Jedno pitanje za zene?

A ja ti opet kazem, opusti se, relaksiraj malo tu komunikaciju, ne postavljaj se odmah kao novi kandidat za muza, srmtno ozbiljan, sa velikim gestovima i sl.

Neka to vreme koje ces joj dati prodje u sali, zezanju, opustenoj komunikaciji, nekim zajednickim aktivnostima....sama ce ti ona dati znak kad dodje vreme, ali moras joj dati malo vazduha da dise, i ne postavljati se kao da samo cekas kad ce ona dati bilo kakav znak.
 
A ja ti opet kazem, opusti se, relaksiraj malo tu komunikaciju, ne postavljaj se odmah kao novi kandidat za muza, srmtno ozbiljan, sa velikim gestovima i sl.

Neka to vreme koje ces joj dati prodje u sali, zezanju, opustenoj komunikaciji, nekim zajednickim aktivnostima....sama ce ti ona dati znak kad dodje vreme, ali moras joj dati malo vazduha da dise, i ne postavljati se kao da samo cekas kad ce ona dati bilo kakav znak.

:ok::
 
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...
Naravno da je moguce, narocito sto je u fazi razvoda, svaka bi ti rekla isto, sigurna sam.
Daj joj malo vremena, budi tu negde blizu nje, neka oseti da ti je stalo a opet ne nasrci.:)
 
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...

Ma oće da te kresne, a da pritom ne mora da se voda s tobom.
Tu sam taktiku uspešno primenjivao godinama.
 
A ja ti opet kazem, opusti se, relaksiraj malo tu komunikaciju, ne postavljaj se odmah kao novi kandidat za muza, srmtno ozbiljan, sa velikim gestovima i sl.

Neka to vreme koje ces joj dati prodje u sali, zezanju, opustenoj komunikaciji, nekim zajednickim aktivnostima....sama ce ti ona dati znak kad dodje vreme, ali moras joj dati malo vazduha da dise, i ne postavljati se kao da samo cekas kad ce ona dati bilo kakav znak.

Moguce da sam ja malo i dosadan....ali ne previse...u svakom slucaju dao sam joj do znanja da mi znaci...ona je na potezu,a ja necu da je puno davim...
 
A kako objasnjavas to sto su se ljubili?I to sto pored deteta koje ima nadje vremena da se vidi sa njim u gradu?Sta treba,da se sad raspilavi za njim a razvod joj je jos uvek aktuelan,dete primecuje sta se desava,rodbina ke.nja...
I dalje ostajem pri tom da ce se sve vrlo brzo iskristalisati,i da treba biti malo strpljiv.
i onda kazu da zene tripuju i lijepe se za muskarce :mrgreen:
jos malo pa cemo stici do toga da zena ne smije ni da pogleda muskarca, daleko bilo poseksa se sa njim, a da on ne dobije "logican" zakljucak da to by default znaci da ona zeli i vezu sa njim
 
i onda kazu da zene tripuju i lijepe se za muskarce :mrgreen:
jos malo pa cemo stici do toga da zena ne smije ni da pogleda muskarca, daleko bilo poseksa se sa njim, a da on ne dobije "logican" zakljucak da to by default znaci da ona zeli i vezu sa njim

E vidis nije bilo sexa jos,i nije joj stalo do samo do sexa...jer bi u tom slucaju mogla da nadje drugog lako,a nije...
Nego je i dalje sa mnom u kontaktu,ne mogu da kazem bas u veoma prisnom,ali je blizu do toga...
I nije laka roba ako na to mislis...
 
i onda kazu da zene tripuju i lijepe se za muskarce :mrgreen:
jos malo pa cemo stici do toga da zena ne smije ni da pogleda muskarca, daleko bilo poseksa se sa njim, a da on ne dobije "logican" zakljucak da to by default znaci da ona zeli i vezu sa njim
Ma u pravu si,obican sex i ne znaci nista,ni sam ne znam zasto sam pomislio da je to mozda pocetak veze:mrgreen:
Valjda je pocetak veze kad se krene na anal,ili je i to tek slaba iskra pocetka:roll:
Mozda vezivanje?:think:
Ne,ni to:)
 
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...

naj iskrenije - kada bih iza sebe imala loš, ekstremno loš brak (mučan i grozan) sigurno više ne bih verovala nikome. Zatvorila bih vrata za sobom, zaključala i bacila ključ!
Medjutim, ako je brak samo bio promašen, postojala bi šansa za drugi put naravno, bila bih mnooogo opreznija, ali bih se ipak nadala da će sledeća veza ipak možda biti pogodjena.
 
i onda kazu da zene tripuju i lijepe se za muskarce :mrgreen:
jos malo pa cemo stici do toga da zena ne smije ni da pogleda muskarca, daleko bilo poseksa se sa njim, a da on ne dobije "logican" zakljucak da to by default znaci da ona zeli i vezu sa njim

pa koliko ja znam, žene koje se okolo sexaju bez obaveza kod vas muškaraca i nisu nešto na ceni.
Opet stižemo do klasike: ako daje - nevalja jer daje, ako ne daje - nevalja jer ne daje...
u ostalom odosmo ovim od teme u.....
 
A ja ti opet kazem, opusti se, relaksiraj malo tu komunikaciju, ne postavljaj se odmah kao novi kandidat za muza, srmtno ozbiljan, sa velikim gestovima i sl.

Neka to vreme koje ces joj dati prodje u sali, zezanju, opustenoj komunikaciji, nekim zajednickim aktivnostima....sama ce ti ona dati znak kad dodje vreme, ali moras joj dati malo vazduha da dise, i ne postavljati se kao da samo cekas kad ce ona dati bilo kakav znak.

:worth::worth::worth:
 
Bas ne razumem ovo...:dontunderstand:
znaci da ce odnos biti dvosmjeran samo i iskljucivo sa osobama koje su materijal za vezu
oni koji su samo prakticni kao npr ti,
od njih se samo uzima, njihove potrebe nisu vazne, i ako nastavis sa insistiranjem na necem za sto ocigledno nije raspolozena, samo ces je udaljiti
pa koliko ja znam, žene koje se okolo sexaju bez obaveza kod vas muškaraca i nisu nešto na ceni.
Opet stižemo do klasike: ako daje - nevalja jer daje, ako ne daje - nevalja jer ne daje...
u ostalom odosmo ovim od teme u.....
mi, muskarci :lol:

a ko je kriv onima sto vjeruju da zena postaje seksualno bice tek i iskljucivo ako je zaljubljena i u vezi
 
Ma,ne nadam se ja da me ona primi odjednom,to znam...izasli smo jednom u grad,poljubili se nekoliko puta,znaci stavlja mi do znanja da joj je stalo do mene,ali da se ipak jos uvek boji...ja to tako shvatam...a da mi je stalo do nje,stalo mi je...to nema sumnje!

To znaci da si na dobrom putu, ali potrebno ti je vreme. Potrebno je da ona shvati da nisi kao prethodni, da ces joj pruziti podrsku, da ces biti uz nju. Jednostavno, da je neces povrediti. Samo polako i videces da ce sve biti u redu. Puno srece! :)
 
Iz mog iskustva mogu ti napisati da zena koja ima propali brak iza sebe ili je u procesu razvoda nebitno, moze da se ponasa na dva nacina

- da bezi od bilo kakve veze glavom bez obzira (bar dok ne prodje izvesno vreme da se lose stvari zaborave, da se konsoliduje, zakrpi emotivne rupe), ili

- ako ima nekog s kim se vidja, druzi (ne mislim emotivno), pa od njega napravi ,,rame za plakanje,,
pa vremenom dodje do zblizavanja itd.

Mislim da je u redu to sto se ona boji sledece veze, pogotovo ako je imala losa iskustva u braku.
Samo vodite racuna da to dete ne pati, jer ono nije nista krivo.
 
Jeli moguce da osoba koja iz sebe ima promaseni brak,i dete iz tog braka,i koja je jos uvek u fazi razvoda,da se plasi da se zaljubi u nekog?
Jer kako kaze,ima strah da ce opet da bude izigrana i ostavljena...da li je to tacno,ili je samo foliranje u pitanju?
Da vidim sta zene imaju da kazu o tome...ali ocekujem iskrene odgovore...

Istina, i to je sasvim normalno.
 

Back
Top