Оптужена за прељубу у Америци

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Оптужена за прељубу у Америци
Мајка троје деце, Сузан Корона постала је једна од првих особа оптужених за прељубу и браколомство у САД.

Корона је оптужена на основу ретко примењиваног закона пошто је ухапшена због секса са млађим љубавником.

Ова жена (41) је ухапшена под сумњом да је имала секс на пикник столу у њујоршком парку. Пар је оптужен са јавни неморал, али је Корона добила додатну пријаву због прељубе, јер је полицајац знао да је у браку.

Њен љубавник Џастин Аменд није оптужен за прељубу, јер је рекао да није знао да је Корона у браку.

Према закону усвојеном почетком прошлог века, прељуба је кривично дело кажњиво затворском казном. Закон се ретко примењивао, али се налази у кривичном закону десет америчких држава.

Правни стручњаци тврде да је Корона тек 13. особа у последњих 40 година оптужена за прељубу.

Инцидент се десио у градићу Батавиа, у држави Њујорк, пише „Дејли Мејл”.
Какав је ваш предлог за казну?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Какве глупости :)
Држава је одавно престала, односно требала престати да се меша у овакве ствари.

Некада је код нас *завођење* било кривично дело, а до релативно скоро, утврђивла се кривица супружника приликом развода брака. Срећом превазишли смо то.

Ех... моји Амери...шта да радите са тим заосталим државицама...
 
Ја би увео да бирају између да им се одсече клиторис или да голи јавно буду бичевани. Какав је ваш предлог за казну?
Да се мужу одсече туки јер му није добар, пошто жена мора да тражи са стране.
 
Какве глупости :)
Држава је одавно престала, односно требала престати да се меша у овакве ствари.

Некада је код нас *завођење* било кривично дело, а до релативно скоро, утврђивла се кривица супружника приликом развода брака. Срећом превазишли смо то.

Ех... моји Амери...шта да радите са тим заосталим државицама...
Чим је теби заостало кажњавати прељубу, онда би ти радо да вараш, иначе не би имала разлога да се буниш.
 
Ја би увео да бирају између да им се одсече клиторис или да голи јавно буду бичевани. Какав је ваш предлог за казну?

Жиг срама, таква казна зна бити гора од саме смрти.

Нешто слично ко у оном филму са Деми Мур.
 
Јесте да, ја сам велика прељубница, али то не значи да требам на суд ;)
.
Итекако треба, да бираш сечење клиториса или голо јавно бичевање, па би размислила да ли би поново варала.
Откуд ти то знаш, када то све треба на суду да се утврди.
Шоњетина:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Мени није јасно ко није, а ко јесте знао да је она у браку.
И она и сексуални партер ће да попију казну због ремећена јавног морала, а чисто сумњам да ће њу да оптуже. Смешно је да се каже е, она је мајка, па због тога не сме да се ебе по пикник-столовима, а он може јер је млађи и није знао..
 
Шоњетина:

То све иде на суд..
а замисли ти са том твојом, износиш тамо сав прљав веш и твој и њен..
и онда тако, расправља се о томе, постављају питања.. она незадовољна ти незадовољан, баш баш занимљиво :D
 
Жиг срама, таква казна зна бити гора од саме смрти.

Нешто слично ко у оном филму са Деми Мур.

Нема жига срама у друштву Содоме и Гоморе где је срамота и неморал "нормална" ствар,па је прељуба у тим назови "браковима" уобичајена појава.

Очигледно да је муж неки кретенчић и папучар.Могао би да отвори обућарску радњу.Да је нормалан,шутнуо би дрољу ,узео децу,сачувао их од лошег утицаја блудне мајке.Али,очигледно да га дроља више занима од деце.Кретен.
 
Poslednja izmena:
Какве глупости :)
Држава је одавно престала, односно требала престати да се меша у овакве ствари.

Некада је код нас *завођење* било кривично дело, а до релативно скоро, утврђивла се кривица супружника приликом развода брака. Срећом превазишли смо то.

Ех... моји Амери...шта да радите са тим заосталим државицама...

U Americi se Vatikan nadmece sa konzervativnim protestantima, koji su mnogo organizovaniji u odnosu na Evropu.

I jedni i drugi imaju jake pozicije u drustvu.
 

Back
Top