75 puta je 75 puta...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
budala je budala izmedju ostalog i zato što nije moguće objasniti mu da je budala !!!)

Ovu gore antologijsku rečenicu sam smislio, napisao, skockao, kada sam objašnjavao nekom jednoćeliskom organizmu nešto, a on nije kao shvatio pa da ga .ebeš.

Nego nisam to hteo da kažem, no nešto drugo, ja kao kralj brojeva, procenta, razlomaka, imam večeras za vas koji imate više od dve ćelije u organizmu , da kažem sledeće:

-Znate li vi braćo, sestre, drugovi i drugarice da jedan prosečan zdrav muškarac kod nas u toku dana pomisli na sex minimum 75 puta.

-Znate li da naša prosečna madmazelica u toku dana 16 puta pomisli na šoping, i sve što ide uz tu reč.

E sad kažite vi mene, kako je moguće da onih 75 pomišljenih sexualnih fantazija bude ikada realizovano, a da se u medjuvremenu nije desio nijenan šoping od strane bilo koje madmazelice ? Možda malo preterujem, ali samo malo.

Eto koriseći, matematiku, brojeve, dokazao sam da je disharmonija izmedju nas i vas disonantna i nekoherentna, i izgleda da tu nema pomoći bez Topčidera i kovača lažnih novaca.
Nisam ni to hteo gore da kažem, no nešto drugo, a to drugo je već treća stvar koja glasi: ima li života posle smrti ljubavi, i ima li smrti bez života.
 
*******, izgleda da su poceli da te bojkotuju... to nije u redu. :(

budala je budala izmedju ostalog i zato što nije moguće objasniti mu da je budala !!!)

Ovu gore antologijsku rečenicu sam smislio, napisao, skockao, kada sam objašnjavao nekom jednoćeliskom organizmu nešto, a on nije kao shvatio pa da ga .ebeš.

Fino.

Nego nisam to hteo da kažem, no nešto drugo, ja kao kralj brojeva, procenta, razlomaka, imam večeras za vas koji imate više od dve ćelije u organizmu , da kažem sledeće:

Ustvari da pitas... :ceka:

]-Znate li vi braćo, sestre, drugovi i drugarice da jedan prosečan zdrav muškarac kod nas u toku dana pomisli na sex minimum 75 puta.

Ja ne znam. :(

-Znate li da naša prosečna madmazelica u toku dana 16 puta pomisli na šoping, i sve što ide uz tu reč.

Ne.

E sad kažite vi mene, kako je moguće da onih 75 pomišljenih sexualnih fantazija bude ikada realizovano, a da se u medjuvremenu nije desio nijenan šoping od strane bilo koje madmazelice ?

Nemam pojma.:huh:

Možda malo preterujem, ali samo malo.

Nema veze.

Eto koriseći, matematiku, brojeve, dokazao sam da je disharmonija izmedju nas i vas disonantna i nekoherentna, i izgleda da tu nema pomoći bez Topčidera i kovača lažnih novaca.

Aha.

Nisam ni to hteo gore da kažem, no nešto drugo,

E sad me zajeba'...

a to drugo je već treća stvar koja glasi: ima li života posle smrti ljubavi, i ima li smrti bez života.

Ja mislim da ima ljubavi posle zivota... pod uslovom da smrt nastupi... to.
 
Nisam ni to hteo gore da kažem, no nešto drugo, a to drugo je već treća stvar koja glasi: ima li života posle smrti ljubavi, i ima li smrti bez života.
Imazivota, to je zivot bez ljubavi.
A mozda sretnes drugu ljubav kad budes oisao do trafike.
Smrti nema bez zivota, smrt je nacin da nam se kaze da smo ziveli.
A i to sto je smrt izvesna treba da nam zivot ucini lepsim.
 
Imazivota, to je zivot bez ljubavi.
A mozda sretnes drugu ljubav kad budes oisao do trafike.
Smrti nema bez zivota, smrt je nacin da nam se kaze da smo ziveli.
A i to sto je smrt izvesna treba da nam zivot ucini lepsim.




Plašim se da zbog konstatacije u tvojoj poslednjoj rečenici ljudi prosto hrle da žive brže, a ne lepšte, a time i brže ostare, to jest umru na kraju balade.
 
budala je budala izmedju ostalog i zato što nije moguće objasniti mu da je budala !!!)

Ovu gore antologijsku rečenicu sam smislio, napisao, skockao, kada sam objašnjavao nekom jednoćeliskom organizmu nešto, a on nije kao shvatio pa da ga .ebeš.

Nego nisam to hteo da kažem, no nešto drugo, ja kao kralj brojeva, procenta, razlomaka, imam večeras za vas koji imate više od dve ćelije u organizmu , da kažem sledeće:

-Znate li vi braćo, sestre, drugovi i drugarice da jedan prosečan zdrav muškarac kod nas u toku dana pomisli na sex minimum 75 puta.

-Znate li da naša prosečna madmazelica u toku dana 16 puta pomisli na šoping, i sve što ide uz tu reč.

E sad kažite vi mene, kako je moguće da onih 75 pomišljenih sexualnih fantazija bude ikada realizovano, a da se u medjuvremenu nije desio nijenan šoping od strane bilo koje madmazelice ? Možda malo preterujem, ali samo malo.

Eto koriseći, matematiku, brojeve, dokazao sam da je disharmonija izmedju nas i vas disonantna i nekoherentna, i izgleda da tu nema pomoći bez Topčidera i kovača lažnih novaca.
Nisam ni to hteo gore da kažem, no nešto drugo, a to drugo je već treća stvar koja glasi: ima li života posle smrti ljubavi, i ima li smrti bez života.

Slabo ti j'ebeš, vidim ja.
 
ja necu d aprocitam uvodni post
ali moj odgovor na tvoje pitanje je dao kipling
koji kaze
i najgluplja zena moze da vlada pametnim muskarcem,
ali budalom moze da vlada samo izuzetno pametna zena

e sad on je tu stao
ja bih da dodam
koliko izuzetno pametna zena
pre svega zeli da vlada, a zatim da se aka sa budalom
 
budala je budala izmedju ostalog i zato što nije moguće objasniti mu da je budala !!!)

Ovu gore antologijsku rečenicu sam smislio, napisao, skockao, kada sam objašnjavao nekom jednoćeliskom organizmu nešto, a on nije kao shvatio pa da ga .ebeš.

Nego nisam to hteo da kažem, no nešto drugo, ja kao kralj brojeva, procenta, razlomaka, imam večeras za vas koji imate više od dve ćelije u organizmu , da kažem sledeće:

-Znate li vi braćo, sestre, drugovi i drugarice da jedan prosečan zdrav muškarac kod nas u toku dana pomisli na sex minimum 75 puta.

-Znate li da naša prosečna madmazelica u toku dana 16 puta pomisli na šoping, i sve što ide uz tu reč.

E sad kažite vi mene, kako je moguće da onih 75 pomišljenih sexualnih fantazija bude ikada realizovano, a da se u medjuvremenu nije desio nijenan šoping od strane bilo koje madmazelice ? Možda malo preterujem, ali samo malo.

Eto koriseći, matematiku, brojeve, dokazao sam da je disharmonija izmedju nas i vas disonantna i nekoherentna, i izgleda da tu nema pomoći bez Topčidera i kovača lažnih novaca.
Nisam ni to hteo gore da kažem, no nešto drugo, a to drugo je već treća stvar koja glasi: ima li života posle smrti ljubavi, i ima li smrti bez života.

au kolega pa za razumeti ovo treba više od 2 vijuge. Hajd da probam.
Što se statistike tiče u to ti verijem jer ja sa istom nemam blagu vezu, u školi sam jedva izvlačila ocenu.
Gore pomenutih 75 sexualnih fantazija je moguće realizovati sa jednom ženom u jednom danu, ako se ceo dan posveti tome i ako su fantazije takve da se odnose na jednu ženu i sex i lokacije koje su dovoljno blizu da ipak ostavljaju vremena i za sam čin (msm da ne prodje sve u vožnji)...sve u svemu, odgovor je : u zavisnosti od fantazija...da....postoji mogućnost. S druge strane dotična gospojica će takodje biti okupirana sexom i neće se desiti niti jedan šoping (ako ne računamo nužnu hranu i piće za taj dan u smislu nadoknade potrošene energije).
Dalje, mislim da preveliku ulogu daješ novcu u svemu ovome. Ja sam žena i obožavam kupovinu, ali obožavam i dobar sex. Posmatrajući svoju poznanicu koja ima pristojnu količinu novca ali nema stalnog sexualnog partnera, slušajući njenu iskrenu jadikovku, odgovorno tvrdim da se NIKADA ne bih menjala sa njom. U ostalom, ja sam samo ja i iznosim svoj stav. U životu nikada nisam bila gladna, niti žedna, ni gola ni bosa, novac jeste neophodan, ali ono što nemože da se kupi je zapravo prava vrednost.
Treće....nakon smrti ljubavi (msm potpuno odsustvo ljubavi iz čoveka) ono što ostaje je samo karikatura od života.
Ima li smrti bez života - fizički (biološki) nema, medjutim isto važi i za emotivnu stranu ove izjave. Naime, ko nije znao da ŽIVI tj osetio da je ŽIV sigurno neće moći ni da umre.
Po sistemu : sve ima svoju cenu-svaki predivan momenat u životu je potencijalna opasnost za razočarenje i bol, ali je sreća i užitak koju taj momenat donosi (kod normalnih osoba) uvek dovoljan pokretač da za takvim momentima tragaju bez obzira na navedenu opasnost.
E, ako bideš imao živaca ovo da pročitaš onda :cmok2:
ako ne...hbg onda sam pametovala uzalud i uzalud ispoštovala tvoju temu i tebe zajedno sa njom:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top