toyotinog SUV-a

Al' si ti sitnichar ,zap'o si za tu milijardu......................
 
На ТВ се причало о имовинској карти наше Институције и врховног божанства.:mrgreen:
Кажу нема ништа - нема свој кров над главом,нема никакву уштеђевину, нема кола, што би рекле наше баке - "гоља".Па,јел` то Институција живи у картонском насељу?Јел` он аскета?Како он то, јадан, нема ништа?
Пошто је присуствовао седницама Синода СПЦ ,тера ме на сумњу да је дао апсолутни завет сиромаштва и одрицања од материјалних задовољстава.Можда је дружење са Иринејом Буловићем имало утицај,не знам.

А,можда је нешто друго у питању?Не иде аскетизам са еуропским вредностима и адекватним начином размишљања и живљења.Да ли се ради о томе да је Институција недовољно оспособљена да је могла својим радом стећи основне животне услове за себе и своју породицу,па то мора преко политике и паразитирања?

Шта мислите ,шта је у питању?Како то да народ сматра оспособљеним некога да функционише на макро, кад тај није показао способност на микро нивоу?
И који би, по вама, били потребни услови и критеријуми за бирање човека(и људи око њега) који би могао успешно да води једно друштво?


Макро, макро! :rtfm: :mrgreen:
Ето како је паре накр'о!
Србију по свету продаје
а од нас паре крије. :rtfm:

Следећи пут хаику за институцију... :lol:
 
На ТВ се причало о имовинској карти наше Институције и врховног божанства.:mrgreen:
Кажу нема ништа - нема свој кров над главом,нема никакву уштеђевину, нема кола, што би рекле наше баке - "гоља".Па,јел` то Институција живи у картонском насељу?Јел` он аскета?Како он то, јадан, нема ништа?
Пошто је присуствовао седницама Синода СПЦ ,тера ме на сумњу да је дао апсолутни завет сиромаштва и одрицања од материјалних задовољстава.Можда је дружење са Иринејом Буловићем имало утицај,не знам.

А,можда је нешто друго у питању?Не иде аскетизам са еуропским вредностима и адекватним начином размишљања и живљења.Да ли се ради о томе да је Институција недовољно оспособљена да је могла својим радом стећи основне животне услове за себе и своју породицу,па то мора преко политике и паразитирања?

Шта мислите ,шта је у питању?Како то да народ сматра оспособљеним некога да функционише на макро, кад тај није показао способност на микро нивоу?
И који би, по вама, били потребни услови и критеријуми за бирање човека(и људи око њега) који би могао успешно да води једно друштво?

Sramota je da jedan "vernik" postavi ovakav tekst.

Zasto ne bi isle EU i skromnost za onog ko zeli.

Nego mozete da mu prdnete pod prozor. I to je sve.
 
Ima li neki fond da uplatimo čoveku koji dinar ? Ako mogu da dam ciganinu što mi opere vetrobran što ne bi našoj instituciji ?! Da stekne, siroma', nešto, kako bi mogao ponosno da prijavi nešto kao imovinu a ne ovako da se blamira ...

Па ваљда је ред и да ти шофершајбну опере? :rtfm:

Мислим, што би он био повлашћенији од тог Циге? :rtfm: :cool:

Да те је задужио - јесте:mrgreen:, ал' то је већ друга тема... :neutral:
 
Па ваљда је ред и да ти шофершајбну опере? :rtfm:

Мислим, што би он био повлашћенији од тог Циге? :rtfm: :cool:

Да те је задужио - јесте:mrgreen:, ал' то је већ друга тема... :neutral:

Jao, u pravu si ... :rumenko: Toliko me ophrvala tuga da sam umalo hteo da mu progledam kroz prste. A to nije pravedno ni demokratski ni transparentno ni viziJonarski ni ... Umalo da ga uvredim ... i popijem C :hahaha:
 
"...иже јеси на небеси..." :lol:


П.С. Линк (за прђење под прозором)!? :rtfm:

Неком се изгледа омакло.

Znam ja takve, komuniste u dusi, koji "lepe etikete" coveku samo zato sto nije s njima, i sto govori ono sto im se ne svidja.


Imala sam iskustva sa takvima i dobro znam sta pricam!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Опуштено дете,сад ће распуст.
Само пази се пијонира,будућих другова,немој да се заиграш.:mrgreen:

Nemam sta ja da se zaigram s pionirima i komunistima, jer nisam komunista ("coporativac").

Dakle, razmisljam svojom glavom.

Ali vam kazem, cuvajte se takvih ljudi i takvih razmisljanja. Jer takvi gledaju samo kako da se dokopaju njegove pozicije i da nastave po starom.
 
Nemam sta ja da se zaigram s pionirima i komunistima, jer nisam komunista ("coporativac").

Dakle, razmisljam svojom glavom.

Ali vam kazem, cuvajte se takvih ljudi i takvih razmisljanja. Jer takvi gledaju samo kako da se dokopaju njegove pozicije i da nastave po starom.


Док су Ботићевци доказани индивидуалисти... :hahaha:
 

Back
Top