Fakultet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Srela sam malo pre sina od mog decka. Onog debelog. Zavrsio je skolu, pa veceras ili sutra treba da ima matursko, nisam ga bas slusala, jer je dosadan. Planira da upise ekonomski fakultet. On, koji ne zna gde je supalj, postace akademski gradjanin sa tim fakultetom. Majko, Srbijo, sta si docekala, pored toga on planira da pocne da radi preko leta kod nekog coveka da prodaje sladoled. E, tu ce da sporvede ekonomiju u praksi. Jedva cekam, kada pocne da zdere sladolede, pa kad vide manjak. Ima ovog malog da lansriraju na Mesec. Inace, dok se taj mali sunca, moj decko se kuva u onom kamionu, da bi on namisljao, koji fakultet ce da upisuje.
Sta mislite o ljudima, koji su toliko samozivi da ne primecuju, koliko se drugi muce za njih?
 
Pa u prirodi roditelja je da svoje dete nekako izvedu na ,,put,,...
Ne znam... mene su moji pustili da se sama snalazim...
Upisala sam fakultet sama, posle se zaposlila preko Omladinske, pa zaradjivala, pa nasla adekvatan posao, pa se udala, pa dobila dete, pa se razvela, pa se ponovo zaljubila, pa se udala i opet razvela.
Sto ti je zivot.
Nekom majka, nekom maceha.
Neko dobije sve na tanjiru, a neko mora da se muci...
 
MOgla si da skratis taj put, ako si jednom videla da nrak ne funkcionise, nisi ponovo morala da se mucis. To je zato sto roditelji nisu vodlili racuna o tebi, a ni ti o njima, bas kao ovaj mali debeli sto ce zdrati sladoled kao mesava, dok se moj decko muci. :(
 
Srela sam malo pre sina od mog decka. Onog debelog. Zavrsio je skolu, pa veceras ili sutra treba da ima matursko, nisam ga bas slusala, jer je dosadan. Planira da upise ekonomski fakultet. On, koji ne zna gde je supalj, postace akademski gradjanin sa tim fakultetom. Majko, Srbijo, sta si docekala, pored toga on planira da pocne da radi preko leta kod nekog coveka da prodaje sladoled. E, tu ce da sporvede ekonomiju u praksi. Jedva cekam, kada pocne da zdere sladolede, pa kad vide manjak. Ima ovog malog da lansriraju na Mesec. Inace, dok se taj mali sunca, moj decko se kuva u onom kamionu, da bi on namisljao, koji fakultet ce da upisuje.
Sta mislite o ljudima, koji su toliko samozivi da ne primecuju, koliko se drugi muce za njih?

Ma ne brinem se ja za njega, Moderna sve ćeš ti to da platiš...izračunao je tvoj dečko sve.:lol:
 
Srela sam malo pre sina od mog decka. Onog debelog. Zavrsio je skolu, pa veceras ili sutra treba da ima matursko, nisam ga bas slusala, jer je dosadan. Planira da upise ekonomski fakultet. On, koji ne zna gde je supalj, postace akademski gradjanin sa tim fakultetom. Majko, Srbijo, sta si docekala, pored toga on planira da pocne da radi preko leta kod nekog coveka da prodaje sladoled. E, tu ce da sporvede ekonomiju u praksi. Jedva cekam, kada pocne da zdere sladolede, pa kad vide manjak. Ima ovog malog da lansriraju na Mesec. Inace, dok se taj mali sunca, moj decko se kuva u onom kamionu, da bi on namisljao, koji fakultet ce da upisuje.
Sta mislite o ljudima, koji su toliko samozivi da ne primecuju, koliko se drugi muce za njih?

Pevacice ti si ljubomorna jer nisi upisala fakultet :rtfm:

Svaki gradjanin Srbije ima pravo da upise fakultet koji zeli, pa i on . Nema veze "sto ne zna gde je supalj" . nek upise pa kako mu Bog da :roll:

Kakve veze ima ovo sa sexom ? :think:
 
Srela sam malo pre sina od mog decka. Onog debelog. Zavrsio je skolu, pa veceras ili sutra treba da ima matursko, nisam ga bas slusala, jer je dosadan. Planira da upise ekonomski fakultet. On, koji ne zna gde je supalj, postace akademski gradjanin sa tim fakultetom. Majko, Srbijo, sta si docekala, pored toga on planira da pocne da radi preko leta kod nekog coveka da prodaje sladoled. E, tu ce da sporvede ekonomiju u praksi. Jedva cekam, kada pocne da zdere sladolede, pa kad vide manjak. Ima ovog malog da lansriraju na Mesec. Inace, dok se taj mali sunca, moj decko se kuva u onom kamionu, da bi on namisljao, koji fakultet ce da upisuje.
Sta mislite o ljudima, koji su toliko samozivi da ne primecuju, koliko se drugi muce za njih?

pa mozda u jednom trenutku i primete, kao bljesak u ceonom reznju, ali je zadovoljstvo sebicnosti i samozivosti toliko jako da zaborave sta im je sinulo.
trudim se da ne koristim rec mrzim nikada.
ali kada pricamo o sebicnjacima i samozivim ljudima onda cu je vrlo rado upotrebiti.
ono, bas ih mrzim.
 
Pevacice ti si ljubomorna jer nisi upisala fakultet :rtfm:

Svaki gradjanin Srbije ima pravo da upise fakultet koji zeli, pa i on . Nema veze "sto ne zna gde je supalj" . nek upise pa kako mu Bog da :roll:

Kakve veze ima ovo sa sexom ? :think:

mene fakultet uvek podseca na seks...najvise seksa ima na fakultetu,tj.tu se uvek lako nadje...fakultet je sinonim za seks...
 
Uradilo je to sto samo misli na sebe i planira da upisuje fakultet, a moj decko se ubija od posla.

Lelelele pa ti da si dobra majka znala bi sledece:

1) Roditelj iz svojih ustiju daje detetu
2) Roditelj zivi da udovolji svom detetu
3) Roditelj je tu da se ubije od posla da bi prehranio porodicu i udovoljio deci

A to sto si ti pohlepna i zelis pare za sebe i krivo ti je sto otac daje detetu pare to nije detetova samozivost .... :neutral:
 
Lelelele pa ti da si dobra majka znala bi sledece:

1) Roditelj iz svojih ustiju daje detetu
2) Roditelj zivi da udovolji svom detetu
3) Roditelj je tu da se ubije od posla da bi prehranio porodicu i udovoljio deci

A to sto si ti pohlepna i zelis pare za sebe i krivo ti je sto otac daje detetu pare to nije detetova samozivost .... :neutral:

Da, bas mi trebaju njegove pare. Ja imam 10 puta vise novca od njega. Nikada mu to nisam prebacila, niti me zanima. Ja sam sa njim jer ga volim, a ne zbog nejgovih para.
 
Kada samo pomislim kako je mom decku u onoj kabini dodje mi da zaplacem, a taj mali debeli paradira po ulici i mota se samo oko tih zamrzivaca.
ja vam lepo govorim da je za sve krivo ovo nevreme
bolje da mi je to zivot,nego forum...vidis,tamo je jako lepo,ima zenske,ima sve,ima zurke,ima zezanje...sve sto ti u zivotu nemas...sve sto moras da lazes na forumu da imas,ja imam...
jao,moj decko,jao njegov sin,jao,jao,smrc pomagajte...

ala su tebizvezde preozbiljne
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top