Javne ličnosti

Javne ličnosti u politici

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378
Da li mislite da javne ličnosti treba da se politički angažuju, uključuju u poltičku propagandu mitinge . i filozofiraju o stvarima za koje nisu kompetentni ....

Naravno ovde pod terminom javne ličnosti ne mislim na POLITIČARE već na sportiste, glumce,pevače , manekene itd ......

Lično sam veliki protivnik toga iz prostog razloga što mi se čini da to pre svega rade ne iz vere u ideju nego iz ličnih interesa .... a mnogo je takvih ...navešću samo neke primere ...

Alesandar Šapić, Savo Milošević, Neda Arnerić , Bane BUMBAR :hahaha: , Dragan Nikolić , Voja Brajović , Milan Kalinić ,Goca Tržan , Radoš Bajić , Vlade Divac, Saša Đorđević ..... ....i mnogi drugi glumci pre svih --- u ŽUTOJ BANDI .......

Lazar Ristovski ,Goran Paskaljević, Đule Van Gogh , Kiki Lesandrić - G17 +

Tihomir Arsić - SNS

Bata Živoinović, Svetlana Kitić - SPS

A setimo se samo ponašanja Marije Šerifović na mitingu radikala i promene mišljenja posle izbora ....

Bora Đorđević - DSS

Svetlana Ražnatović- Jedinstvena Srbija , al kada zatreba i DSS i SPS ......


Ima li to smisla....znam da je legitimno ali ....malo je FUJ zar ne? ......

Pa komentarišite?
 
Poslednja izmena:
И јесте помало глупо. Много бољи пример би дали својим узорним понашањем и тиме остали вечан узор. Све ове дневнополитичке ствари имају јако кратак рок трајања.
 
Zavisi ... ako žele profesionalno da se bave politikom i uđu u skupštinu to je njihovo pravo, kao i svakog građanina. To mi ne smeta. Ne smeta mi ni da se neki pevač pojavi na nečijem mitingu i otpeva nešto ili da neki glumac vodi skup neke partije.

Smeta mi samo kada pevači, glumci, sportisti i ostali ničim izazvani mrse o politici, što unutrašnjoj što spoljašnjoj, i petljaju se u ono sa čim nemaju veze. Ako si pevač i dolaziš na miting onda pevaj, nemoj i ti da se praviš pametniji nego što jesi.
 
И они су људи што да не.

Замислите само предизборни плакат.

ОН ЈЕ МОЈ ИЗБОР
mitar_18.jpg


ЗА БОЉЕ СУТРА И ПРЕКОСУТРА - МИТАР МИРИЋ.
 
У нашим балканским условима домаћи џукци имитирају Запад јер једино то и знају, више немају ништа своје, него су постали роботизовани плагијатори, јер свако од њих умишља да је ОВАЈ:

Arnold Alojz Švarceneger (nem. Arnold Alois Schwarzenegger), rođen 30. jula, 1947.) je austrijsko-američki bodibilder, glumac i političar, trenutno u službi kao 38. guverner Kalifornije. Još kao mladić, Švarceneger je imao uspešnu karijeru kao bodibilder. Kasnije je stekao svetsku slavu i postao holivudska ikona akcionih filmova. Tokom bidibilderskih dana zaradio je razne nadimke kao što su: Austrijski hrast i Štajerski hrast, a tokom filmske karijere zvalu su ga Arnold Strong i Arni, a od nedavno dobio je nadimak Guvernator (nadimak nastao od reči guverner i terminator). [1] Po političkom opredeljenju je repubikanac, a prvi put je izabran 7. oktobra 2003. godine da zameni tadašnjeg guvernera Greja Dejvisa. Zakletvu je položio 17. novembra iste godine da bi odslužio ostatak Dejvisovog manadata. Kasnije 7. novembra 2006. godine, pobedio je demokratu Fila Angelidesa na izborima i izabran je da služi puni mandat kao guverner Kalifornije. Zakletvu za drugi mandat je položio 5. januara 2007. godine. [2] Maja 2004. i 2007. godine svrstan je od Tajm magazina među 100 ljudi koji su „oblikovali svet“. [3][4]
 
Da li mislite da javne ličnosti treba da se politički angažuju, uključuju u poltičku propagandu mitinge . i filozofiraju o stvarima za koje nisu kompetentni ....

Lično sam veliki protivnik toga iz prostog razloga što mi se čini da to pre svega rade ne iz vere u ideju nego iz ličnih interesa ....
Pa komentarišite?

Nisu kompetentni?
Misliš li da Institucija ili neko od njegovih satrapa radi ono što (nam) radi u opštem interesu?
Da li imaju dobre namere? Da li većina poslanika uopšte pročita tekst zakona o kome se glasa? Da li su pametniji od većine javnih ličnosti?
Odgovor na svako pitanje po mom mišljenju je NE.

Više bih voleo da čujem mišljenje Bore Čorbe ili Đorđa Balaševića jer govore ono što misle a ne kao ovi, ili pričaju ono što im (stranci ili tajkuni) narede ili pričaju gluposti.
 
Da li mislite da javne ličnosti treba da se politički angažuju, uključuju u poltičku propagandu mitinge . i filozofiraju o stvarima za koje nisu kompetentni ....

Naravno ovde pod terminom javne ličnosti ne mislim na POLITIČARE već na sportiste, glumce,pevače , manekene itd ......

Lično sam veliki protivnik toga iz prostog razloga što mi se čini da to pre svega rade ne iz vere u ideju nego iz ličnih interesa .... a mnogo je takvih ...navešću samo neke primere ...

Alesandar Šapić, Savo Milošević, Neda Arnerić , Bane BUMBAR :hahaha: , Dragan Nikolić , Voja Brajović , Milan Kalinić ,Goca Tržan , Radoš Bajić , Vlade Divac, Saša Đorđević ..... ....i mnogi drugi glumci pre svih --- u ŽUTOJ BANDI .......

Lazar Ristovski ,Goran Paskaljević, Đule Van Gogh , Kiki Lesandrić - G17 +

Tihomir Arsić - SNS

Bata Živoinović, Svetlana Kitić - SPS

A setimo se samo ponašanja Marije Šerifović na mitingu radikala i promene mišljenja posle izbora ....

Bora Đorđević - DSS

Svetlana Ražnatović- Jedinstvena Srbija , al kada zatreba i DSS i SPS ......


Ima li to smisla....znam da je legitimno ali ....malo je FUJ zar ne? ......

Pa komentarišite?
Pre svih zuti, ostali su zanemarljivi.
 
Alesandar Šapić, Savo Milošević, Neda Arnerić , Bane BUMBAR , Dragan Nikolić , Voja Brajović , Milan Kalinić ,Goca Tržan , Radoš Bajić , Vlade Divac, Saša Đorđević ..... ....i mnogi drugi glumci pre svih --- u ŽUTOJ BANDI .......

Јавне личности, тог калибра, као горе наведени, мени немају шта да поруче, нити ме њихово мишљење занима,
али велики значајни уметници, писци пре свега, као што је Харолд Пинтер, Петер Хандке, Бернард Шо,
својевремено Зола...су савест човечанства и сигурно треба да износе своје мишљење, јер га за разлику од
већине глумаца и певача имају.
 
Јавне личности, тог калибра, као горе наведени, мени немају шта да поруче, нити ме њихово мишљење занима,
али велики значајни уметници, писци пре свега, као што је Харолд Пинтер, Петер Хандке, Бернард Шо,
својевремено Зола...су савест човечанства и сигурно треба да износе своје мишљење, јер га за разлику од
већине глумаца и певача имају.

Једанеско....
Док је Бог ходио по Србији, имали смо и ми нашу савест....
попут Змаја, Јакшића, Доситеја.....
;)
 

Back
Top