Ako su hrvati pokatoliceni srbi-koje to srpske osobine imaju?

Bez veze sam lupio-mislim na mitove i predanja...
А ово ''особине'' ти је бзв.Кад би нашли екипу антрополога да упореди 100 различитих народа,тешко би нашли један који се разликује по нечему од свих осталих.
 
Hrvati pokatoličeni Srbi :hahaha: :rotf: :zcepanje: . Tko smisli tu glupost? U svakom slučaju, provala tisućljeća barem :bye: . Ja mislim da su dva razloga zašto mnogi Srbi vjeruju u ovu besmislicu. Prvi je što je mnogo neobrazovanih, u ovo čovjek sa IQ-om 90 ili više koji je završio prva 4 razreda osnovne škole ne može povjerovati. Drugi je baš vezan za to, ljudi iz Srbije su na onom istraživanju prosječnog IQ-a europskih naroda ispali najneinteligentniji s prosjekom od 89 (nedostaje 1). http://www.elitesecurity.org/t168705-0 ;)

Ti si novi ovdje.Ta teorija je na ovom PDF raširena.Najebo si sad.
 
Ovo je već izlizano..Reci nešto što se ne mantra.
Милион најсвирепије побијених сународника само зато што су Срби, није и не сме бити - излизано нити мантра !
То је - незаборав !
Вечно памтити, одавати пошту страдалима .... и увек бити на опрезу са крволочним сусједима !

Само онај кога боли доопе за прошлост (а самим тим и будућност) свога народа, за његове највеће патње и страдање, само онај који гледа само своје себичне саможиве интересе, може употребити термине 'излизано', 'мантра' ... Или ако није Србин/Српкиња.

Пошто тражиш, ево да ти речем:
- Замени излизани ђон.
- Гледам муве

је л' треба још да ти речем?
 
ma pravi rvati nemaju veze sa srbima, al problem je što je njih jako malo, uglavnom se ni ne pitaju u političkom ili svakolikom drugom životu rvatske, sve su im preuzeli srbi katolici koji su preuzeli sve hrvatsko i danas uglavnom predstavljaju rvatsku u raznim oblicima. kada rvati budu vodili rvatsku a ne srbi katolici možda bude malo lakše sa njima. možda se poprave odnosi.
 
ja samo ne znam ko govori vise o ubijanju...mi Srbi ili vi k*rvati...
nase pesme-OD TOPOLE OD TOPOLE PA DO RAVNE GORE SVE SU STRAZE DJENERALA DRAZE,CICA DRAZOOOO GDE JE MOJE DETE CUVAJU GA SRPSKE BAJONETE....itd
a "vase"-ZBOG ANICE I BOKALA VINA ZAPALICU KRAJINU DO KNINA,ZAPALICU 2,3 SRPSKA STABA DA JA NISAM DOLAZIO DZABA,JASENOVAC I GRADISKA STARA....itd
tako da cuti i ne serendaj
 

Back
Top