Radio :)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Koliko slusate radio? Znate neku rokenrol emisiju...

Svojevremeno je postojao "Hard rock caffe" (ponedeljak od 22h) i "To je samo rokenrol" (cetvrtkom od 21h) na radio Pancevu. Sada znam samo za emisiju na BU radiju (90.6) - petkom od 20h...
 
88,5 Sajam
88,9 Radio Beograd I
90,6 BU
92,10 Radio Pancevo
92,50 B92
95,7 JAT
99,80 Radio Index
101,4 101
102,2 Kosava
103.3 Idea
103,6 Zvezdara
104 202
104,4
105,2 Politika bese?
105,6 Idea
107,9 SKC

Sve iz secanja... E, sad mozda sam nesto preskocio... Ali toliko mogu da se setim bez predugog razmisljanja...

Priznajem poznajem BG radio scenu. :lol: I pratim je.
 
RNR ti se vrti po 202-jci
oni vole metal :lol:
ali mislim da vole i RNR

postoji mozhda 3 radija u gradu, ostali samo vrte muziku

ja slusham neki sto me budi...b92 slusam najvishe nekako po navici a i ne znam zasto
ponekad okrenem 202jku.. imaju one emisije o narkomanima alkosima...:I da vidim shta me ceka : )))
ma ni ne slusham mnogo
i akademac slusam tko mi namesteno
 
Pre sam stalno vrtela po radiu u potrazi za nekim r'n'r ili metal emisijama ali otkako mi se polomila antena stalno mi je namesten na Bg202 tako da to slusam od jutra do sutra. :D
 
jagodica:
RNR ti se vrti po 202-jci
oni vole metal :lol:
ali mislim da vole i RNR

postoji mozhda 3 radija u gradu, ostali samo vrte muziku

ja slusham neki sto me budi...b92 slusam najvishe nekako po navici a i ne znam zasto
ponekad okrenem 202jku.. imaju one emisije o narkomanima alkosima...:I da vidim shta me ceka : )))
ma ni ne slusham mnogo
i akademac slusam tko mi namesteno

Radio stanice koje povremeno pustaju rock muziku:

Idea (rock/pop)
BU
Bandini
Novosti
202
JAT

A takodje ima i par emisija na drugim stanicama (ima nesto i na B92 i na Politici)...

Sad sam se setio toga...

A, ostalim stanicama se ponekad omakne... Medjutim, medju memorisanim stanicama na mojoj Aiwi nema nijedne stanice koja pusta turbo folk...

I radio Beograd za neki put da bude OK: i sto se tice muzike, i sto se tice sadrzaja... A, cesto pratim prenose sportskih dogadjaja, "Vreme sporta i razonode" ili prenose utakmica I lige subotom i nedeljom... Posto imaju reportere na svakoj utakmici. I svaki ima po par minuta i nije takav smor. Umesto da slusas 20 razlicith losih utakmica, sve ti se cini kao da slusas jednu dobru... :lol:
 
Imash ovde nekoliko frekvencija. ;) A bacicu ja kasnije svih 32 koje su memorisane na mojo Aiwi... A ovde imas i preporuku... Da ponovim:

Idea 103.3
202 104
BU 90.6
 
. . .:
Ja sam nekad slusao bgd 202 i prestao sam to da radim 2002. Od tad pa do danas uposte nisam slusao radio. Ne znam zasto. . . Samo slusam CD-ove i kasete.
Kod mene bas suprotno, od prve srednje pa do pre godinu dana radio nisam koristio, samo diskove... Sad najcesce slusam radio (dok sam u BG-u, sto je skoro stalno).
 

Back
Top