Da li vas zzena vara?

prolaznik011

Ističe se
Banovan
Poruka
2.536
Reshio sam da zamolim forumashe da mi prenesu svoja isqustva iz prve ruqe.:)Spadam u qategoriju glupljih mushqaraca pa sam po ovom pitanju tabula raza,niqad nisam primetio da mi rastu rogovi pa me zanimaju isqustva onih qoji su zaradili ovaqve trofeje.
Qaqo ste i qada saznali?Da li je bilo neqih sumnjivih znaqova qoji su nagoveshtavali ovaj nesrechan(srechan) dogadzaj?Qaqo ste razreshili situaciju i doshli do reshenja ovih patnji?
'ajde,olaqshajte dushu...
 
Aqo je taqo proveri shta se daeshava na njenom putu od posla do quche,prodavnice,poshte,gineqologa...ustvari,ovaj zadnji je najsumnjiviji.Mozhe da trpa qaqo hoche a ti ne mozzesh da saznash.:think:

Posao nam je u kuci, prodavnica preko puta, u postu idem ja, a trenuto mi je zena trudna, cetvrti put, hvala Bogu!

Znaci, ako ti sumnjas u svoju zenu, koji si se moj zenio? da bi imao sta da te jede?Nije to stvar poverenja, vec odluke, i mi muskarci ne mozemo nikako da uticemo na to, kao uostalom ni zene na nas...stvar je ljubavi i odluke....

A, da...ginekolog...taj mi je bas sumnjiv: dnevno ima po pedeset zena na pregledu sa kojekakvim bolestinama i on jedva ceka da sledeca dodje pa da joj ga uvali, i tako 300 dana u godini...sigurno je on...
 
Posao nam je u kuci, prodavnica preko puta, u postu idem ja, a trenuto mi je zena trudna, cetvrti put, hvala Bogu!

Znaci, ako ti sumnjas u svoju zenu, koji si se moj zenio? da bi imao sta da te jede?Nije to stvar poverenja, vec odluke, i mi muskarci ne mozemo nikako da uticemo na to, kao uostalom ni zene na nas...stvar je ljubavi i odluke....

A, da...ginekolog...taj mi je bas sumnjiv: dnevno ima po pedeset zena na pregledu sa kojekakvim bolestinama i on jedva ceka da sledeca dodje pa da joj ga uvali, i tako 300 dana u godini...sigurno je on...
Nije stvar poverenja nego zzene uveq mute,od patishpana i shlaga za tortu pa nadalje.I shto se javljash qad nisi dosad nishta otqrio?:hahaha:
 
Nije stvar poverenja nego zzene uveq mute,od patishpana i shlaga za tortu pa nadalje.I shto se javljash qad nisi dosad nishta otqrio?:hahaha:
Kako nisam: otkrio sam da koliko god se trudis da sprečiš ženu da te prevari, nećeš uspeti, i da što manje brineš o tome, sve bolji brak imaš.
Tebi evo par saveta:
Kad dolaziš kući, javi se telefonom bar dvadeset minuta ranije, da daš ženi vremena da svrši!
Inače će da ti zvoca kao i svakog dana, jer je nedojebana!
Ako i dođeš nenajavljen,proveri da tip koji ti firca ženu nije mnogo veći od tebe(po broju cipela ispred kuće)..
..i da: puštaj šiške,nosi cilindar pa nećeš više primećivati rogove!

e, da edit: hipotetički , naravno...
 
Kako nisam: otkrio sam da koliko god se trudis da sprečiš ženu da te prevari, nećeš uspeti, i da što manje brineš o tome, sve bolji brak imaš.
Tebi evo par saveta:
Kad dolaziš kući, javi se telefonom bar dvadeset minuta ranije, da daš ženi vremena da svrši!
Inače će da ti zvoca kao i svakog dana, jer je nedojebana!
Ako i dođeš nenajavljen,proveri da tip koji ti firca ženu nije mnogo veći od tebe(po broju cipela ispred kuće)..
..i da: puštaj šiške,nosi cilindar pa nećeš više primećivati rogove!

e, da edit: hipotetički , naravno...
Savete primam samo od onih qoji drzze rogove qao doqaz.Aqo ih nemash,nisi pravi sagovorniq zzao mi je...morash da se potrudish.:(
 
Kako nisam: otkrio sam da koliko god se trudis da sprečiš ženu da te prevari, nećeš uspeti, i da što manje brineš o tome, sve bolji brak imaš.
Tebi evo par saveta:
Kad dolaziš kući, javi se telefonom bar dvadeset minuta ranije, da daš ženi vremena da svrši!
Inače će da ti zvoca kao i svakog dana, jer je nedojebana!
Ako i dođeš nenajavljen,proveri da tip koji ti firca ženu nije mnogo veći od tebe(po broju cipela ispred kuće)..
..i da: puštaj šiške,nosi cilindar pa nećeš više primećivati rogove!

e, da edit: hipotetički , naravno...

tako i ja, uvek se najavim, nikad ne spijuniram, opusteno samo, nek je ona meni srecna blago meni, zivot lep :-) narocito sto primetio odavno da zene ljubomornih muzeva yebu se sa bilo kim i bilo kad, opustenije ipak biraju ili cak su verne!
 
Reshio sam da zamolim forumashe da mi prenesu svoja isqustva iz prve ruqe.:)Spadam u qategoriju glupljih mushqaraca pa sam po ovom pitanju tabula raza,niqad nisam primetio da mi rastu rogovi pa me zanimaju isqustva onih qoji su zaradili ovaqve trofeje.
Qaqo ste i qada saznali?Da li je bilo neqih sumnjivih znaqova qoji su nagoveshtavali ovaj nesrechan(srechan) dogadzaj?Qaqo ste razreshili situaciju i doshli do reshenja ovih patnji?
'ajde,olaqshajte dushu...

inace mislim da ne mozes to da razresis a da ne razyebes vezu. ili pusti i pravi se da boli te uvo, takav zivot ybg to je normalno, ili nadji neku drugu koja mozda ce se bolje krije ili koja mozda nedajboze nece voleti da se kara.
 
Nechu,bash sam reshio da razebem situaciju,pa qud puqlo.Ebesh vezu,imam veze u opshtini i deteqtivsqoj agenciji.:per:

pa sta imas od toga? mislim od razyebavanja? moze da pukne i po tvojoj glavi, nikad ne znas sta moze da ispadne iz toga. lepse kazi joj lepo, draga ne volimo se vise necemo zivimo zajedno, budemo drugari, sve najbolje i to je to. zivot lep, imas milion slobodnih riba pa pravi drugu vezu. sta imas od toga da ovoj sad vadis oci? pusti bre zenu nek uziva zivot kad ti mozda ne umes :-)
 
Reshio sam da zamolim forumashe da mi prenesu svoja isqustva iz prve ruqe.:)Spadam u qategoriju glupljih mushqaraca pa sam po ovom pitanju tabula raza,niqad nisam primetio da mi rastu rogovi pa me zanimaju isqustva onih qoji su zaradili ovaqve trofeje.
Qaqo ste i qada saznali?Da li je bilo neqih sumnjivih znaqova qoji su nagoveshtavali ovaj nesrechan(srechan) dogadzaj?Qaqo ste razreshili situaciju i doshli do reshenja ovih patnji?
'ajde,olaqshajte dushu...

Nisam musko,tako da me zena nije varala :manikir: ....Q slovo nije K,Q je KU ;)
 

Back
Top