Zašto je Krkobabić razgovarao sa Egipćanima?

Zašto baš mlađani Krkobabić ?

  • zato što je pun energije, mladosti i entuzujazma

  • zato što je po godinama najbliži Egiptu

  • da se priseti starih dobrih dana druženja sa egipatskim Faraonima

  • zato što je očekivao neku mumiju u delegaciji

  • da bi imao popust prilikom posete Piramidama koje nije video 1000 godina

  • zbog svojih starih prijatelja iz Mesopotamije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Gledam pre neki dan TV i vidim u Vladi Srbije državnu (i privrednu) delegaciju Egipta a glavni pregovarač sa druge strane je bio ministar za sport i omladinu Krkobabić. :mrgreen: I odma sam se pitao zašto je Vlada imenovala baš Krkobabića da razgovara sa Egipćanima zato što obično nije slučaj da on razgovara sa stranim delegacijama. A prilikom posete Egišpćana Srbiji je on bio glavni u našoj delegaciji.

Evo nekoliko ponuđenih odgovora:
 
Gledam pre neki dan TV i vidim u Vladi Srbije državnu (i privrednu) delegaciju Egipta a glavni pregovarač sa druge strane je bio ministar za sport i omladinu Krkobabić. :mrgreen: I odma sam se pitao zašto je Vlada imenovala baš Krkobabića da razgovara sa Egipćanima zato što obično nije slučaj da on razgovara sa stranim delegacijama. A prilikom posete Egišpćana Srbiji je on bio glavni u našoj delegaciji.

Evo nekoliko ponuđenih odgovora:

.....i mi mumiju za trku imamo ...................:hahaha::rotf::rotf:
 
Gledam pre neki dan TV i vidim u Vladi Srbije državnu (i privrednu) delegaciju Egipta a glavni pregovarač sa druge strane je bio ministar za sport i omladinu Krkobabić. :mrgreen: I odma sam se pitao zašto je Vlada imenovala baš Krkobabića da razgovara sa Egipćanima zato što obično nije slučaj da on razgovara sa stranim delegacijama. A prilikom posete Egišpćana Srbiji je on bio glavni u našoj delegaciji.

Evo nekoliko ponuđenih odgovora:

Da mu sagrade piramidu posto je cuo da je dobra za vecan zivot.:D
 
Stize mu i unuk u Egipat,
1222093113_broj_jedan_ja.jpg
 

Back
Top