Tastatura

krtislav

Primećen član
Poruka
674
Evo ovako, imam na tastaturi neke tipke koje mi netrebaju, pa jel ima neki program koji namesti te tipke da pokreće neki program ili tako nešto, kao kad u igrici nameštaš koje dugme za šta koristi.
 
e, i još jedan problem, imam tastaturu kb-714, i tu je jedno dugme za gašenje koje kad slučajno stisnem, sve se ugasi, kako da te dugmiće uključim ili zamenim sa drugom funkcijom, evo slike
http://yfrog.com/6ztipkovnicamsindustrialkj
tipkovnicamsindustrialk.jpg
 
Један мој друг је проблем решио тако што је скинуо те дугмиће. ;)
Шта да ти кажем, пробај да их не притискаш и следећи пут купи једноставнију тастатуру.

Ја имам Logitech (надам се да знаш да је то најквалитетнија фирма) коју сам у то време платио 50 евра,
и ево служи ми већ пет година и немам никаквих проблема, док је мој друг купио Omega тастатуру која му се покварила за десет дана.
 
Један мој друг је проблем решио тако што је скинуо те дугмиће. ;)
Шта да ти кажем, пробај да их не притискаш и следећи пут купи једноставнију тастатуру.

Ја имам Logitech (надам се да знаш да је то најквалитетнија фирма) коју сам у то време платио 50 евра,
и ево служи ми већ пет година и немам никаквих проблема, док је мој друг купио Omega тастатуру која му се покварила за десет дана.

znam da je logitech jako dobra firma, evo imam ja ovu tastaturu već jedno 2-3 godine, i super su mi tipke za multimediju, samo me ta dva dugmeta gnjave
 

Back
Top