Nesto me interesuje.....

Nadya,pa ok,sorry,nisam znao,tvoja stvar.Posto znam da su mnogi procitali ovaj topic,a malo se to javilo,pa i to sto se javilo neiskreno bre to!Sem Lorda...
Lorditju,mozda se i upoznate......
gazdinke,pa nece bas Jelena da peva,Bajaga bi mogo recimo,a ja ipak volim splavove:)))))
 
Ma, DONe, nista. Nemoj da se uzbudjavash... nisam gej, samo sam htela da pokazem da postoji i ta mogucnost :wink:

A verujem da bi Karleusha pocela da napada i to zestoko... sve sto je pogleda ili joj se samo nasmeshi...jadni oni onda! :lol:
 
Jao Don pa ti mas prilike sigurno da je vidis uzivo...je li ona bas moze ovakva kakva je da privuce zrelog muskarca...samo moze se reci da je ona sada u nekoj fazi da postane super zvezda i ne bira sredstva...a jednom kad se smiri to ludilo bice jedna obicna kratkonoga plava gospodja...za kojom se ne biste sigurno okrenuli u samoposluzi npr. :o
 
ariela:
Jao Don pa ti mas prilike sigurno da je vidis uzivo...je li ona bas moze ovakva kakva je da privuce zrelog muskarca...samo moze se reci da je ona sada u nekoj fazi da postane super zvezda i ne bira sredstva...a jednom kad se smiri to ludilo bice jedna obicna kratkonoga plava gospodja...za kojom se ne biste sigurno okrenuli u samoposluzi npr. :o

ariela:)))))))))

Mnogo hrabro ti tu rec:GOSPODJA:)))))))))
 
:D Da se ne pomisli da sam neka ljubomorna kokoska...stvarno na estradi ima super zenskih..ali ona je posebno izvestacena i kad zavrsi jednom karijeru sta ce biti...nego obicna gospodja...i to je vidim kao nakindjurenu sedu sa dubokim borama kako sedi sa albumima i pokazuje kako je nekada zarila i palila na jeftinim koncertima...pred nekom odredjenom vrstom publike...Pozdrav Done!
 

Back
Top